TVen Fav10 İtirafları 39.Bölüm

mrt-06

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
59,792
Puanı
1,061
FAV10 İTİRAFLARI | 4. SEZON 2. BÖLÜM________
MkRDpM.png
Yıllardır FavoriForumum'da ilgiyle takip edilen Fav10 İtirafları dördüncü sezonuyla kaldığı yerden devam ediyor. Hafta boyunca forum üyeleri tarafından gönderilen itiraflarla ikinci bölümümüz tamamlandı. Bu hafta da 15 itirafla dolu dolu bir program oldu.​
Bu haftaki hastagimiz; #İtiraflarBuHafta
İşte dördüncü sezon ikinci bölümün bomba itirafları;

İtiraf 1
O değil de bu sokak sanati'na emeklilik çok yakıştı, hep böyle kalsın. Sakın terfi falan etmesin. :bhr: :A
- Yiğitt -

İtiraf 2

Doğu adam gibi adamdır, yorumlarını zevkle takip ediyorum. forumda yöneticiliği en çok da hak eden o olmasına rağmen çaylaklığa düşürüldü. forumun "Adalet"i bu olsa gerek
- Anonim -

İtiraf 3

Forum eskiden çok güzeldi, tartışmalarını, reyting kavgalarını, üyelerini hepsini çok özlüyorum. Özellikle bu yıl aşırı derecede sıkıcı gelmeye başladı, forum artık ömrünü tamamladı gibi eski tadı tuzu kalmadı.
- Anonim -

İtiraf 4

maskeli fedai melunu bir zamanlar muhteşem yüzyıl fanıydı takas ağası kızınca dizinin antisi oldu hiç izlememiş gibi davranıyor:A
LAXknJ.png
OA5Yy0.png
- xemrexxx -

İtiraf 5

Forum gerçekten çok kötü durumda.Neyseki agalık sistemi biraz dağılmış.Ama yinede forumda bazı müritler var ve benim canımı çok sıkıyorlar.Neyse konumuz bu değil.Arslan Bey denen arkadaş sürekli ülkücü propagandası yaparak biz marksist,leninist insanları küçük görüyor.Buradan Arslan Bey'e tek bir soru sormak istiyorum.Milliyetçilik,milleti olmayan için mi faşizmdir? Teşekkürler.
- Anonim -

İtiraf 6

vadikızı çok tatlı bir insan, çok duygusal bir o kadar da doğal. iyi ki bu forumdasın abla. yalnız sana bir tavsiyem var seni sevmeyenlere bu kadar değer verme üstünde durma onlar senden özür dilesin sıkma tatlı canını ;)
- Anonim -

İtiraf 7

MEnes nasıl yönetici oldu, olanları şaşkınlıkla izliyorum. Foruma hiçbir katkısı olmayan, aktif bile olmayan arkadaş yönetici oldu. Darısı benim gibi herkesin başına. :)
- Anonim -

İtiraf 8

vadikızı garip bir kişilik, forumun başını belaya sok. Sonra hiçbir şey olmamış gibi gel, konuş. Zaten yaşını büyük gibi gösteren birisi ben de herkes gibi onun 17-18 yaşında birisi olduğunu düşünüyorum
- Anonim -

İtiraf 9

xemrexxx beğeni kasmak için her yorumuna belli kişileri etiketliyo belli kişilerden kastım yancıları ))) önemli olan etiket yapmadan beğenilmek ne yazık ki senden güzel yorum çıkmadığı için bu bir hayal )))))
- Anonim -

İtiraf 10

İtiraf yapmayacaktım, yapmayı da düşünmüyordum ancak daha fazla bu duruma dayanamıyorum. takas sana ne oldu? Neden bu kadar öfkelisin yorumların sanki adam döver gibi, biraz sakin olsana. Bu kadar sinir iyi değil, sana da zarar.
- Anonim -

İtiraf 11

Forumda en sevdiğim üyeler sırasız bir şekilde; destere, turkuazz, xemrexxx, Çiğdem-. EnveR, denizz19, mrt-06, Bully, Aserat, Doğu ve Yiğitt'dir. (Bully özentisi oldum biraz)
- MayısKralı -

İtiraf 12

Forumdan ayrılıyorum deyip veda konusu açıp da 2 gün sonra çıkıp gelmek... Dikkat çekmek dışında yapılan bir şey değil, kendinizi komik duruma düşürüyorsunuz.
- Anonim -

Forumun efsane etkinliği En Favori Üye heyecanı başladı! Hala oy kullanmadınız mı? Anketler kapanmadan etkinliğe katılın, oylamalar linkte; TIKLAYIN.
İtiraf 13
Günesinoglu musiksurvivor yarışmasını Ağustos başında başlatacağına söz vermesine rağmen hiç haber vermeden ortadan kayboldu ve üzerinden zaman geçtikten sonra hiçbir şey olmamış gibi geri döndü. Özel sebepler vardır insanlık halidir yarışma ertelenebilir belki ama kimseye hiç haber verme tenezzülünde bulunmaması milleti iplememesi saygısızlıktır hiç yakışmadı. En azından iki kelime edebilirdi ayıp oldu.
- Anonim -

İtiraf 14

turkuazz'a birisi mutluluğunu versin. Bir damla mutluluk, mutluluk durum güncellemeleri artık komikleşti.
- Anonim -

İtiraf 15

Yiğit son zamanlarda bi sakinleşti, ergenliğini üzerinden attı :) Umarım bu ayarda devam edersin
- Anonim -
Bu hafta fazla tanıtım yapamadığım için konuk alamadım ancak gelecek bölümde konuk üyemiz olacak, umarım bölümü beğenmişsinizdir. Programla ilgili önerilerinizi, şikayetlerinizi, rahatsız olduğunuz durumları bana bildirebilirsiniz. Ayrıca etiket listesinde olanlar, ben bildirim gelsin istemiyorum diyorsanız da yine bana bildirebilirsiniz. Yeni bölümümüz 3 Ekim Pazartesi günü sizlerle olacak, yeni itiraflarla haftayanın haftayası görüşmek üzere hoşçakalın. :-)

"İTİRAFIM VAR!"
DİYORSAN ÖZEL MESAJDAN BANA ULAŞABİLİRSİN.

Xdl8kk.png

YENİ BÖLÜM KONUĞUMUZ HAFTA İÇİNDE AÇIKLANACAK.
FAV10 İTİRAFLARI

YENİ BÖLÜMÜ İLE 3 EKİM PAZARTESİ FAV10'DA!

Ahmed

Emekli
Reaksiyon puanı
15,997
Puanı
1,060
Öncelikle itiraf da bulunmadım, bu haftaki itirafları da pek sevmedim ama forumun eski havası yok itiraflarına hak veriyorum. :D

Aserat

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,793
Puanı
1,061
Yeni sezonun ilk bölümü olarak güzel ama daha çarpıcı tanıtımlar da olabilirmiş. Yine de eline sağlık. :A @mrt-06

Geçen sefer eşsiz dedektiflik becerimle bazı itirafları kimin yolladığını aydınlatmıştım bu sefer de tahmin etmeye çalışacağım. :X

İtiraf 4'ü @Yiğitt'in, İtiraf 9'u ise beyazsoy'un yaptığını düşünüyorum. 10. itiraf @denizz19'a ait olabilir, İtiraf 13 de belki bozuk kısımlar dolasıyla @Çiğdem- olabilir ama pek ihtimal vermiyorum. :A

Bu arada beni sevdiğin üyeler arasında gösterdiğin için teşekkürler duygularımız karşılıklı. :bhr: :A @MayısKralı

Angelica

Favori Üye
Ayın En Favori Üyesi
Reaksiyon puanı
56,830
Puanı
1,060
İtiraf 6 kim yaptıysa tşk ederim de
itiraf 8 kim yaptı bilmiyorum ama saçmalamış
yemin ederim ben forumun başını belaya sokacak birşey yapmadım bunun açıklamasını defalarca yaptım sanırım tekrar yapayım o vadi forumdan birinin resmi burda paylaşıldı ona kızıp gelip küfür ettiler ayrıca facede benim adıma sayfa açıp etmedikleri hakaret küfür kalmadı elin adamını kocam yaptılar forumda @emree-29 da face girip onlarla tartışmış onlarda foruma küfür etmişler foruma bende emreye sakın bir daha konuşma dedim zaten forumu bırakmıştım bu konu yüzünden çok üzüldüm çok ağladım hassasım doktora bile gittim ilacım yeni bitti tekrar başlamak istemiyorum benim tek suçum vadi ile ilgili düşüncelerimi
yanlış yerde söylemekti o kadar lütfen bu konu kapansın ayrıca ben 18 yaşında falan
değilim 84 doğumluyum :(

Doğu

Favori Üye
Ölümsüz Üye
Reaksiyon puanı
20,686
Puanı
860
İtiraf 2 için anonim arkadaşa çok teşekkür ediyorum. Fakat önceden de dediğim gibi benim yöneticilikmiş, çaylaklıkmış, favori üyelikmiş gibi bir derdim/beklentim yok. Adaleti tesis etmek için çabalıyorum, nispeten amacıma ulaştım sayılır :) Forumdaki isyanım olumlu sonuçlar vermeye başladı, hiç dokunulmayan üyelere de ceza verilmeye başlandığını görmek sevindirici :)

İtiraf 9 aşırı doğru )) :A

İtiraf 11 için @MayısKralı'na teşekkür ederim. Ben de seni seviyorum kardeşim. :)

Ellerine sağlık @mrt-06 :)

Billy Kane

Emekli
Reaksiyon puanı
17,835
Puanı
1,061
İtiraf 6 kim yaptıysa tşk ederim de
itiraf 8 kim yaptı bilmiyorum ama saçmalamış
yemin ederim ben forumun başını belaya sokacak birşey yapmadım bunun açıklamasını defalarca yaptım sanırım tekrar yapayım o vadi forumdan birinin resmi burda paylaşıldı ona kızıp gelip küfür ettiler ayrıca facede benim adıma sayfa açıp etmedikleri hakaret küfür kalmadı elin adamını kocam yaptılar forumda @emree-29 da face girip onlarla tartışmış onlarda foruma küfür etmişler foruma bende emreye sakın bir daha konuşma dedim zaten forumu bırakmıştım bu konu yüzünden çok üzüldüm çok ağladım hassasım doktora bile gittim ilacım yeni bitti tekrar başlamak istemiyorum benim tek suçum vadi ile ilgili düşüncelerimi
yanlış yerde söylemekti o kadar lütfen bu konu kapansın ayrıca ben 18 yaşında falan
değilim 84 doğumluyum :(
Ya abla senin şu yorumlarını görünce çıldırıyorum. Sanane de geç ya niye kendini küçük gösteriyosun anlamıyorum.

Yiğitt

Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061
La 4. sezon ilk bölüm ne ara yayınlandi da ikinci bölüme geçtik? :A

Tek bir itirafım var, orada da adım var. Başka da yapmadım, biraz haber verseydin bir iki tane daha yollardım @mrt-06 :D

15. itirafı yapan kişi teşekkür ederim, artık sakinim. Mutluyum ve her şeye gülüp geçiyorum. Senin ergen lafına da güldüm mesela. :D Kim olduğunu da az çok tahmin ediyorum. :D

İtiraf 5 bence buram buram @BuraK kokuyor. :D Hatta eminim, o yazmıştır. :A
İtiraf 10'u görünce aklıma direk Harunnn60 geldi, onun konuşması ve yazmasi. :A
12. itirafı ben yapmadım ama ben de katılıyorum buna. :X
13. İtirafı @Çiğdem- yapmış hatta yazısı belli olmasın diye baya zorlamış ama onu da becerememiş. :F Geçenlerde buna benzer lafları Bizim Foruma Dair programında ben dile getirmiştim. :D
11. İtiraf için teşekkür ederim @MayısKralı :bhr:
14. İtiraf güldürdü, ne alakaysa güldüm. :F

Angelica

Favori Üye
Ayın En Favori Üyesi
Reaksiyon puanı
56,830
Puanı
1,060
Ya abla senin şu yorumlarını görünce çıldırıyorum. Sanane de geç ya niye kendini küçük gösteriyosun anlamıyorum.

geçemiyorum işte doktora gittim diyorum inanmıyosun herhalde neyse
daha fazla yorum yapmıcam susacam bu konuda yeterince açıklama
yaptım haklısın kendimi küçük gösteriyorum:(

bazinga

Admin
Reaksiyon puanı
49,676
Puanı
1,060
Web Sitesi
izleryazar.com
Beğenmedim itirafları. :D

Bazı arkadaşlara göre forumu kapatıp buraları terk etmeliymişiz herhalde. :A Forum her zamanki ayarında hatta olgunlaşarak devam ediyor eski çocukça reyting kavgaları falan olmasın zaten. :D

sokak sanati

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,064
Puanı
1,061
İtiraf 12'yi üzerime alındım.
Bu konuda bi laf sokma bekliyordum zaten. Gelirkende dediğim gibi bayram ziyaretine geldim zaten burda çok sevdiğim arkadaşlarıma sizi görmeye geleceğim tamamen bırakırsam iletişim bırakacağım dedim. Döneceğimi buradan anlayabilirdi itirafçı arkadaş çünkü bunu konumda da söyledim.
Zaten çok aktif düzeyde kullanmıyorum öyle olsa mod görevine dönerim. Emekli olarak burada arkadaşlarım ile takılıyorum başka bir şey yapmıyorum yani foruma tam dönmüş sayıldığımı zannetmiyorum.
Ayrıca giderken düzeltmem gereken şeyler var sebebi ile gittim ve 2 gün sonra geri dönmedim 5 ay sonra geri döndüm fırsat bulup. Düzelttim ve forum bana mani olmaktan çıktı geri döndüm.
Son olarak geldiğimden beri sevdiğim arkadaşlar ile konuşuyorum. Kimseyle tartışmaya girmeden geçiriyorum burada ki süremi. Tekrar etmek istemiyorum çünkü hataları ve kimseyi kırmak istemiyorum. Bu konuda burada kalırsam ısrarcı olacağım bunu zamanda gösterir.
Ayrıca dikkat çekmek istesem bunların aksini yaparım. Biraz mantık kullanmayı tavsiye ederim.;)
Uzun ve doyurucu bir açıklama oldu bence. İçimde kalmadı itirafçı sayesinde bunlarda. Sevgiler itirafı ve böyle düşünenler.

Bencede emeklilik çok yakıştı bana. @Yiğitt sana katılıyorum karşim.:bhr:

Angelica

Favori Üye
Ayın En Favori Üyesi
Reaksiyon puanı
56,830
Puanı
1,060
@vadikızı damga vurmuşsun kiz :F
Bnm hakkimdaki itirafi @Forumdash yapmiştir diyodum diğunun mesajdan sonra takas da olabilir :F bu arada ergen @Yiğitt e for :bhr:

:F:F evet damga vurmuşuz emre yine vadikızı suçlanıyor işte alışacaz artık

İtiraf 12'yi üzerime alındım.
Bu konuda bi laf sokma bekliyordum zaten. Gelirkende dediğim gibi bayram ziyaretine geldim zaten burda çok sevdiğim arkadaşlarıma sizi görmeye geleceğim tamamen bırakırsam iletişim bırakacağım dedim. Döneceğimi buradan anlayabilirdi itirafçı arkadaş çünkü bunu konumda da söyledim.
Zaten çok aktif düzeyde kullanmıyorum öyle olsa mod görevine dönerim. Emekli olarak burada arkadaşlarım ile takılıyorum başka bir şey yapmıyorum yani foruma tam dönmüş sayıldığımı zannetmiyorum.
Ayrıca giderken düzeltmem gereken şeyler var sebebi ile gittim ve 2 gün sonra geri dönmedim 5 ay sonra geri döndüm fırsat bulup. Düzelttim ve forum bana mani olmaktan çıktı geri döndüm.
Son olarak geldiğimden beri sevdiğim arkadaşlar ile konuşuyorum. Kimseyle tartışmaya girmeden geçiriyorum burada ki süremi. Tekrar etmek istemiyorum çünkü hataları ve kimseyi kırmak istemiyorum. Bu konuda burada kalırsam ısrarcı olacağım bunu zamanda gösterir.
Ayrıca dikkat çekmek istesem bunların aksini yaparım. Biraz mantık kullanmayı tavsiye ederim.;)
Uzun ve doyurucu bir açıklama oldu bence. İçimde kalmadı itirafçı sayesinde bunlarda. Sevgiler itirafı ve böyle düşünenler.

Bencede emeklilik çok yakıştı bana. @Yiğitt sana katılıyorum karşim.:bhr:

bence yakışmadı sana emeklilik:D

Yiğitt

Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061
Yeni sezonun ilk bölümü olarak güzel ama daha çarpıcı tanıtımlar da olabilirmiş. Yine de eline sağlık. :A @mrt-06

Geçen sefer eşsiz dedektiflik becerimle bazı itirafları kimin yolladığını aydınlatmıştım bu sefer de tahmin etmeye çalışacağım. :X

İtiraf 4'ü @Yiğitt'in, İtiraf 9'u ise beyazsoy'un yaptığını düşünüyorum. 10. itiraf @denizz19'a ait olabilir, İtiraf 13 de belki bozuk kısımlar dolasıyla @Çiğdem- olabilir ama pek ihtimal vermiyorum. :A

Bu arada beni sevdiğin üyeler arasında gösterdiğin için teşekkürler duygularımız karşılıklı. :bhr: :A @MayısKralı
İtiraf 4'te Emrenin adı var baksana :A Ben de acaba bangi itirafı bana benzetti dedim. :F

Angelica

Favori Üye
Ayın En Favori Üyesi
Reaksiyon puanı
56,830
Puanı
1,060
Sen bunları takarsan daha çok gidersin doktora. :D

haklısın kendime yapıyorum zaten haklısın:oops: neyse yorum yapmıcam artık
itiraf 8 kim yaptı ise canı sağolsun diyorum beni bilen biliyor asla forumu
karıştırmak kavga çıkarmak huzursuzluk yaratmak istemiyorum öyle bir kız
olmadım olmayacağım da:D

sokak sanati

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,064
Puanı
1,061
La 4. sezon ilk bölüm ne ara yayınlandi da ikinci bölüme geçtik? :A

Tek bir itirafım var, orada da adım var. Başka da yapmadım, biraz haber verseydin bir iki tane daha yollardım @mrt-06 :D

15. itirafı yapan kişi teşekkür ederim, artık sakinim. Mutluyum ve her şeye gülüp geçiyorum. Senin ergen lafına da güldüm mesela. :D Kim olduğunu da az çok tahmin ediyorum. :D

İtiraf 5 bence buram buram @BuraK kokuyor. :D Hatta eminim, o yazmıştır. :A
İtiraf 10'u görünce aklıma direk Harunnn60 geldi, onun konuşması ve yazmasi. :A
12. itirafı ben yapmadım ama ben de katılıyorum buna. :X
13. İtirafı @Çiğdem- yapmış hatta yazısı belli olmasın diye baya zorlamış ama onu da becerememiş. :F Geçenlerde buna benzer lafları Bizim Foruma Dair programında ben dile getirmiştim. :D
11. İtiraf için teşekkür ederim @MayısKralı :bhr:
14. İtiraf güldürdü, ne alakaysa güldüm. :F

Sığırsın yaa.ss İtiraf 12 ben yada yabancı memleketli arkadaşa yapıldı belli bu zaten. Yani Emre ve benzeri yaptıysa ona şu bu sezon ekranda olmayacak dizi taraftarı yaptıysa beni kastetti. Hak veriyorsan cidden kırılırım yoksa yanlış anladığını düşüneceğim.:)