TVen Fav10 İtirafları 47.Bölüm

mrt-06

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
59,811
Puanı
1,061
FAV10 İTİRAFLARI | 4. SEZON 10. BÖLÜM

9. Bölüm Özeti;
Anonim itiraflar; Vadikızı ne yapmaya çalıştığını halen daha anlamış değilim. İlgi çekmeye mi çalışıyorsun napıyorsun?Yapıyorsun yapıyorsun sonra yeni ergenler gibi internetten sözler bulup paylaşarak mağdur ayaklarına yatıyorsun. Çeki düzen ver kendine. Dosimosi Yader hesabını kendini övmek için mi kurdu yani zaten forumda devamlı kendini öven biri ayrıca bu hesaba ne gerek vardı ve neden yönetim müdahale etmiyor. :) emrexxx Muhteşem Yüzyıl konularına etiketleri bırak artık. seveceğimiz varsa da senin yüzünden nefretimiz artıyor. :) Gel destere gel destere bitsin bu hasret :))))))) Ne oldu tatlım? Yine cevap veremedin? :F GÜLDÜREMİYORSUN ARTIK, kabul etmen güzel :F Harun60 sana gelirsek sen destere'nin avukatı mısın ?

m4brLP.png

Yıllardır FavoriForumum'da ilgiyle takip edilen Fav10 İtirafları dördüncü sezonuyla kaldığı yerden devam ediyor. Forum üyeleri tarafından gönderilen itiraflarla onuncu bölümümüz tamamlandı. Bu hafta da programımızda ilgi çekici 15 itirafla oldukça dolu bir program oldu. İşte dördüncü sezon onuncu bölümün bomba itirafları;​
Bölüm hastagı; #ONnumaraİtiraflar
İtiraf 1
Aserat yorumlarında abartıya kaçtığını yüzüne de söyledim. Kullandığın kelimeler çok yanlış umarım daha objektif yorumlarda bulunursun.
- MayısKralı -

İtiraf 2
kasım itibariyle Menes ile güzel sohbetlerimiz başladi, Doğuda eskiden beri tanidigim yorumlarini zevkle takip ettiğim birisi. Sonrasindada destere girdi hayatima ve sonradan bu üyelerin 4 kisilikten olusan bir sıvaci grubu olduğunu ögrendim ama ben öyle bir grup olduğunu düşünmüyorum yada benim gelişimle dağıldılar :A destere kendisi itiraf etti zaten günlük yarim saat takiliyormus foruma ve zaten o zamaninida gündüz Ciğdeme gecede bana asılarak geçiriyor :A Doğu ve Menes sizi çok samimi bulduğumu tekrardan belirteyim. (Şener Şene destek)
LZMdXJ.png
- dosimosi -

İtiraf 3
Foruma geri döndüğümde Deniz ile ilgili bir yorum görmüştüm. "Neden her yarışmada finale çıkıyor" "Çok başarılı" şeklinde ve o gün and içtim artık finallere çıkamayacak dedim ve andımı yerine getirdiğim için çok mutluyum.:A
- sokak sanati -

İtiraf 4
Çiğdem'in yemek yapacağım demeside vadikızının ":F :F :F nee yapıcan akşama kızzzzz" demeside çok sıktı artık. Ama vadikızının tek boş lafları bunlarla sınırlı değil, bir lafı 10 türlü nasıl söylerim derdinde. :)
- Anonim -

İtiraf 5
@MayisKralı'dan küçük bir sokak sanati doğuyor. Ona özendiği çok belli ama sokak sanati bunu yaparken sevimli olabiliyorken sen üzgünüm itici oluyorsun. Kendin ol biraz.;)
- Anonim -

İtiraf 6
sürgünüm'ü çok başarılı buluyorum, yönetim kadrosundaki en iyisi isim bence. Yaşının verdiği olgunlukla forumda olmazsa olmaz bir isim, ilerde umarım co admin de olursun, severek takip ediyoruz. :ok:
- Anonim -

İtiraf 7
Burdan beni kafaya takıp hakkımda asılsız iddialarda bulunan arkadaşa el sallıyorum. Benim burada değer verdiklerim bana yetiyor. Sen anca öyle uzaktan izleyip laf atmaya devam et ;)
- dosimosi -

İtiraf 8
Deniz son zamanlarda çok illet biri oldu. Kinci yanı ortaya çıktı. Önceden böyle değildi...
- Anonim -

İtiraf 9
sürgünüm yetkilerini kafasına göre kullanıyor. Canının istediği mesajları siliyor. Forumu adeta babasının çiftliği yapmış.
- Anonim -

İtiraf 10
mrt-06 kod adlı Mert isimli şahıs çok garip, daha okuduğunu anlayamıyor. Bi de bulaşınca bırakamıyor gıcık.
- Anonim -
VPOgaP.png
İtiraf 11
destere'nin avukatları çoğaldı şimdi de Çiğdem :F Tatlım sana ne ?? sen ne karışıyorsun ? destere'nin kendi ağzı yok mu ??? gerçi varda ne oluyor komiklik itirafıma halen cevap veremedi ... destere hayatım seni de anlıyorum yüksekten düşmek zor tatlım :)
- Anonim -

İtiraf 12
Polat Şaşmaz eskiden amma konuşurdu KVP DE KVP der dururdu onlarca sayfa mesaj yazardı ama artık yok işte dizin yandı bitti kül oldu. dönmesi çok çok zor dönse de hem yeniden 10 - 11 mi alacak sanıyorsun :D
- Anonim -

İtiraf 13

xemrexxx, Çiğdem-, destere üçü de havaya girmişler, kendilerini forumun en popülerleri sanıyorlar kimse sizi takmıyor, farkında değilsiniz :)
- Anonim -

İtiraf 14
Rüzgargülü'nün dikkat çekmek için sürekli bira resimleri paylaşmasına kaç puan ? :F Ergen ergen hareketler başka bi şey değil :D
- Anonim -

İtiraf 15
destere benden itiraf bekliyor kaç haftadır ayoll onu kırmayayım dedim ama istedi diye değil gerçek bir düşüncemi söyleyecem , yolum istanbula düşse tanışmak isterdim belkide bir gün olur kim bilir en çok merak ettiğim kişilerden tabi korumasızda olmaz ama neyse :A
- Çiğdem- -
FAV10İTİRAFLARI 27 Ocak Cuma 18.00 (yeni bölüm)
@cevaa @Doğu @dosimosi @destere @MasacRE- @xemrexxx @Bully @Çiğdem- @denizz19 @Aserat @Harunnn60 @takas @cookies @Polat Şaşmaz @GunesinOglu @beyazsoy @-KADİR- @vadikızı @papuleoo @Maskeli Fedai @yatutarsa @Billy Kane @Forumdash @Ahmad @*YıldırıM* @batuhankaralar @eskici @xdragxx @Tolstoyevski @MayısKralı @DarkLeqenD @Mr.At @RüzgarGülü @Amoureux @Since2011 @Felon @tolgab @Jonsnow @OzaN @turkuazz @sürgünüm @RevaN @sokak sanati @Yakamoz-Asi @soo @MEnes @ozmoturk
Xkp1p5.jpg

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060

MayısKralı

Emekli
Reaksiyon puanı
11,795
Puanı
710
İtiraf 5
Sokak sanati'yla son zamanlarda çok ortak yönüm olduğunu fark ettim. Onu bende eskiden itici bulurdum ama şimdi bakıyorum çok haklı yanlarıda var. Özeniyorsun demeni buna bağlıyorum, itici kelimesini sen ya da başka bir arkadaş daha kullandı geçen hafta bu konudaki düşünceleri bundan sonra özel mesaj yoluyla bekliyorum.:X

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,887
Puanı
1,060
itiraf 7 benim, anonim olmayacam demistim @mrt-06 :F hepsine bakamiyorum misafirlikteyim :D
düzenle :A

mrt-06

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
59,811
Puanı
1,061

batuhankaralar

Favori Üye
Reaksiyon puanı
16,619
Puanı
1,061
Belli başlı itirafları yorumlayayım :D

İtiraf 2: @dosimosi yarışmada oy toplamak için herkesi övmüş ama benimle ilgili birşey yazmadığın için sana oy moy yok beter ol :D

İtiraf 3: @sokak sanati kardeşim helalin var bu yorumundan sonra benim yarışmada ne oy kullanacağımı tahmin edebilirsin :F

İtiraf 5: Kesin @denizz19'un elinde çıkmış bu, yedirmeyiz :A

İtiraf 6 ve İtiraf 9'u aynı kişinin yaptığını düşünüyorum, 6. itirafa katılıyorum :D

İtiraf 8'e aynen katılıyorum, bununla ilgili haftaya benim de bir itirafım olacak :A

İtiraf 12'de @Polat Şaşmaz agamın olduğu yere katılmıyorum ama Vadi'nin durumuna aynen katılıyorum .İnşallah gişede 100.000 seyirci bile bulamazlar, 360 TV yeni sezonu alamadan batar falan filan :D

mrt-06

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
59,811
Puanı
1,061
kızda biraz rahat enfes alsın ayoll birşey olmaz :F

aa bu arada yemek itirafı yapan kişi şuankı mesajımı iyi okusun ayoll çünkü mutfağa yemek yapmaya gidiyorum :A :A :A

ben gitmeden paylasmana sevindim cnm daha unutmamaya çalısıcam ilk ben yollayacam hatta :A
Akşam gelince detaylı yorum yaparsın o zaman, kolay gelsin. :D

mrt-06

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
59,811
Puanı
1,061
Belli başlı itirafları yorumlayayım :D

İtiraf 2: @dosimosi yarışmada oy toplamak için herkesi övmüş ama benimle ilgili birşey yazmadığın için sana oy moy yok beter ol :D

İtiraf 3: @sokak sanati kardeşim helalin var bu yorumundan sonra benim yarışmada ne oy kullanacağımı tahmin edebilirsin :F

İtiraf 5: Kesin @denizz19'un elinde çıkmış bu, yedirmeyiz :A

İtiraf 6 ve İtiraf 9'u aynı kişinin yaptığını düşünüyorum, 6. itirafa katılıyorum :D

İtiraf 8'e aynen katılıyorum, bununla ilgili haftaya benim de bir itirafım olacak :A

İtiraf 12'de @Polat Şaşmaz agamın olduğu yere katılmıyorum ama Vadi'nin durumuna aynen katılıyorum .İnşallah gişede 100.000 seyirci bile bulamazlar, 360 TV yeni sezonu alamadan batar falan filan :D
Sende hiç emeğe saygı yok ya. .ss

ama bak yinede girdim. Zorla çağrıldım.
arkadaşa dersinde yardım ettim. ben hayır diyemiykrum yardim istenildiğin de :T:
Peki o zaman seni de akşam seansına alalım. :A