Fatih'ten Kenan İmirzalıoğlu'na Ait İlk Kare!

Aserat

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,903
Puanı
1,061
Aserat yeni bir haber konusu açtı

Fatih'ten Kenan İmirzalıoğlu'na Ait İlk Kare!

1ab9a5bd-a6a1-49fa-aa0f-aa6867be3f31.jpg

Kanal D'nin merakla beklenen yeni dizisi Fatih'ten Kenan İmirzalıoğlu'na ait ilk kare yayınlandı.

Yapımcılığını O3 Medya'nın, yönetmenliğini Altan Dönmez'in üstlendiği, kadrosunda Çetin Tekindor, Altan Erkekli, Gürkan Uygun, Metin Akpınar, Ertan Saban, Serkan Keskin, Funda Eryiğit, Toprak Sağlam, Burak Tamdoğan gibi isimlerin de yer aldığı yapım, Fatih Sultan Mehmet'in hayatını İstanbul'un fethine varan süreci ön plana alarak ekranlara taşıyacak.

Fatih, yakında Kanal D'de başlıyor!

f5ba4c61-da52-4c2a-b48d-24509ff31a2e.jpg

Orijinal formatta oku

S.G.A.T.

Favori Üye
Reaksiyon puanı
8,352
Puanı
1,061
Photoshop'u abartmışlar. Ama güzel olmuş. Bayaa havalı. :D

sokak sanati

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,064
Puanı
1,061
Ayakta dursa daha güzel olurmuş. Böyle sherlockumsu bir imaj vermiş. Padişah imajı yok. Yine tarihimizi lekeleyecekler:A

Son düzenleme:

Angelica

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,093
Puanı
1,060
Resme bayıldım kenan süper duruyor ben nasıl durucak diye merak ediyordum çok yakışmış:Z

Tolstoyevski

Emekli
Reaksiyon puanı
39,933
Puanı
1,061
Web Sitesi
www.ataturkungencligehitabesi.com
Kadroya bak efsane duruyor. Eğer muhteşem yüzyıl gibi kadınlara yönelik kadın dizisi olmazsa, öyle harem ağalarını filan ikide bir gösterip komikmiş gibi goygoylarla ve aşk entrika dolu harem içi saçmalıklarla geçirmezlerse her türlü izlerim. Aşk da batsın harem de harem ağaları da.

FaJi

Banlı
Reaksiyon puanı
1,295
Puanı
195
İyi bari kel çıkmadı. :D
Kadro gerçekten müthiş. Usta isimler var. Çetin, Ertan, Serkan çok beğendiğim isimler. Gürkan Uygun ve Metin Akpınar gibi sevilen ve oyunculuğunu kanıtlamış insanlar da var. Kadro müthiş umarım senaryoyu da güzel yazarlar. Daha önceki Fatih dizisine benzemesin de. :D İyi tepkiler alırsa izlerim. Hemen başladığı gibi izlemeyi düşünmüyorum.

Belki 3. sezon Kenan'ı gerçekten kel görürüz. :D

Ekleme yapayım sonradan aklıma geldi afişi görünce Da Vinci's Demons havası sevdim. Onun jeneriğinde de böyle çizimler vardı. Dizide Fatih döneminde geçiyordu. Bana direkt çağrışım yaptı. :)

sokak sanati

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,064
Puanı
1,061
Göz makyajı fazla farsi olmuş. Sevmedim ben bu tarzı bir türk padişah gibi değil.s.s

Lordly

Tecrübeli Üye
Reaksiyon puanı
1,186
Puanı
284
Kenan İmirzalioğlu FSM’nin dedesini oynayacak değil mi?:F

Kimse bana bu tipin 21 yaşında olduğuna inandıramaz.:F

Sarayda özel hormon mu yetiştirilmiş bu hale getirmek için. :F

Angelica

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,093
Puanı
1,060
Kadro gerçekten müthiş. Usta isimler var. Çetin, Ertan, Serkan çok beğendiğim isimler. Gürkan Uygun ve Metin Akpınar gibi sevilen ve oyunculuğunu kanıtlamış insanlar da var. Kadro müthiş umarım senaryoyu da güzel yazarlar. Daha önceki Fatih dizisine benzemesin de. :D İyi tepkiler alırsa izlerim. Hemen başladığı gibi izlemeyi düşünmüyorum.

Ekleme yapayım sonradan aklıma geldi afişi görünce Da Vinci's Demons havası sevdim. Onun jeneriğinde de böyle çizimler vardı. Dizide Fatih döneminde geçiyordu. Bana direkt çağrışım yaptı. :)

:FKellik Kenana gitmezdi zaten ya iyiki olmamış Kadro gerçektren süper bu sefer
çok iyi olacak herşey ya

Sherlock

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
47,695
Puanı
1,060
Afiş yıkılıyor. Kenan’ın Fatih Sultan Mehmet imajı baya iyi olmuş bence, sakal yakışmış.

Ayrıca kadro efsane; Çetin Tekindor, Metin Akpınar, Ertan Saban, Funda Eryiğit... Eğer senaryosu iyi işlenirse çok iyi bir dizi çıkabilir ortaya, merakla bekliyorum.

S.G.A.T.

Favori Üye
Reaksiyon puanı
8,352
Puanı
1,061

izledim de özellikle afişteki yazım stili jeneriktekiyle neredeyse aynı. Kesinlikle bir esinlenme olmuş. :)

YıldırıM

Favori Üye
Reaksiyon puanı
7,843
Puanı
711
Valla ben beğendim. Tudors daki sevişen başrol adamın duruşu mu desem o havayı aldım.
Afiş güzel gerçekten. İzleyesim geldi.

yatutarsa

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,224
Puanı
1,060
Maalesef Fatih'in İstanbul'u fethettiği yaşta değilsin Kenan. Çok kötü duruyor.

mesmeso

Moderatör
Reaksiyon puanı
9,598
Puanı
860
Ben inanıyorum ki bu dizide kadın ilişkileri ön planda olmayacak. O3 girmez bence öyle toplara. Aksiyon ağırlıklı giderlerse daha çok tutacağını VS'den öğrenmiş olmalılar.

Yiğitt

Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061
Kadın başrollerden hala haber yok? Böyle iyi bir kadroyu hak edecek kadın oyuncu lazım..

Görsel de güzel duruyor. :D