TVen Fav10 İtirafları 38.Bölüm (4.SEZON)

mrt-06

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
59,811
Puanı
1,061
....
FAV10 İTİRAFLARI | 4. SEZON 1. BÖLÜM
Yıllardır FavoriForumum'da ilgiyle takip edilen Fav10 İtirafları dördüncü sezonuyla sizlerle... Hafta boyunca forum üyeleri tarafından gönderilen itiraflarla ilk bölümümüz tamamlandı. İşte haftanın 15 itirafı;

İtiraf 1
Kaç yıldır forumdayım berkann ve gundix123 ile tam bir iletişim kuramadım. Bu 2 üyede sanki kendini belirli arkadaşlarla sınırlandırmış onun dışında başkalarına yakınlık kuramıyorlar. Gerçi bundan sonra pekte önemli değil ama garip bi durum bence. Bu itirafı okuyan arkadaşlarda ''ya bu üyelerde vardı dimi forumda'' diyeceklerdir kesin.
- Anonim -

İtiraf 2
EFE UYSAL Vadicilere iyi yalakalık yapıyorsun aferin böyle devam et :ok:
- Anonim -

İtiraf 3
@OzaN müsicsurvivor 1.sezonunda senide yabancı şarkıcılara karşı yobazlaşmış kişilerden sanmıştım:A ama diğer sezonlar yabancı şarkıcılara daha olumlu oldun yabancı şarkıcı etkinliğine katıldın bilgiler vermeye başladın ayoll madem anlıyordun 1.sezon biz yabancıları seçenlere enden erol taşlık yaptın hahah :F:F
Çiğdem-

İtiraf 4
Foruma ilk geldiğim takas ile şimdiki takas arasında inanılmaz bir fark var.İlk takas daha mütevazi daha iyiydi şimdi ise tamamen egolu ve insanların fikirlerini zerre önemsemeyen biri olarak çıktı.İbretle izliyoruz
- Anonim -

İtiraf 5
(Kaldırıldı)

İtiraf 6
denizz19, Yiğitt, mrt-06, Maskeli Fedai, Çiğdem- , sokak sanati, ozgur2113, china_shangai ve Mr.At'ın forumda en sevdiğim kişiler oldukları doğrudur. :)
Bully

İtiraf 7
Doğu iyi ki foruma geldi çok samimi, eğlenceli bir insan. Umarım uzun yıllar aramızdan ayrılmaz, forumun aranan yeni kanı bence.
- Anonim -

İtiraf 8
vadikızı ve Polat Şaşmaz forumun en garip kişileri. İkisinin de bir dediği bir dediğini tutmuyor :)
- Anonim -

İtiraf 9
RüzgarGülü iyice havalandı ben coolum havalarında forumdaki ilk zamanlarını da gördük, kime bu hava kardeş? Herkese tepeden bakıyorsun, ben eskiyim ayrıcalıklıyım... Ayrıca cinsiyet esprilerin de baydı biraz kendini yenile ;)
- Anonim -

İtiraf 10
Yönetim Billy Kane'ye çok haksızlık yaptı, haksız yere ceza verdiler neyseki en büyük haksızlığı yapan da gitti. gittiği için hiç üzülmedim aksine mutluyum :)
- Anonim -

İtiraf 11
beyazsoy'a hayranım bir insan nasıl her konuda bu kadar bilgili olabilir , her konuda nasıl fikri olabilir ? Bu forumda herkes beyazsoya saygı duymalı Hamzayı da kaybedersek forum x'li emrenin çocuksu yorumlarına kalacak çünkü, beyazsoyun tabiriyle "")))))"
- Anonim -

İtiraf 12
Çiğdem, GunesinOglu'nun programına benzer program yaptığı için araları bozulmuş, GunesinOglu da bu nedenle foruma pek girmiyormuş. Vadikızı ile Çiğdem de kavga etmiş, forumun has kızı kim diye. Forumun hası adamın dibi pompy'dir. Herkes böyle bilsin :)))))
- Anonim -

İtiraf 13
Yönetim kadrosunu ben çok başarılı buluyorum olumsuz eleştirilere pek katılmıyorum özellikle süper modlarımız öncelikle kişilik olarak 4-4lük çocuklar forumdada çok seviliyorlar co admin olmayıda hak ediyor bence @Bully ve@mrt-06 ve yöneticilerden @sokak sanati ile @Yiğitt onlarda forumun her derdine koşuyorlar yiğit zamanında çok sorumluluk aldı sokak sanati ise son aylarda kendisini parçalıyor bu arkadaşlarda zamanla süper mod olmayı hak ediyorlar bence sonrasındada co admin neden olmasın genel olarak yönetici kadrosunu beğeniyorum bu forumun :bhr::bhr::bhr:
Çiğdem-

İtiraf 14
Amoureux çok değişti.. Kötü anlamda demiyorum eskiden robot gibiydi bana çok duygusuz geliyordu, fikirlerinden mesajlarından hiç haz etmiyordum, son zamanlarda eskisine göre tam tersi bi insan oldu.
- Anonim -

İtiraf 15
Forumda beyazsoy kadar gereksiz yorum yapan kimseyi görmedim bu zamana kadar. :D
- Anonim -

Haftanın Üyesi; denizz19
Programımızın ilk konuğu denizz19 oldu, şimdi Deniz hakkında yapılan itiraflar geliyor;

Benim Albümüm yarışmasında Deniz yine 1.olursa hiç şaşırmam. :A :bhr: (Harunnn60)

Bazen küçük şeyleri büyütüp boşuna kendine dert yarattığını ve canını sıktığını düşünüyorum. Aynısı bende de var, kurtulsak süper olacak. :) (yatutarsa)

Gerçekten sesinin güzel olduğunu düşünüyor mu? (Anonim)

haftanın konuğu @denizz19 saçını başlarda peruk sanmıştım :F:F:F
artık öyle düşünmüyorum ama ne olur ne olmaz diye @Bully a bir daha denizle buluşursan saçına dokun geçen buluştunuz neden merak edip dokunmadın demiştim (Çiğdem-)

Deniz bu forumdaki en harbi, en yürekli adamlardandır. Hiç bozma bu karakterini güzel insan. :mouth: Façan yansın karşimmmm. :X (Anonim)

Canımın içi, biricik dostum, kottiriğim Deniz hakkında ne itiraf yapsam bilemedim. :FYakında doğum günün de var zaten şimdi olumsuz bir şey söyleyip moralini bozmayayım zaten giydirenler olmuştur diye tahmin ediyorum bir darbe de kardeşinden yeme, neyse seviliyorsun bu medeni cesaretinden ötürü de kutluyorum seni. :A (Bully)

Deniz'i çok seviyorum o kadar eğlenceli, neşeli bir insan ki mesajlarını okurken çok eğleniyorum son zamanlarda aktifliği azaldı yeniden eskisi gibi aktif olsa keşke. (Anonim)

Bazen çok gereksiz atar yapıyorsun canım biraz sakin ol. ;) (Anonim)

Deniz'i severiz, sayarız; ama çoğu zaman KPSS'ye çalışmak için değil de, bana laf sokmak için kafa patlattığını düşünüyorum. Bir şeye söyleyecek laf bulamayınca havalanmalar, egolar gırla gidiyor. Alındığımdan falan değil tabii, sadece içimde kalmasın istedim; ama tam olarak bir itiraf olmadı sanki. :A (Aserat)

Deniz'i uzun zaman kız sandım daha sonra erkek olduğunu öğrenince çok şaşırdığım doğrudur. :A (Anonim)

Forum yarışmalarını çok abartıyorsun alt tarafı forumda yapılan sıradan bir etkinlik bu kadar sinirlenmek hırs yapmak aşırı saçma... (Anonim)

Afiş için de @Harunnn60'a teşekkür ediyoruz. :)

bDRXRm.jpg

FAV10 İTİRAFLARI
YENİ BÖLÜM | 18 Nisan Pazartesi
Format: @RevaN

Felon

Favori Üye
Reaksiyon puanı
3,122
Puanı
560
Çok başarılı olmuş emeğine sağlık

İtiraf 4
Foruma ilk geldiğim takas ile şimdiki takas arasında inanılmaz bir fark var.İlk takas daha mütevazi daha iyiydi şimdi ise tamamen egolu ve insanların fikirlerini zerre önemsemeyen biri olarak çıktı.İbretle izliyoruz

kim söylemişse %10000 doğru :)

MayısKralı

Emekli
Reaksiyon puanı
11,795
Puanı
710
İtiraflara şöyle bir göz attım, @Doğu hakkında yapılan itiraflar çok doğru. :D Foruma o kayıt olduğunda ben forumda değildim ama döndüğümde kendisini baya sevdim umarım uzun yıllar forumda kalırsın. :D

İtiraflarda aşırı bombaydı açıkçası. :A

Doğu

Favori Üye
Ölümsüz Üye
Reaksiyon puanı
20,686
Puanı
860
Teşekkürler anonim kardeş :D (Ha bu arada bu yorumu sakın beğenme de deşifre olma :A)

İtiraflara şöyle bir göz attım, @Doğu hakkında yapılan itiraflar çok doğru. :D Foruma o kayıt olduğunda ben forumda değildim ama döndüğümde kendisini baya sevdim umarım uzun yıllar forumda kalırsın. :D

İtiraflarda aşırı bombaydı açıkçası. :A
Eyvallah kardeşim :)

EFE UYSAL

Emekli
Reaksiyon puanı
26,893
Puanı
1,051
2. itirafı kimin yaptığını biliyorum onların yanında olmamı kıskanmış belliki birlikteliğimizi bozamıcaksın :A

Son düzenleme:

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
aa öncelikle eline sağlık @mrt-06 ilk defa bukadar keyifli okudum usturuplu itiraflardan seçip programı çirkenleştirmeden güzel bir sunum yapmışsın hep bu ayarda gitmeni umuyorum ;););)

@Bully ince düşüncelerin için çok teşekkürler benimde sevdiğim üyeler arasındasın tabikide itirafım gibi co adminde olmadan ayrılmazsın umarım o günleride görürüz :F

itiraf 12 @destere bile anonim olmuş ahh ahh çok değişti bu çocuk :A:A:A

denizz19

Emekli
Reaksiyon puanı
63,555
Puanı
1,061
:F BENİM hakkımda yapılan itiraflar harika yalnız yazanların çoğu da belli sanki :D Emeğine sağlık @mrt-06 güzel açılış olmuş :D

Yiğitt

Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061
Bazılarını yorumlayayım bare, bunu yapmayı özledim. :Z

İtiraf 1: @berkann ve @gundix123 bana göre forumun bence sessiz üyeleri. İtirafta yazılan olayi yaptıklarını düşünmüyorum ama tabi herkesin kendi düşüncesi.

İtiraf 5: Tamamıyla katılıyorum, imzamı atarım o itirafa.

İtiraf 6: @Bully teşekkürler canım, duygular karşılıklı. :bhr:

İtiraf 7: Bu itirafa da tamamıyla katılıyorum, @Doğu iyiki aramıza gelmiş ve iyiki bizimle. :)

İtiraf 8: @Polat Şaşmaz ı pek tanımıyorum, o nedenle kendisine birşey diyemeyeceğim. İtiraf bana ait değil ama @vadikızı nın kararları çabuk değişebiliyor, o nedenle bu itiraf gelmiş olabilir. :)

İtiraf 10: Kimseye kasıtlı birşey yapıldığını düşünmüyorum, böyle düşünülmesi üzücü.

İtiraf 11: Kimin yazdığını anladım, okur okumaz belirdi yazan kişi. :D

İtiraf 13: Çok teşekkürler @Çiğdem- mutlu ettin. :bhr:

Denizi uzun süre kız sananlardan birisi de benim, o itirafa tamamen katiliyorum @denizz19 :A

Bir tane itirafim var o da parlıyor zaten. :A