Spor Fatih Terim

takas

Favori Üye
Reaksiyon puanı
51,208
Puanı
1,059
Fenerliler çıldırıyor onun karşısında yaptıkları yoruma bi taraftarınızla gülün geçin :D
Türk futbol tarihinin gelmiş geçmiş en başarılı insanıdır İMPARATOR FATİH TERİM ötesi yok
Fatih terimin askerleriyiz

Tolstoyevski

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
39,933
Puanı
1,061
Web Sitesi
www.ataturkungencligehitabesi.com
Fatih Terim’in Arda Turan ısrarını ve buna karşın başkanı karşısına almasını doğru bulmuyorum, desteklemiyorum. Hiç gerek yok böyle bir şey için huzursuzluğa, madem geçmişe değil geleceğe yatırım yapılacak şu evlatçılık geleneği artık bitmeli.

Yiğitt

Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061
  • Beğendim
Reactions: Tolstoyevski

Tolstoyevski

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
39,933
Puanı
1,061
Web Sitesi
Şoktayım... Çok geçmiş olsun, kısa sürede güzel haberini alırız umarım. :(

Kendisi ailemden birisinden farksız benim ve bir çoğunun gözünde. Şu an o kadar kötü oldum ki. Seneler oldu ağlamayalı ama Allah bin kez korusun bu adama bir şey olursa kendimi zor tutarım. Şu an bile gözüm doldu. Yazacak bir şey bulamıyorum artık.

Yiğitt

Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061
Kendisi ailemden birisinden farksız benim ve bir çoğunun gözünde. Şu an o kadar kötü oldum ki. Seneler oldu ağlamayalı ama Allah bin kez korusun bu adama bir şey olursa kendimi zor tutarım. Şu an bile gözüm doldu. Yazacak bir şey bulamıyorum artık.
Sırf birileri iki kuruş kazansın diye görmezden gelindi. Adam ''hayatımız, sağlığımız söz konusu'' diye üstüne basa basa açıklama yaptı. TFF Başkanı derhal istifa etmelidir, yazıklar olsun...

Olumsuz düşünme, eminim kısa sürede iyileşip aramıza dönecektir. Şoktayım ben de hala...

HeisenBerg

Favori Üye
Reaksiyon puanı
3,855
Puanı
910
Fenerbahçeli olarak hiç sevmem ancak şunu da söylemeliyim ki eğer Galatasaraylı olsaydım veya Fatih Terim başardıklarını Fenerbahçe'de başarsaydı sırtımda dövmesi vardı şu an.

• Beğendim
Reactions: Tolstoyevski

Tolstoyevski

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
39,933
Puanı
1,061
Web Sitesi
En büyük hoca o mu bilmiyorum ama çok büyük çoook...

Etj-mL9WYAEJkYB

• Harika
Reactions: ömer karataş

HeisenBerg

Favori Üye
Reaksiyon puanı
3,855
Puanı
910
Seri-Lemina-Nzonzi orta sahasıyla başladığı ligde 6. olup bu sezon da kendi kadro kalitesinden düşük kalitedeki Beşiktaş'a şampiyonluk verecek gibi gözüken teknik direktör. Avrupa'da zaten averaj takımı ancak ligi götürdüğü için yine bir nebze başarılı görülüyordu artık onu da yapamıyor. Galatasaray bu sezon şampiyon olursa Terim'e rağmen olacak tıpkı 18/19'daki gibi.

• Güldürdün
Reactions: Gerekli24

Tolstoyevski

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
39,933
Puanı
1,061
Web Sitesi
Galatasaray'ın gelmiş geçmiş en büyük üç efsanesinden biridir. Kendisine olan saygımız ve sevgimiz asla bitmeyecektir, 50 sene sonra bile 100 sene sonra bile GS efsaneleri arasında en başlarda yerini alacak ve unutulmayacak bir ikon olarak kalacaktır Galatasaray adına.

Kendisini her dönem daima savunmuş birisi olarak, şunu da artık kabul etmeliyiz ki 4.Fatih Terim döneminin sonuna yaklaşılmıştır... Artık değişime daha açık, daha dinamik, genç ve geleceği parlak yabancı bir teknik direktöre koltuğunu bırakma zamanı gelmiştir. Ancak yerine gelecek isim o koltuğun hakkını verecek isim olmalıdır. Süper Lig hocalarıyla ya da Tudor gibi çapı bir noktadan ileri gitmeyen isimlerle yerinin değişmesi asla söz konusu olamaz, olmamalıdır.

Tolstoyevski

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
39,933
Puanı
1,061
Web Sitesi
Türk futbolunun imparatoru. Gün itibariyle başkanlık seçiminin fiili kazananı olmuştur ve hiç olmadığı kadar ipleri eline almış bulunmaktadır. Fatih Terim, Galatasaray'ın Metin Oktay ve Ali Sami Yen ile birlikte 3 efsanesinden birisidir. Galatasaray'ın ta kendisidir. Emekliliğe ayrılma kararı verene dek Allah başımızdan eksik etmesin.

Birlikte kazanacağımız daha çok kupalar, çok zaferler var... Emanetin olan koltuğa tekrardan hoşgeldin.

5f847de8c03c0e0144a4217e.jpg