TVen Fav10 İtirafları 50.Bölüm (4.Sezon Finali)

mrt-06

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
59,811
Puanı
1,061
FAV10 İTİRAFLARI | 4. SEZON 13. BÖLÜM

12. Bölüm Özeti;
Geçen bölümden itiraflar; Forumda bazı arkadaşlarda gereksiz ego ve samimiyet aldı başını gidiyor. Bu arkadaşlara şimdilik diyeceklerim çok kasıntı ve yapmacık olmaları. Bazı üyeler o kadar havala ki! Burası bir forum etiket yapıyorsak alıntılıyorsak cevap verme tenezzülünde bulunacaksın. Görüpde cevap yazmamak ne bu havalar? Eskiden @BesaleT için sadece siyaset yapmak için foruma giriyor zannediyordum ama son zamanlarda fikrim bayağı değişti, eğlenceli birisine benziyor :A dosimosi çok iyi kalpli bir insan, bu forumda olmasından mutluyuz. ;) xemrexxx'in mesajını da yanlış anladığını düşünüyorum, emre'nin her zamanki şakaları. MayısKralınıda anlamış değilim. 2 gün önce vadikızını gömerken 2 gün sonra sempatik görünme derdine girdi. İlginç bir Re yaptı sanırım kendini aklamaya çalışıyor. :)
m4brLP.png

Yıllardır FavoriForumum'da ilgiyle takip edilen Fav10 İtirafları dördüncü sezonuyla kaldığı yerden devam ediyor. Forum üyeleri tarafından gönderilen itiraflarla on üçüncü bölümümüz tamamlandı. Bu hafta da programımızda ilgi çekici 15 itirafla oldukça dolu bir program oldu. İşte dördüncü sezon on üçüncü bölümün bomba itirafları;​
Bölüm hastagı; #İtiraflardaAraSezonFinali
İtiraf 1
Çiğdem gibisi bir daha zor gelir foruma. Belki hem iyi hem kötü yorumlarını ulu orta yapıp bazı kesim sevmiyor onu yada yaptığı övgüleri ortada yaptığı için yapmacık bulanlar var ama kalbinin temizliği, iyi niyeti, sevgisi o kadar saf ki gerçekten zor gelir senin gibisi foruma bir daha Çiğdem. Forum senin kıymetini bilmeli canım Çiko'm.:bhr:
- sokak sanati -

İtiraf 2
Deniz ciddi yazınca korkuyorum. Ekrandan çıkıp dövecekmiş gibi hissediyorum nedense. :D halbuki kotkafa işte. :F
- Yakamoz-Asi -

İtiraf 3

Mayıskralı, Mustafa Ceceli ve İrem Dericinin konusunda yapmış olduğum bu yorumuma diss atmıştı ;"Bir insan bukadarmı tatlı olur ya harika görünüyor " bende ona dedimki ne o İremi tatlı bulmuyorsun galiba diye sorunca dissi harikaya çevirmişti:D Buradan ona bir itirafta bulunacağım. Mayıscığım o sözlerim İrem için değil Mustafa içindi :F
- dosimosi -

İtiraf 4

Yarışmalarda çok fazla haksızlığa uğradığımı düşünüyorum. Şarkıyı paylaştığımda olumlu yorumlar almama rağmen hep son sıralarda oluyorum. Açıkçası bu durum beni çok rahatsız ediyor, ya bir daha yarışmalara katılmayacağım ya da sağlık sorunlarımdan dolayı son zamanlarda düşündüğüm forumu bırakma kararını uygulayacağım. Çünkü çok sıkıldım ve gerçekten bu tür şeylerle uğraşacak halim yok.
- batuhankaralar -

İtiraf 5

Bilindiği üzere ozan adminlik yetkilerini mrt-06 ve Bully a verdi benim tabirimle ayrılmaz ikiliye buradan tekrardan hayırlı olsun dileklerimi iletiyorum. Kiralık Aşkta Ömer ve Sinan sıkı 2 dost 0 dan başlayıp şirketlerini büyütüyordu atacan ve kaanıda öyle görüyorum sıkı 2 dost en aşşağıdan başlayıp şuan forumun sahibi durumundalar ortaklıkları bozulmaz inş hiçbir zaman :bhr:
- Çiğdem- -

İtiraf 7
cookies e tekrar geçmiş olsun dileklerimi iletiyorum,türkiye dışında okuyor ve sıkıntılı bir hastalığı var şuan .son 2 gündür tekrar forumda sohbet etmeye basladı bizlerle mutlu oldum umarım hastalığını atlatır dualarım onunla forum halkınıda bol bol duaya davet ediyorum cookies temiz kalpli bir çocuk forum ailesininde sevdiği bir üye tekrar geçmiş olsun
clear.png

- Çiğdem- -

İtiraf 8
dosimosi niye herkesle sorun çıkarmaya çalışıyor gibi davranıyor anlamıyorum.
- Anonim -

İtiraf 9

HeisenBerg editör olarak fazla tartışıyor. Futbol konusunda bilgiliyim havasında ama fazla havalanmamalı. Tabi ki bu konuda beterin beteri de var. Ahkam kesmek kolay. :)
- Anonim -

İtiraf 10
Bazı emekliler kendini fazla ön plana atmaya çalışıyor. Darılmalar, gücenmeler falan. Kaybedemiyorlar birde. Sen kimsin la? :D
- Anonim -

İtiraf 11

1.takasın kurduğu vadistan hesabını ödeyerek torunlarına bırakıyor, sanırım gideceğini anladı, neredeyse 5 yıllık hükümdarlık hayatının en anlamlı hamlesi oldu...
-Vadistan'ın, FF'nin içinde kendini savunamayacağını aylarca vadici üyelere, vadi konularını ve kritik bölgeleri gösterdi, yerin dibine soktu.
- FF içinde ki üyeler 1.takası nasıl bıktırdılar bilmiyorum ama fena gaza gelmişler kısaca Vadistan topraklarında vadiciler pek kalmadı.
-FF'de bazı şeyler yapılabilmesi için otoriteyi sağlama alması gerekir, bazı vadiciler 1.takas için Vadistan'da problem oluyor...
-Antivadiciler geri dönüyor bilginize.
-Sıra Dirilişe geldi..
- Anonim -

İtiraf 12

Yazıklarıma inanan olmayacak belki... Aşık oldum... Evet aşık oldum hemde forumdan birine... Sanaldan aşk olur mu demeyin.... Oluyormuş... Gayet iyi anladım...
- Anonim -

İtiraf 13

Bu haftada bu videoyu sokak sanati,Harunnn60 ve Tolstoyevski'ye gönderiyorum.
- Anonim -

İtiraf 14
dosimosi'nin multi üye olduğuna dair ciddi şüphelerim var. Yazım tarzı ve konuşmaları bana birisini hatırlatıyor dur bakalım yakında çıkar kokusu :D
- Anonim -

İtiraf 15

berkann'ın forumdaki amacını anlamadım, kendine bir havalar katmaya çalışıyor... Tamam her şeyin en iyisini sen biliyorsun :)
- Anonim -

İtiraf 16

Papuleoonun kendisi gayette iyi biri yorumlarını çok objektif buluyorum umarım yönetim bir daha ki editör moderatör alımlarında kendisinide bir değerlendirir
- Anonim -

İtiraf 17

Adventurous'un post kasmak için saçma sapan mesajlar yazması, Seviyor sevmiyor adlı üyenin Dka, Kek, Tat sev gibi nicklerle kayıt olup herkesi enayi yerine koyması ve GAY1'i'nin (yani ahmetberkann'ın) ikide bir mesajları beğeni, gülücük vb. yağmuruna tutmasından fazlasıyla sıkıldım umarım gereği yapılır.
- Anonim -

İtiraf 18
(Kaldırıldı)
- Anonim -

İtiraf 19

xemrexxx'in saçmalıklarından gına gelmişti eskiden daha çok saçmalıyordu en azından şimdilerde tayfası dağılınca daha az saçmalıyor. Ayyy emreyi yazarken bile mesajımda saçmaladım :))))))))))
- Anonim -

İtiraf 20
Doğu'nun forumda bulunma amacı nedir? Sürekli ona buna laf atma insanların arasını germekten başka bir şey yapmıyor. foruma ilk geldiği zamanlarda admin olacak adam diyorduk şimdi ne hale geldi. :)
- Anonim -

İtiraf 22
vadikızı ve dosimosi Çiğdem'i kıskanıyor net. Çiğdem anam dikkat et bu kadar göz önünde olmak kolay değil. Kıskanan çok :)
- Anonim -

İtiraf 23
vadikızı gibi iyi kalpli temiz bir insanı üzenlere, iftira atanlara gerçekten yazıklar olsun diyorum. İçinizdeki kötülükten artık güzel şeyleri göremez olmuşsunuz.
- Anonim -

İtiraf 24
Herkesi çok seviyorum herkes çok tatlı canımmmmmm.... Ne kadar yapmacıksınız!
- Anonim -
-
İtiraf 25
batuhankaralar çok flu bir tip. Zaman zaman ikili oynadığını düşünüyorum. Vadici arkadaşlarını bazen aşağılıyor bazense iyi davranıyor gibi(!)
- Anonim -

FAV10İTİRAFLARI "YAZ"
Yeni bölümleriyle Haziran'da Fav10'da!

Rahatsız olduğunuz itiraflar için bana özel mesajdan ulaşabilirsiniz.

BölümlerYayın TarihiOkuma Linkleri
4x1317 Şubat 2017 CumaOkumak için TIKLA
4x1203 Şubat 2017 CumaOkumak için TIKLA
4x1127 Ocak 2017 CumaOkumak için TIKLA
4x1020 Ocak 2017 CumaOkumak için TIKLA
4x909 Ocak 2017 PazartesiOkumak için TIKLA
4x819 Aralık 2016 PazartesiOkumak için TIKLA
4x705 Aralık 2016 PazartesiOkumak için TIKLA
4x621 Kasım 2016 PazartesiOkumak için TIKLA
4x507 Kasım 2016 PazartesiOkumak için TIKLA
4x417 Ekim 2016 PazartesiOkumak için TIKLA
4x303 Ekim 2016 PazartesiOkumak için TIKLA
4x219 Eylül 2016 PazartesiOkumak için TIKLA
4x111 Nisan 2016 PazartesiOkumak için TIKLA

@Amoureux @Since2011 @sürgünüm @RevaN @sokak sanati @Yakamoz-Asi @soo @MEnes @ozmoturk @Doğu @dosimosi @destere @MasacRE- @xemrexxx @Bully @Çiğdem- @denizz19 @Aserat @Harunnn60 @cookies @Polat Şaşmaz @GunesinOglu @takas @-KADİR- @vadikızı @papuleoo @Maskeli Fedai @yatutarsa @Billy Kane @Forumdash @Ahmad @*YıldırıM* @batuhankaralar @eskici @MayısKralı @Mr.At @RüzgarGülü @tolgab @Jonsnow @OzaN @turkuazz

Xkp1p5.jpg

yatutarsa

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,224
Puanı
1,060
Yine benlik bir şey yok bu sezon da çok kesat geçti.
Cookies'in bir hastalığı olduğunu yeni öğrendim çok geçmiş olsun. @cookies
Berkan ne yaparak kendine hava katmaya çalışıyor acaba? Doğru düzgün mesaj yazdığı bile yok. :D

batuhankaralar

Favori Üye
Reaksiyon puanı
16,628
Puanı
1,061
Nihayet bana bir itiraf gelmiş çok şaşırdım :eek: Tüm itirafları okuyayım toplu yorum geçeceğim o itirafa da ayrıca değinirim :A

mrt-06

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
59,811
Puanı
1,061
Sezon finali değil ARA sezon finalidir bu bölümümüz. :A

sokak sanati

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,064
Puanı
1,061
İtiraf 10'da ki buruşuk, sarkık asıl sen kimsin laa? Herkes siz gibi mi tepki verecek. Sağlık olsun deyip incelikten kırılmaya yeğlerim kendi yaptığımı. Pis hoşafçı.

xemrexxx

Favori Üye
Reaksiyon puanı
132,615
Puanı
1,061
Ay hiç heyecanli değil ama itiraf 11 kopardi:F
Bizim hakkimizda gelen itirafa yorumimuz yavrum senin benimle zorun ne istediğimiz ka saçmalariz dikjat et de saçmalar yanliş bir yerine gelmesin ayrica açiliğa kavuşturmak gerekirse geçen sene sadece bitirme prijem ve yabanci dil dersi varidi yani haftada 10 saat ders aliyirdum foruma fazla abanmiş olabilirim şimdi o ka vaktim yok sen de bizim kalitemize fazla maruz kalip yeşermissindir pis kokunu da al @Çiğdem- le @destere nin arasina gir emi:A

mrt-06

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
59,811
Puanı
1,061
Etiketler oldu mu bilmiyorum ama görmeyenler için bir kez daha etiketledim. :)

xemrexxx

Favori Üye
Reaksiyon puanı
132,615
Puanı
1,061
İtiraf 13 ü bence @vadikızı yapti @Bully ya da @denizz19 a aşik olmus olabilur ama yasi geregi utaniyir anonimkalmis:A

Angelica

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,171
Puanı
1,060
İtiraflar gelmiş cevap verecek durumda değilim ama vereceğim
itiraf 22
Çiğdemi ne diye kıskanıcam Çiğdem bu forumda kim oda benim gibi favori üye niye ve neyini kıskanıcam gittikçe saçmalıyosunuz artık kendinize gelin ben neymişim be niye bu kadar gözünüze battım demediğiniz bi bu kalmıştı yeter artık be! ama devam edin itiraflarınıza umrumda değilsiniz

itiraf 23
her kim isen çok tşk ederim çok sağol senin gibi beni bilen varya o bana yeter

itiraf konusunda son kez cevap verdim bir dahada cevap vermicem

Son düzenleme:

sokak sanati

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,064
Puanı
1,061
@cookies geçmiş olsun. Bende hasta olduğunü bilmiyordum. Itiraf neden anonim onu anlamadım ama.:D

İtiraf 9'a katılıyorum. Çok iletişimim yok o kişi ile ama mesajlarını her gördüğümde bir kasvet oluşuyor ekranda. Hemen atlıyorum zaten.

Berkan'in geçen hafta ki itirafları tepki gelmiş. Haklı bir tepki bence. İtirafların içeriği bu algıyı verdi bana da.

Turkuazz

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,201
Puanı
860
Çok fazla detaylı yorum yapacağım bir itiraf yok ama bazı itiraflar çok yerinde olmuş,bazılarıda lüzumsuz olmuş..emeğine sağlık @mrt-06:)

mrt-06

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
59,811
Puanı
1,061
@cookies geçmiş olsun. Bende hasta olduğunü bilmiyordum. Itiraf neden anonim onu anlamadım ama.:D

İtiraf 9'a katılıyorum. Çok iletişimim yok o kişi ile ama mesajlarını her gördüğümde bir kasvet oluşuyor ekranda. Hemen atlıyorum zaten.

Berkan'in geçen hafta ki itirafları tepki gelmiş. Haklı bir tepki bence. İtirafların içeriği bu algıyı verdi bana da.
Sayfayı yenilemedin galiba anonim değil cookies itirafı. :D