TVen FavoriForumum İtirafları 37.Bölüm (3.Sezon Finali)

denizz19

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
63,555
Puanı
1,061
İsim babalığını @RevaN arkadaşımızın yürüttüğü ancak bu aralar aramızda olmayışından dolayı bir süreliğine benim devraldığım Fav10 itiraflar devam ediyor. Geçtiğimiz günlerde başlattığım süreçte toplam 14 itiraf bizlerle birlikte olacak.

İtiraf 1
Sizlere yeni bir intihar yönteminden bahsedicem Tolstoyevski ile yerli dizi izlemek. 5 DK'ya garanti ölüm.
clip_image001.gif

(İtiraf sahibi : @mrt-06)
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
İtiraf 2

Bazıları çok havalandı nedir bu küçük dağları ben yarattım havası... klavye delikanlısı bunlar başka bi şey değil reelde olsak 2 kelime edemezsin burada kral benim hmm okkk

(Anonim)
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
İtiraf 3

Toprağım Yakamoz-Asi forumdan gitti gideli bir yanım eksikmiş gibi hissediyorum. Özletti kendini. Forumda oluşu, keskin muhasebe yeteneği ile enleri açışı bile başkaydı. "Bıraktım" dedi ve bıraktı, umarım yeniden döner. Forumun böyle yaşça büyük, olgun düşünen abilere ihtiyacı var.

(İtiraf sahibi : @Arslan Bey)
İtiraf 4

Forumun erkeklerine iyice kıl olmaya başladım. Bu nedir arkadaş ya ayyy lı mayyy lı konuşmalar. Biraz çekidüzen verin kendinize, delikanlı olun azıcık. Tövbe estağfurullah.

(Anonim)
İtiraf 5

Bazen bazı kişilerin bana biraz uzak davrandığını ve beni ciddiye almadığını düşünüyorum nedense. Gerçi anlık bir düşünce olmaktan ileriye gitmiyor, ama bazen bana gizli bir soğuklukları varmış ve beni kırmamak için bunu saklamış olduklarını düşünüyorum.

(Anonim)
İtiraf 6

'Kösem'de Turabi'nin olmasına ben bile sevindim.
clip_image001.gif
Diziye kötü etkisi olmazdı bence ama yine çok saçma muhabbetler dönecekti. Onlarla uğraşırken Beren Saat'i izlemenin keyfini çıkaramazdım.
clip_image001.gif
'

(İtiraf sahibi : @sokak sanati )
İtiraf 7

Bundan 2 yıl önce gibi bir yakın aile dostlarımızın 3 yaşında oğullaırna bakıyordum rica etmişlerdi anne baba ogün hastaneye gitmişlerdi çünkü çocukta enerji bitmiyor ama sonunda kendisini de beni de bitirdi uyuya kaldı bende uyudum uyuyacam yorgunum bir çikolata buldum çocuğun odasında dayanamadım yedim ailede geldi çocukta uyandı biraz daha oturuyorduk tam eve gidicem çocuk gelip çikolatamı bulamıyorum diye ağlamaz mı annesi de yemişsin unutmuşsun çocuk işte diyip güldü
bende o an dudaklarımı parmağımla siliyorum asıl yaramaz çocuk bendim orada
clip_image001.gif
koca kız çocuğun çikolatasını yedim diyemedim
clip_image001.gif
ama başka bir gün onlara geldiğimde 6 tane çikolata getirdi çocuğa hatamı da telafi ettim
clip_image001.gif
ama itiraf etmemiştim tabi siz forum ailesine itiraf ettim bunu ilk defa
clip_image001.gif
.

(İtiraf sahibi : @Çiğdem-)
İtiraf 8

Forumda samimi olmayan arkadaşlar var.

(İtiraf sahibi : @EnveR )
İtiraf 9

mrt-06 çok gereksiz atar yapabiliyorsun bilgine. Bunu söylemeden edemeyeceğim.

(İtiraf sahibi : @adımutlulukk)
İtiraf 10

Forumun dizi ve televizyon programları fanlığından geçilmemesi sıkıcı bir şey. Keşke genel forum olabilse. Televizyon ve televizyonun verdiği ürünler, halkı ayakta uyutmak ve verimli olmasını engellemek, ayrıca acı gerçekleri toz pembe hayallerle süslemek adına yapılmış kitlelerin afyonudur. Yalnızca yapay mutluluk verir. Gerçekleri değiştirmez. Mantıktan uzaktır...

(Anonim)
İtiraf 11

Efe Uysal'ın bazı konularda yapılan yorumların aynısını biraz değiştirerek yaptığını görüyorum. Kısaca mesajı beğen ya da +1 de.

(Anonim)
İtiraf 12

'En Favori Dizi' etkinliğini yine Kurtlar Vadisi Pusu kazanamadı, yine gerginlik yaşandı. Şaşırdık mı hayır? Yenilgiyi kabul edin biraz.
clip_image001.gif
)))

(Anonim)
İtiraf 13

Kanal fanı olan arkadaşlarımız neden inkar ediyor anlamıyorum. mrt-06 Show Tv fanı olduğunu, EFE UYSAL Trt1 fanı olduğunu, Yiğitt Kanal D fanı olduğunu, *YıldırıM* Star Tv fanı olduğunu, sokak sanati Fox Tv fanı olduğunu inkar ediyor. Kötü bir şey değil kanal fanı olmak, inkar etmeyin canlarım.
clip_image001.gif

(Anonim)
İtiraf 14

Sokak sanati, Bully ve Çiğdem- kazanamayacaklarını bile bile ısrarla MusicSurvivor’da şampiyonluk ilan ediyorlar çok itici durduklarının farkında bile değiller benden söylemesi.

(Anonim)

Son düzenleme:

Özgür

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
28,119
Puanı
1,059
Çok sağlam itiraflar var. :eek:

Sağlam bir dönüş yapmış program. :A Gaza geldim haftaya belki ben de bir itirafta bulunurum. :A @denizz19

Yiğitt

Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061
İtiraf 4'ü yapan arkadaş selamlar. :D

Nasıl konuşacağımızı senden öğrenecek değiliz. Haddini bileceksin canısı. :D Adını yazsaydın ona göre davransaydık keşke sana? :)

İtiraf 5 @vadikızı gibi geldi bana. :D
@Çiğdem- yine ne saçmaladın canısı. :F
İtiraf 8'e katılıyorum ben de.
İtiraf 13 he canım de geç. :F

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
@Bully @sokak sanati 14.itirafı gördünüzmü ayol kazanamayacağımızı bildiğimiz halde survivorda iddalı knousuyormusuz o itiraf eden arkadaş survivor takip ediyormu acaba o beğenmediğin 3 kişide survivorda final gördü canikom:F:F:F
1.sezonda @sokak sanati 2.sezonda @Bully 3.sezonda ben gördüm sırasıyla survivorun finalistlerine iddalı olmayın demişsinde senin survivordan haberin bile yok :A:A:A

Yiğitt

Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061
@Bully @sokak sanati 14.itirafı gördünüzmü ayol kazanamayacağımızı bildiğimiz halde survivorda iddalı knousuyormusuz o itiraf eden arkadaş survivor takip ediyormu acaba o beğenmediğin 3 kişide survivorda final gördü canikom
1.sezonda @sokak sanati 2.sezonda @Bully 3.sezonda ben gördüm sırasıyla survivorun finalistlerine iddalı olmayın demişsinde senin survivordan haberin bile yok :A:A:A
Sence kimdir o? :D

@denizz19 gelmişti benim akılma da. :D

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
Sence kimdir o? :D

@denizz19 gelmişti benim akılma da. :D
@denizz19 oakdar cahilmi ayoll 3 sezonun sırasıyla finalistlerine o lafı eden kişi survivor hiç takip etmeyen birisidr yaırşmacılardan olma ihtimali vermiyorum diğer üyelerden birisi eksinlikle survivorda yaırşmıs birisi böyle söz söylemez ilk 3 sezonund asırasıyla finalistiyiz biz ayol :A:A:A

Bully

Emekli
Reaksiyon puanı
49,711
Puanı
1,060
@Bully @sokak sanati 14.itirafı gördünüzmü ayol kazanamayacağımızı bildiğimiz halde survivorda iddalı knousuyormusuz o itiraf eden arkadaş survivor takip ediyormu acaba o beğenmediğin 3 kişide survivorda final gördü canikom:F:F:F
Benim hakkımda ilk defa kötü bir itiraf yapılmış oldu gerçekten üzüldüm bu itirafa yani kim yaptıysa beni üzdü bunu bilsin. :D

Hani bizim final görmemiz de önemli değil bizim şampiyonluk ilan etttiğimizi nerden çıkardı ki ben öyle iddialı laflar etmiyorum zaten ha bana sataşan oluyor gıcıklığına onlara cevap veriyorum ama hiçbir zaman şampiyon benim havalarında gezmedim yani.

Ayrıca yarışmayı niye kazanamayacakmışız dediğin gibi üçümüz de final görmüş kişileriz demek ki o kişiyi huzursuz etmişiz ne diyeyim artık. :D

MayısKralı

Emekli
Reaksiyon puanı
11,795
Puanı
710
Benim hakkımda ilk defa kötü bir itiraf yapılmış oldu gerçekten üzüldüm bu itirafa yani kim yaptıysa beni üzdü bunu bilsin. :D

Hani bizim final görmemiz de önemli değil bizim şampiyonluk ilan etttiğimizi nerden çıkardı ki ben öyle iddialı laflar etmiyorum zaten ha bana sataşan oluyor gıcıklığına onlara cevap veriyorum ama hiçbir zaman şampiyon benim havalarında gezmedim yani.

Ayrıca yarışmayı niye kazanamayacakmışız dediğin gibi üçümüz de final görmüş kişileriz demek ki o kişiyi huzursuz etmişiz ne diyeyim artık. :D

Benden şüphelenmiyorsundur umarım ben değilim çünkü :A

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060

biz şkasına konusuyoruz orada ayrıca ben hiçbir zaman mustafa sandalı tek kullanmıyorum arkasından hep isim söylerim tarkan derim yalın derim bn hiç kendimi tek kullanıp kazanıcam demedim hep tarkan yalın falan filan var diye sizleride ön pilana koyarak mustimi yazıyorum hiç mustimi tek basına bir mesajta kullanmadım hep yanına bir isim koyuyorum :F

denizz19

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
63,555
Puanı
1,061

Üzülme boşver değmez :A