TVen Fav10 İtirafları 40.Bölüm

mrt-06

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
59,811
Puanı
1,061
YENİ BÖLÜM__
FAV10 İTİRAFLARI | 4. SEZON 3. BÖLÜM__________
Yıllardır FavoriForumum'da ilgiyle takip edilen Fav10 İtirafları dördüncü sezonuyla kaldığı yerden devam ediyor. Hafta boyunca forum üyeleri tarafından gönderilen itiraflarla üçüncü bölümümüz tamamlandı. Bu hafta programımıza yoğun bir ilgi oldu tam 26 itirafla oldukça dolu bir program oldu. İşte dördüncü sezon üçüncü bölümün bomba itirafları;

İtiraf 1

Bazı arkadaşların hit kazanmak için konu açarken insanları gereksiz etiketlemesi, gereksiz sorular sorarak mesaj sayılarını artırmak için çalışması, konularının üst sıralarda görünmesi için açtığı konudan birkaç gün sonra yorum yapıp konusunu üste çıkaran arkadaşların davranışları bana çocukça geliyor. İsteyen olursa isim verebilirim. Papuleoo
- Papuleoo -

İtiraf 2

Öhöm öhöm yillardir gizledigim bi itirafi artik soylemeye karar verdim :A Benim fake hesabim var yillardir anlasilamayan :A
- Billy Kane -

İtiraf 3

Emre'nin konularına/mesajlarına bizi etiketlemesi neden zorunuza gitti anlamıyorum, yancılar kelimesi de komik. O halde gıybettt, çekemiyorlar biziii, kıskanıyorlar biziii. :A
- Yigitt -

İtiraf 4

Burası sanal forum falan filan ama bazıları kendileri dağları ben yarattım havası var. Egolarını bir yere sığdıramıyorlar,tavsiyem kendilerine ayna alsınlar. Yiğitt ,özellikle bu tavsiyem senin için geçerli.
- Anonim -

İtiraf 5

Aserat , turkuazz tek bir emojiye takılı kalmışlar, ne Aserat'ı ":F,:D" ne de turkuazz'ı ":F,:A" emojileriyle görüyoruz. Samimiyetsiz geliyor bana, illa benim gibi düşünenlerde çıkacaktır.
- Anonim -

İtiraf 6

Çiğdem-'in mesajlarını hiç bi zaman tamamen okuyamadım bugüne kadar tamamen okuduğum mesajı yok sadece başını ve sonunu okuyup cevap yazıyorum. Mesaj yazarken çok uzatıyor ve aynı kelimeleri, cümleleri tekrarlıyor. Bence daha sade mesajlar yazabilirsin Çiğdem.
- Anonim -

İtiraf 7

batuhankaralar adlı üyenin gizemli ve her şeyi biliyor havasına hastayım arkadaş. Bir şey bildiği yok ama her şeyi de biliyor.
- Anonim -

İtiraf 8

GunesinOglu'nun foruma dönmesini isteriz, sevdiğimiz bir üye ;)
- Anonim -

İtiraf 9

Polat Şaşmaz kadar boş bir üye yok, kimse takmıyor. Kendi kendine konuşuyor, kovulduğu yere geri geliyor. Şimdi bu itirafı görünce hakaret eder )::
- Anonim -

İtiraf 10

Forumda her şeyi anlarımda Nisa'nın yaptıklarını anlayamam. Insanlar ile dalga geçtiğini zanneden zavallı Nisa. Forumdan silinmene çok sevindim
- Anonim -

İtiraf 11

Forumda fark ettim ki kimsenin görmek istemediği bir çatışma var ve o çatışma giderek büyüyor.Bu çatışma yalnızca bir konuda değil diğer konulara da sıçramış durumda.ilerde daha büyük problemlere yol açacak gibi duruyor.
- Anonim -

İtiraf 12

Çiğdem'in herkesle iyi geçiniyor gibi yapmasına ne demeli? Arkadan at, önden yüzüne gül. İyi kafa, güle güle kullan :)
- Anonim -

İtiraf 13

Sevgilisinden posta yiyen foruma dönüyor. xdragxx, sokak sanati, Yakamoz, GunesinOglu:kiki:
- Anonim -

İtiraf 14

Bir oyuncuya, kanala veya diziye sıkı sıkı bağlı olup onlarla yatıp kalkanlara sinir oluyorum mesela Tuba.Tuba fanları biraz dozunu kaçırıyorlar.
- Anonim -

İtiraf 15

Bu forumda bazı erkek üyeler bayan üye sanılmış, bende böyle bir anımı paylaşayım itiraf edeyim .Bundan 3 yıl önce yeni gelmiştim foruma , Yakamoz-Asi o dönem Süper Mod görevi yapıyordu , bir avatarı vardı tam hatırlamıyorum , benim vadi formundan bir yönetici kız arkadaşımı hatırlattı bana, dedim buradadamı yöneticilik yapıyor bu kız sonra anladımki değilmiş :A
- Çiğdem- -

İtiraf 16

Mr.At şairsin güzelsin iyi hoşta, küfürlü ya da hakaretli konuşuyorsun hatta bazende kendinle çelişiyorsun :(
- Anonim -

İtiraf 17

Benim albümüm yarışmasında açık şekilde şike yapılıyo herkes kendi arkadaşına daha fazla puan veriyor kimsenin şarkıları dinlediğini sanmıyorum, bu puanlamalar şarkılar için değil üyelere göre veriliyor. çiğdem'in buna göz yummasına şaşıyorum
- Anonim -

İtiraf 18

Bully son zamanlarda aşırı soğuk geliyor bana. Eskisi gibi değilsin, eski samimiyetini göremiyorum artık bana karşı. Nedendir bilemiyorum.
- Anonim -

İtiraf 19

Ne atom bombası,
Ne Londra Konferansı;
Bir elinde cımbız,
Bir elinde ayna;
Umurunda mı dünya!
(Orhan Veli)
- Anonim -
(Arkadaş programı anonim şiir yarışması sanmış sanırım :A)

İtiraf 20

Bazı üyelerin kendini beğenmişliği beni benden alıyor, sanaldan erkeklik taslamak kolay adamsanız forumda dışında buluşalım atarınızı yapın
- Anonim -

İtiraf 21

Yiğit forumda formunda olmayınca sanki forum boş gibi geliyor. 10 ay olmazsa foruma geri döndüğün de "buralar bir zamanlar dutluktu, oradan dere akardı" der gibi hissediyorum.:(
- sokak sanati -

İtiraf 22

Foruma yakın bir arkadaşım üye olmuş geçen sene. Öğrendiğimde çok şaşırdım. Arada gıybetinizi yapıyoruz beraber söylim.:A
- Anonim -

İtiraf 23

vadikızı Çiğdem ve Yiğiti parlaklarla dolu girilmesi zor olan engelli bir odanın dışına koyup içeri girme maceralarını çekip tvde yayınlamak lazım rekor kırar :A
- cookies -

İtiraf 24

mrt-06 adlı üyenin akıllara ziyan, beyinlere durgunluk veren, kutup soğukluğuna sahip ve kalitesizlikte üstüne olmayan capslerini görmekten gına geldi, lütfen söyleyin yapmasın şöyle ruh yapımız ve psikolojimizü bozuyor yahu))
- Anonim -
(Sanki kim olduğunu bilmiyorum birde utanmadan anonim yap dedi :A)

İtiraf 25

vadikızı bana hiç samimi gelmiyor ne kadar yakın davranmaya çalışsada bana hep yapmacık gözüküyor acaba iyi anlaşıcam diye fazla mı abartıyorsun? bilemiyorum.
- Anonim -

İtiraf 26

Geçen haftaki @xemrexxx itirafına göndermem var. :A @Çiğdem- ile @dernizz19 uzaktan uzaktan İDE izleyici çıktılar. :A Kanıtım :F
Y4p7Qz.png
- MayısKralı -

HAFTANIN KONUĞU: OzaN
İşte haftanın konuğu hakkında yapılan itiraflar;

Ozan adminliğe yetmiyor üzgünüm ama artık yanına forumu gerçekten iyi yönetebilecek biri lazım. Kendisi de askere mi gidiyor ne yapıyorsa yapsın.
- Anonim -

Adminimiz iyi hoş çocuk ama büyük eksikliği var. CW kanalımıza bir ön yargısı var ve Amerikanın en iyi , fantastik dizileri o kanalda yayınlanmasına rağmen , Flash ve Süpernatural gibi , bu dizilerede bir ön yargısı var kendisini , Atacan sayesinde kınıyorum :A
- Anonim -

Forumda cezalari Ozan belirliyorsa biraz adaletli olsun lutfen
- Anonim -

Öncelerde üyelerle arasına mesafe koyan bir adminimiz vardı ama son zamanlarda herkese sıcak ve arkadaşça yaklaşıyor. Eğlenceli de birisiymiş :lol: Yeni halinden oldukça memnunuz ;)
- Anonim -

Ozan şu yenilikleri bitirse de rahatlasak, her gün başımıza iş çıkarıyor. :T:
- Anonim -

Ozan'ın son zamanlardaki değişimi çok güzel eskisi gibi üyelere karşı mesafeli değil daha cana yakın, umarım hep böyle kalırsın zaten olması gereken de bu. :)
- Anonim -

Son zamanlarda ki yönetim en iyi yönetim. Ozan iyi seçim yapıyor son dönemlerde. İstisnasız herkes ceza alabiliyor (Emekliler yani ben hariç.:A) Benim ilk geldiğim dönemde Çiğdem Tuba Büyüküstüne lezbiyen dedi diye 2 kere ceza almıştı. Bir dönem lezbiyeni hakaret sayan yönetimde seçti ama bu yönetim en iyisi gerçekten. Zamanla pişerek bu seviyeye getirdi yönetimi Tebrik ederim.:)
- sokak sanati -

Ozan'ı bayan sanardım, erkekmiş ya laaa. :A
- Anonim -

Ozan maalesef ki adminlik vasfını yitirdi eskiden herkes ondan çekinirdi admin havası vardı şimdilerde sıradan bir üye gibi. Bence daha ciddi olmalı.
- Anonim -

OzaN gerçek hayatta nasıl birisi merak ediyorum acaba forumda olduğu gibi mütevazi/efendi birisi mi yoksa her lafında küfür eden kavgacı bir tip mi hep merak etmişimdir
- Anonim -

Film puanlama kısmında ayıp ettiği unsurları oluyor. Mesela ne kadar kaliteli üst düzey teknikli olsa bile sırf sıkıldı diye düşük veriyor ama recep ivedik düzeyinde filmlere sırf sıkılmadı diye yüksek puan veriyor. Ayda yılda bir izleyen biri olsa anlarım ama sinefil olmasına rağmen böyle hareketlerde bulunmasına hayret ediyorum. Ayrıca Matrix gibi bir filmi Inception'dan daha kötü bulduğu için esefle kınıyorum. :)
- Anonim -

OzaN a sorum bu forumu açma işi aklına nasıl geldi? Hep merak etmişimdir
- papuleoo -

Ozan bazen bildirimlere bakmıyor etiketlerime dönmüyor bazen çok bozuluyorum bu duruma. tüm bildirimleri görmüyor mu yoksa bazı mesajları tınlamıyor mu merak ediyorum
- Anonim -

@Doğu @xemrexxx @Bully @Yiğitt @çiğdem- @denizz19 @Aserat @Harunnn60 @efe UYSAL @takas @cookies @polat Şaşmaz @GunesinOglu @beyazsoy @-KADİR- @vadikızı @papuleoo @Maskeli Fedai @yatutarsa @Billy Kane @ozgur2113 @Forumdash @Ahmad @*YıldırıM* @batuhankaralar @Titanium @hayret bi şey @eskici @xdragxx @-potterhead- @Tolstoyevski @MayısKralı @berkann @cevaa @DarkLeqenD @Mr.At @RüzgarGülü @Amoureux @GreatOttoman @Since2011 @Fks14 @Felon @BuraK @tolgab @Jonsnow @Titanium @OzaN @turkuazz @sürgünüm @RevaN @arslan Bey @yakamoz-Asi @soo @MEnes @hayret bi şey @gundix123 @sokak sanati @utawleee
Xkp1p5.jpg

YENİ BÖLÜM KONUĞUMUZ HAFTA İÇİNDE AÇIKLANACAK.
FAV10 İTİRAFLARI

YENİ BÖLÜMÜ İLE
17 EKİM PAZARTESİ FAV10'DA!

sokak sanati

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,064
Puanı
1,061
@mrt-06 Ozan ile ilgili olan itirafım anonim değildi. Hata yapmışsın. Düzelt lütfen zaten belli oluyor ben olduğum.:F

mrt-06

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
59,811
Puanı
1,061

sokak sanati

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,064
Puanı
1,061

MayısKralı

Emekli
Reaksiyon puanı
11,795
Puanı
710
Kanıtımı spoi kutusuna alıp resim haline ekler misin @mrt-06 çünkü o itirafı @xemrexxx in geçen haftaki itirafı için yapmıştım "MayısKralı'nın kanıtı için tıklayıné :A Çok uğraştırdım kusura bakma :(

Angelica

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,167
Puanı
1,060
İtiraflar güzelmiş :Fitiraf 17 yi kim yaptı bilmiyorum ama şakamı gerçekmi
anlamadım ama demeden geçemicem kendi adıma söylücem tabii şarkıları
dinliyorum dinlemeden asla oy vermem benim kitabımda şarkıya oy vermez
yazar arkadaşa değil zevk neyse neyi seviyosan ona göre oy veririm ben
zira arkadaşa oy vermem oy vererek onları değersizleştirmem ben:D:D