Fatih Terim İle 2022'ye Kadar Devam!

Maskeli Fedai

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
37,566
Puanı
1,059
2-5_4_3_1539709664-700x525.jpg

Galatasaray'ın başına 21 Aralık 2017 tarihinde attığı "Nerde Kalmıştık" tweeti ile başa geçen "İmparator" lakaplı Fatih Terim bilindiği üzere geçtiğimiz sezon ligi şampiyon tamamlamıştı.

Bu sezon sonunda sözleşmesi bitecek Terim'le yola devam etmek isteyen Galatasaray yönetimi hocanın sözleşmesini 2+3 yıl uzattığını açıkladı.

Sarı kırmızılı ekipte sayısız başarının ve kupanın altında imzası olan Fatih Terim'in boş sözleşmeye "Hayaller gerçekleşene kadar" şeklinde imzası ise büyük dikkat çekti.

İşte o açıklama:

Kulübümüze ve Türk futboluna tarihi başarılar kazandırmış olan kıymetli teknik direktörümüz Sayın Fatih Terim ile 2018-2019 sezonunu takip eden iki sezon ve 3 yıl uzatma opsiyonlu olmak üzere yeni bir sözleşme imzalanmıştır.

Kulübümüzden Kamuyu Aydınlatma Platformu’na yapılan açıklama şu şekilde:

Şirket Yönetim Kurulu Başkan ve üyelerinin katıldığı ve Ali Sami Yen Spor Kompleksi Türk Telekom Arena Stadı’nda gerçekleşen görüşmeler neticesinde teknik direktörümüz Sayın Fatih Terim, meblağ hanesi boş mukaveleye imza atmış olup, 85 sayılı Cumhurbaşkanı Kararı (Türk Parası Kıymetini Koruma Hakkında 32 Sayılı Kararda Değişiklik Yapılmasına Dair Karar) ile yapılan değişikliğe istinaden meblağ bilahare Türk Lirası olarak belirlenecektir.

Camiamıza ve kamuoyuna saygıyla duyururuz.

3zy12p.jpg

Son düzenleme:

Felon

Favori Üye
Reaksiyon puanı
3,120
Puanı
560
Gereksiz gündem değişikliği uefa bastırırken taraftarı sevindirdiler iyice sinirlenmeye başladım bu ceza yenirse cengizin hayatı yalan olur ve faturayı liseliler kesip terimin sevmediği bir başkan gelir o yüzden sevinemiyorum boş kağıdın sözleşme fesih bedeli olmaz O yüzden hiç ama hiç sevinemedim senaryom tutmaz inşallah