TVen Fav10 İtirafları 49.Bölüm

mrt-06

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
59,811
Puanı
1,061
FAV10 İTİRAFLARI | 4. SEZON 12. BÖLÜM

11. Bölüm Özeti;
xemrexxx kişisi her şeyi çok iyi biliyormuş gibi yorum yapman komik, başımıza prof doktor her şeyi çok iyi bilen kesildi, komiksin. :) Diğer üyeleri bilmem ayoll ama ben Harunnn60 ı forumda eskisi gibi aktif görmek istiyorum , ne güzel bir ara görünmeye başlamıştı sonra tekrar kayboldu. Reel hayatımız daha önemli evet ama burada'da bir aile ortamımız var bizleride ihmal etme Harun :bhr: destere tatlım bu sana son itirafım canım. Bir daha itiraf yapmıycam tatlım, kendini komiklik konusunda geliştir canım sana önerim mizah dergisi oku ;) @Billy Kane fake hesabının olduğunu söylemişti hala bekliyoruz kim olduğunu(!) Gerçi ben biliyorum :) denizz19, xemrexxx ve vadikızı'nı çok seviyorum, bu forumun en samimi en içten üyeleri bence. :D

m4brLP.png

Yıllardır FavoriForumum'da ilgiyle takip edilen Fav10 İtirafları dördüncü sezonuyla kaldığı yerden devam ediyor. Forum üyeleri tarafından gönderilen itiraflarla on ikinci bölümümüz tamamlandı. Bu hafta da programımızda ilgi çekici 15 itirafla oldukça dolu bir program oldu. İşte dördüncü sezon on ikinci bölümün bomba itirafları;​
Bölüm hastagı; #SonBirKala
İtiraf 1
Tolstoyevski: Seni ilk geldiğin zamanlar sevememiştim. Çünkü aşırı abartıyorsun. Bir şey senin için ya göklerde ya da yerin dibinde. Hala abartıyorsun ve hala bu özelliğini sevmiyorum. Biraz daha ılımlı olmalısın. -LLL yorumlarından dolayı değil, uzun zamandır söylemek istediğim bir şeydi bu. :D - Ayrıca 11/10 vs veriyorsun filmlere, gülüyorum. :D
- berkann -

İtiraf 2
Emeğe çok önem veren Atacana bu bölümde içtenlikle bir tşk etmek istiyorum.Foruma uzun bir ara vermişti tekrardan sahalara dönmesine çok seviniyorum.Yılbaşı öncesi enler etkinliği ile güzel bir sevgi çemberi oluşturuyor.En iyi dizi etkinliğinide çok iyi yürüttü diğer yürüten kişilerinde emeğine sağlık :bhr: İtirafları kimseyi çok kırmadan ölçülü şekilde sunuyor. Şimdide şarkı yarışmasıyla forumu eğlendirmeye devam ediyor. Yerin çok önemli bu forumda umarım başka zorunlu aralar vermek zorunda kalmaz uzun yıllar yine burada olursun :bhr:
- Çiğdem- -

İtiraf 3

Deniz benden güzel sözler duymak sana bağımlılık yaptığı için habire duymak istiyorsun bak şimdi programda bile söylüyorum :) sen delidolu, çocuksu ve güzel bir kalbe sahipsin.Kısa zamanda forumda vazgeçemeyeceğim arkadaşlarımdan biri oldun. Daha seninle muhabetti ilerletmeden ortak yanlarımızın çok olduğunu hissetmiştim zaten. Enerjine hayranım :) yüzünden gülümseme hiç eksik olmaz umarım. Ha eksiklerin yokmu? var illaki (konuşmuştuk bir ara o mevzuyu) ama seni her halinlede seviyorum arkadaşım :) Bana değer verdiğini hissettirdiğin içinde çok ama çok teşekkür ederim(03/02/2017).
- dosimosi -

İtiraf 4

denizz19: Çok alıngan birisi olduğunu düşünüyorum. Ve sana yapılanları unutmuyorsun. -kin tutan demenin kibar yolu. :D- Ayrıca kimse vazgeçilmez değildir yönetim kadrosunda. Bir sonraki seçimlerde yönetim kadrosundan alınacağını düşünüyorum. Yönetimde bulunduğum süreçte de şunu fark ettim bu arada. Herkes mi aynı düşünür abi? :D Birisi de baktıkları pencereyi değiştirmiyor. :D - Sırf bunun için bazen farklı düşündüğüm olmuştu. Arada siz de yapın.
- berkann -

İtiraf 5

xemrexxx: K O M İ K D E Ğ İ L S İ N. :( Ne zaman denk gelsem, ki öyle çok da okumuyorum mesajlarını, bi parlak muhabbeti. Bıhhtttım, yetmez mi hı artık? :D
- berkann -

İtiraf 6

destere seninle ilk tanışmamız kötü başlamıştı ve Bully aramizi düzeltmek için seni bana baya savundu. Sonrasında inişli çıkışlı bir arakadaslik iliskimiz oldu. en ciddi "tartışmamiz" dan sonra (aralık ayında)senle günlerce hiç muhhabetimiz olmadi ve seni bile özleyebilecegimi anladim :) bu arada bana pis isveçli deyişin bile artık hoşuma gidiyor :D herşey güzel ilerliyor ama 5 kuma işini unut(16/01/2017)
- dosimosi -

İtiraf 7

Vadikızı smiley konusunda bari Çiğdemimize özenme. Çok smiley koyarak onun kadar sempatik olmuyorsun. Hee ben smileyleri başa koyuyorum farklıyım özenmiyorum deme yemezler.:)))
- Anonim -

İtiraf 8

MayısKralınıda anlamış değilim. 2 gün önce vadikızını gömerken 2 gün sonra sempatik görünme derdine girdi. İlginç bir Re yaptı sanırım kendini aklamaya çalışıyor.:)
- Anonim -

İtiraf 9

Doğu'yu aşırı yapmacık ve samimiyetsiz buluyorum...
- Anonim -

İtiraf 10

Geçen hafta ki itirafıma herkes tepki gösterdi, bir tek vadikızı göstermedi? Neden diye sordum kendi kendime ve reelde kimsenin ona ilgi göstermediğine burada gösterilen ilgilerin onu tatmin ettiğine karar verdim. Ve sonraaa.. yanılıyor olabilirmiyim diyede düşündüm ve vadikızı ile ilgili hiç bir düşüncemde yanılmadığıma eninde sonunda toplumun bana hak verdiğini hatırladım.:))(Kim olduğum anlaşılmaz umarım.:A)
- Anonim -

İtiraf 11

dosimosi çok iyi kalpli bir insan, bu forumda olmasından mutluyuz. ;) xemrexxx'in mesajını da yanlış anladığını düşünüyorum, emre'nin her zamanki şakaları.
- Anonim -

İtiraf 12

Forumda bazı arkadaşlarda gereksiz ego ve samimiyet aldı başını gidiyor. Bu arkadaşlara şimdilik diyeceklerim çok kasıntı ve yapmacık olmaları.
- Anonim -

İtiraf 13

Bu dansı denizz19,Çiğdem ve Bully'e gönderiyorum. 0:30'dan sonrası
- Anonim -

İtiraf 14

Eskiden @BesaleT için sadece siyaset yapmak için foruma giriyor zannediyordum ama son zamanlarda fikrim bayağı değişti, eğlenceli birisine benziyor :A
- Anonim -

İtiraf 15

Bazı üyeler o kadar havala ki! Burası bir forum etiket yapıyorsak alıntılıyorsak cevap verme tenezzülünde bulunacaksın. Görüpde cevap yazmamak ne bu havalar?
- Anonim -

FAV10İTİRAFLARI
10 Şubat Cuma 18.00 (SEZON FİNALİ)

Rahatsız olduğunuz itiraflar için bana özel mesajdan ulaşabilirsiniz.

@cevaa @Doğu @dosimosi @destere @MasacRE- @xemrexxx @Bully @Çiğdem- @denizz19 @Aserat @Harunnn60 @takas @cookies @polat Şaşmaz @GunesinOglu @beyazsoy @-KADİR- @vadikızı @papuleoo @Maskeli Fedai @yatutarsa @Billy Kane @Forumdash @Ahmad @*YıldırıM* @batuhankaralar @eskici @xdragxx @Tolstoyevski @MayısKralı @DarkLeqenD @Mr.At @RüzgarGülü @Amoureux @Since2011 @Felon @tolgab @Jonsnow @OzaN @turkuazz @sürgünüm @RevaN @sokak sanati @Yakamoz-Asi @soo @MEnes @ozmoturk
Xkp1p5.jpg

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,926
Puanı
1,060
Ben bi kenara çekilip sakin kafayla okuyup yorumlayayim :A

yatutarsa

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,224
Puanı
1,060
En bomba itiraf sondaymış. :D
Bunun havalı olmakla ilgisi yok, kimse hiçbir şey yapmak zorunda değil. O itirafı yapan arkadaş niye böyle düşünmüş acaba?

sokak sanati

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,064
Puanı
1,061
Beğenmedim bu hafta zaten itiraf yapan pek olmamış ki @Çiğdem- 'in sevgi pıtırcığı itiraflarına yer verilmiş.:A

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,926
Puanı
1,060
Öncelikle kendim hakkımdakiyle başlıyayım.
itirafi yapanın kim olduğunu tahmin edebiliyorum 95% eminim :D
öncelikle teşekkür ederim o senin kendi kalbinin güzelliği.
@xemrexxx yide sevdiğimi geçen haftaki itiraf bölümünde belirtmiştim. Galiba en sonki isveçli mevzusunu demek istedi itirafçımız? o mevzuda öyle davranmamın bazı sebepleri var ve sadece emreyle alakalı bir durum değildi. Daha önce söylenilmiş bazı şeylerin gerçekliğini anlayınca tepkimi gösterdim ve o mevzu başka olaylarıda doğurdu ve ben malesef kötü birkaçgün geçirdim.
@sokak sanati ve @denizz19 sayesindede kendime geldim diyebilirim :)(tabi onlar mevzuyu bilmiyorlar) burdan onlarada kocaman sevgilerimi yolluyorum :D :love1:

sokak sanati

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,064
Puanı
1,061
Abartma ya 15 itirafın içinde bir tane @Çiğdem-'in itirafı var. :F

@dosimosi 'yide ekle o zaman.:A

@xemrexxx yide sevdiğimi geçen haftaki itiraf bölümünde belirtmiştim. Galiba en sonki isveçli mevzusunu demek istedi itirafçımız? o mevzuda öyle davranmamın bazı sebepleri var ve sadece emreyle alakalı bir durum değildi. Daha önce söylenilmiş bazı şeylerin gerçekliğini anlayınca tepkimi gösterdim ve o mevzu başka olaylarıda doğurdu ve ben malesef kötü birkaçgün geçirdim.
@sokak sanati ve @denizz19 sayesindede kendime geldim diyebilirim :)(tabi onlar mevzuyu bilmiyorlar) burdan onlarada kocaman sevgilerimi yolluyorum :D :love1:

Ben iyi bir şey yapmışsam kesin bilmeden olmuştur burada olduğu gibi.:F

mrt-06

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
59,811
Puanı
1,061
İşte @OzaN forumu bırakıp size emanet edince her yer güllük gülistanlık oldu bunlar hep senin etkin karşim.:bhr:
Güzel yere bağladın cidden. :A İtiraf hakkında yorum yapmadın yalnız. :D

Haftaya sezon finali artık senden de kaoslu itiraflar bekleniyormuş. :A

denizz19

Emekli
Reaksiyon puanı
63,555
Puanı
1,061
Bana o itirafı yapan kişi yönetim kadrosundaysa aklıma biri gelmiyor değil ama söylemeyeyim ismini :F

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,926
Puanı
1,060

sokak sanati

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,064
Puanı
1,061
Güzel yere bağladın cidden. :A İtiraf hakkında yorum yapmadın yalnız. :D

Haftaya sezon finali artık senden de kaoslu itiraflar bekleniyormuş. :A

Bana itiraf yapılmamış ki bu hafta 3-4 kişiye saldırayımda itiraf yapılsın bana.:A
@Bully 'ye sallıyorum oda itiraf yapmıyorum sen itiraf yapabilecek potansiyeldekilerin listesini ver bu hafta yükleneyim onlara bana kötü vahşet dolu itiraflar yapılsın.:Z