TVen Fav10 İtirafları 48.Bölüm

mrt-06

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
59,811
Puanı
1,061
FAV10 İTİRAFLARI | 4. SEZON 11. BÖLÜM

10. Bölüm Özeti;
Geçen bölümden bazı itiraflar; Foruma geri döndüğümde Deniz ile ilgili bir yorum görmüştüm. "Neden her yarışmada finale çıkıyor" "Çok başarılı" şeklinde ve o gün and içtim artık finallere çıkamayacak dedim ve andımı yerine getirdiğim için çok mutluyum. xemrexxx, Çiğdem-, destere üçü de havaya girmişler, kendilerini forumun en popülerleri sanıyorlar kimse sizi takmıyor, farkında değilsiniz :) Rüzgargülü'nün dikkat çekmek için sürekli bira resimleri paylaşmasına kaç puan ? :F Ergen ergen hareketler başka bi şey değil :D Burdan beni kafaya takıp hakkımda asılsız iddialarda bulunan arkadaşa el sallıyorum. Benim burada değer verdiklerim bana yetiyor. Sen anca öyle uzaktan izleyip laf atmaya devam et ;)

m4brLP.png

Yıllardır FavoriForumum'da ilgiyle takip edilen Fav10 İtirafları dördüncü sezonuyla kaldığı yerden devam ediyor. Forum üyeleri tarafından gönderilen itiraflarla on birinci bölümümüz tamamlandı. Bu hafta da programımızda ilgi çekici 15 itirafla oldukça dolu bir program oldu. İşte dördüncü sezon on birinci bölümün bomba itirafları;​
Bölüm hastagı; #AksiyonunAdresi
İtiraf 1
Siz oturduğunuz yerden insanların özel hayatları hakkında yorum yapma hakkınızı nereden buluyorsunuz. :smirk:Bu forumda sadece dizi konusu yorumu paylaşılır denildi de bizim mi haberimiz yok.:tearsofjoy: Kendiniz bir şey yapamıyorsunuz diye etrafa saldırmayın.:tearsofjoy: İtiraf yapacaksınız adam gibi itiraflar yapın hade.:smirk:
- Harunnn60 -

İtiraf 2

@Billy Kane fake hesabının olduğunu söylemişti hala bekliyoruz kim olduğunu(!):A Gerçi ben biliyorum :)
- Anonim -

İtiraf 3

@denizz19'un tavırlarından çok rahatsızım. Üyelerle iyi geçinemeyen birisi kesinlikle yönetim kadrosunda olmamalı. @sürgünüm bu konuda gerçekten çok başarılı bir yöneticimiz.
- batuhankaralar -

İtiraf 4

xemrexxx kişisi her şeyi çok iyi biliyormuş gibi yorum yapman komik, başımıza prof doktor her şeyi çok iyi bilen kesildi, komiksin. :)
- Anonim -

İtiraf 5
Vadikızının sürekli facebook paylaşımları gibi resimli özlü sözler paylaşıp birilerine gönderme yaptığını düşünmesi bencede sıktı artık. Birde paylaştığı sitenin linki yok mu resimli sözlerinde :F
- Anonim -

İtiraf 6
Masacre kendi halinde takılan bildiğinden şasmayan desterenin yönlendirmelerine aldırış etmeyen taktir ettiğim ve grubun en ciddi üyesi. Menes kendi düşüncelerinde ilerleyen kaliteye önem veren objektiv ve sohbetinden zevk aldığım birisi. Doğu heran kaos olsunda nasıl banlansam düşüncesinde ve her konudaki yorumlarını beğeniyle okuduğum eğlenceli görünen ama içinde fırtınalar kopan birisi. Destereyi demeye gerek yok neye düşkün olduğu belli ama onuda sevdiğimi tekrar belirteyim. Ciddileşince banbaşka (iyi) birisi oluyor. Yaza Malatyaya gidip o şemşiyeli caddede selfi çekecem :A
- dosimosi -

İtiraf 7
denizz19, xemrexxx ve vadikızı'nı çok seviyorum, bu forumun en samimi en içten üyeleri bence. :D
- Anonim -

İtiraf 8
Mesajları ifade üzerinden oylarken özellikle dokunmatik cihazlarda sıkıntı çıkıyor, ifadeler baya küçük oldukları için olmamış yerine yanlışlıkla olmuş, güldürdün yerine yanlışlıkla kalp seçeneğine basma ve tam tersleri gibi durumlar çok oluyor, o yüzden botuylarının birazcık büyütülmesi ya da aralarına boşluklar eklenmesi daha hayırlı olur. :)
- Anonim -

İtiraf 9
Kurtlar Vadisine bitti demiyor mu bu muhteşemciler:F Komik oluyorsunuz acıyorum size :A
- Anonim -

İtiraf 10
Diğer üyeleri bilmem ayoll ama ben Harunnn60 ı forumda eskisi gibi aktif görmek istiyorum , ne güzel bir ara görünmeye başlamıştı sonra tekrar kayboldu. Reel hayatımız daha önemli evet ama burada'da bir aile ortamımız var bizleride ihmal etme Harun :bhr:
- Çiğdem- -

İtiraf 11
@batuhankaralar ben silerim sahte üyelik açarak kendisini şişiriyor. Biz bu oyunları bozmasını iyi biliriz yakında onu kestane gibi çizecez :A
- batuhankaralar -

İtiraf 12
Sokak sanati beni bitirmeye çalışıyor ona bir yerde çok büyük süprizim olucak destereyi protestoya dahil etti. bunun süprizine hazırlasın kendisini sokak sanati seni etiketlicem gel bak sadece ama kimseye söylemek yok.
- pompy -

İtiraf 13
Çiğdem geçen yaptığım popüler itirafına bozulmuş, inkar etmen komik oldu daha geçen kendi mesajlarında biz forumun popülerleriyiz diyordun. Kimse seni ve xemrexx'i takmıyor kabul edin :)
- Anonim -

İtiraf 14
(Kaldırıldı)
- Anonim -

İtiraf 15
destere tatlım bu sana son itirafım canım. :F Bir daha itiraf yapmıycam tatlım, kendini komiklik konusunda geliştir canım sana önerim mizah dergisi oku ;)
- Anonim -

FAV10İTİRAFLARI

3 Şubat Cuma 18.00 (yeni bölüm)

Rahatsız olduğunuz itiraflar için bana özel mesajdan ulaşabilirsiniz.

@cevaa @Doğu @dosimosi @destere @MasacRE- @xemrexxx @Bully @Çiğdem- @denizz19 @Aserat @Harunnn60 @takas @cookies @polat Şaşmaz @GunesinOglu @beyazsoy @-KADİR- @vadikızı @papuleoo @Maskeli Fedai @yatutarsa @Billy Kane @Forumdash @Ahmad @*YıldırıM* @batuhankaralar @eskici @xdragxx @Tolstoyevski @MayısKralı @DarkLeqenD @Mr.At @RüzgarGülü @Amoureux @Since2011 @Felon @tolgab @Jonsnow @OzaN @turkuazz @sürgünüm @RevaN @sokak sanati @Yakamoz-Asi @soo @MEnes @ozmoturk

Xkp1p5.jpg

Yakamoz-Asi

Emekli
Reaksiyon puanı
29,167
Puanı
1,061
Itiraf 12 güldürdü @pompy yine yapmis yapacagini. :D

Itiraf 14'ü itiraf'tan cok hakaret olarak algiladim, hic begenmedim. Olmamis.

Ellerine saglik Atacan. :D

Angelica

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,092
Puanı
1,060
İtiraf 5
her kimsen önce sana kocaman bir kahkaha :Fistediğim sözü istediğim zaman paylaşırım kimseye gönderme yapmıyorum beyin olmayan aklına sok bunu bir zahmet:D

itiraf 7
kimse beni samimi bulduğun için tşk ederim ;)

itiraf 14
yaşımın kaç olduğu ne zaman evleneceğim seni ilgilendirmez başkalarının özel hayatına
burnunu sokmamayı öğretmedilermi sana acaba :D

@dosimosi malatyaya gidecen demek ne güzell:D

Son düzenleme:

sokak sanati

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,064
Puanı
1,061

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
öncelikle emeklerine saağlık @mrt-06 :bhr:

itiraafı sürdüren kişiye şunu diyecem kendini @xemrexxx ile benim krşımd ezildiğinidüşünüyorsun buda bizi bozmaz aksine yüceltir ama benim kimseyi ezmek gibi düşüncem yok emreyi bilmem ama seni ezdiğim için kendi adıma özür diliyorum başkadaelimden birşey gelmez elinden tutupta bu çocuğuda popüler yapın sevin bunudiyemem forum halkına sen şuan istediğin konumda değilsen senin yüzündendir herkes ektiğini biçiyor sonucta benden tvsiye popüler olamadın diye üzülmek yerine forumun keyfini çıkar uyar uymzsın sana kalmış ayoll :A :A :A

mrt-06

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
59,811
Puanı
1,061
öncelikle emeklerine saağlık @mrt-06 :bhr:

itiraafı sürdüren kişiye şunu diyecem kendini @xemrexxx ile benim krşımd ezildiğinidüşünüyorsun buda bizi bozmaz aksine yüceltir ama benim kimseyi ezmek gibi düşüncem yok emreyi bilmem ama seni ezdiğim için kendi adıma özür diliyorum başkadaelimden birşey gelmez elinden tutupta bu çocuğuda popüler yapın sevin bunudiyemem forum halkına sen şuan istediğin konumda değilsen senin yüzündendir herkes ektiğini biçiyor sonucta benden tvsiye popüler olamadın diye üzülmek yerine forumun keyfini çıkar uyar uymzsın sana kalmış ayoll :A :A :A
Teşekkürler ablacım, diğer itiraflara da yorumlarını bekliyorum. :A