'Fatih' Dizisine Bomba İsimler!

Yiğitt

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061
Yiğitt yeni bir haber konusu açtı

'Fatih' Dizisine Bomba İsimler!

fatih_dizisi_kadrosuna_surpriz_bir_isim_katildi_1502536000_8488.jpg

Kanal D'nin yeni sezondaki bomba dizisi 'Fatih'in kadrosuna yeni isimler dahil oldu!

Yapımcılığını O3 Medya'nın üstlendiği, yönetmenliğini Altan Dönmez'in yaptığı, senaryosunu Alican Yaraş ile Özge Efendigil'in yazdığı, başrollerinde Kenan İmirzalıoğlu, Çetin Tekindor, Gürkan Uygun, Metin Akpınar ve Altan Erkekli'nin yer aldığı dizinin kadrosuna Ertan Saban, Burak Tamdoğan, Funda Eryiğit ve Serkan Keskin dahil oldu.

Dizide Fatih Sultan Mehmet'i Kenan İmirzalıoğlu, Çandarlı Halil Paşa'yı ise Çetin Tekindor, Metin Akpınar Akşemseddin, Gürkan Uygun Delibaş, Altan Erkekli Mimar Muslihiddin, Ertan Saban Bizans İmparatoru Konstantin'e hayat verecek. Çetin Tekindor ve Kenan İmirzalıoğlu başından sonuna kadar dizide rol alacak. Dizinin ilk sezonuna birbirinden ünlü isimler konuk olacak.

Dizinin kadın oyuncuları için Fahriye Evcen ve Burcu Biricik'in ismi geçiyor.

''Fatih'' dizisinin çekimleri Ekim'de başlayacak, Aralık-Ocak ayında da ekranlarda olması bekleniyor.

ertan-saban.jpg

DSC_3927.jpg

5830160a0f25444bd8ec7b36.jpg

e_4052_2.jpg

Kaynak: Medyatava
Orijinal formatta oku

S.G.A.T.

Favori Üye
Reaksiyon puanı
8,356
Puanı
1,061
Ertan Şaban'ın yan role gelmesi. :( Serkan Keskin oyunculuğuyla kesinlikle hakediyor.
Sezonun en pahalı dizisi olacak gibi? @Aserat sen bilirsin. :D

Aserat

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,931
Puanı
1,061
Kadro çok çok iyi aynı takviyeleri Vatanım Sensin'e de istiyoruz. :A

Keşke Funda Ufak Tefek Cinayetler'e gelseydi. Burcu Biricik'in de kabul edeceğini sanmıyorum. Oyunculuğuyla Kenan'a bin basan birinin sıradan sultan karakterinde harcanmasını da istemem. İnşallah İlker Kaleli'yle birlikte İntiharcı'da oynar.

Ertan Şaban'ın yan role gelmesi. :( Serkan Keskin oyunculuğuyla kesinlikle hakediyor.
Sezonun en pahalı dizisi olacak gibi? @Aserat sen bilirsin. :D
Fikrim yok ama büyük ihtimalle öyledir. :D

mesmeso

Moderatör
Reaksiyon puanı
9,607
Puanı
860
Abi ben kafayı yemek üzereyim. Bu gidişle kadro olarak MY'den bile daha iyi olacak gibi.

batuhankaralar

Favori Üye
Reaksiyon puanı
16,621
Puanı
1,061
Altan Erkekli, Metin Akpınar, Ertan Şaban, Gürkan Uygun gibi isimlerin yan rol olduğu bir dizi olacak. :D MY hiç bir zaman böyle olmadı. Hep birileri konuk geldi, gitti. :D
Tuncel Kurtiz, Gürkan Uygun, Ozan Güven, Aras Bulut İynemli, Burak Özçivit, Meltem Cumbul, Deniz Çakır, Merve Boluğur ve daha onlarca ismin yanında sönük kalıyor :A

S.G.A.T.

Favori Üye
Reaksiyon puanı
8,356
Puanı
1,061
Tuncel Kurtiz, Gürkan Uygun, Ozan Güven, Aras Bulut İynemli, Burak Özçivit, Meltem Cumbul, Deniz Çakır, Merve Boluğur ve daha onlarca ismin yanında sönük kalıyor :A
Sırf bunu yazacağını bildiğim için yukarıda 2.cümleyi yazdım. :D Çoğu konuk oyuncuydu onların aynı anda olmadılar ki. Deniz Çakır geldi, Cansu Dere gitti. O gitti Meltem Cumbul girdi. Hep böyle ilerledi dizi. :D

xemrexxx

Favori Üye
Reaksiyon puanı
132,574
Puanı
1,061
Altan Erkekli, Metin Akpınar, Ertan Şaban, Gürkan Uygun gibi isimlerin yan rol olduğu bir dizi olacak. :D MY hiç bir zaman böyle olmadı. Hep birileri konuk geldi, gitti. :D
halit ergenç- ozan güven- tuncel kurtiz- mehmet günsur-okan yalabıklı kadroya laf etti alın bunun kellesini:A dizimiz kadın karakterler ağırlıklı olmasına rağmen erkek oyuncu kadrosu da nanik yapıyordu rakiplere:A

S.G.A.T.

Favori Üye
Reaksiyon puanı
8,356
Puanı
1,061
halit ergenç- ozan güven- tuncel kurtiz- mehmet günsur-okan yalabıklı kadroya laf etti alın bunun kellesini:A dizimiz kadın karakterler ağırlıklı olmasına rağmen erkek oyuncu kadrosu da nanik yapıyordu rakiplere:A
Muhteşemi ben de seviyordum. Efsanedir o ayrı, ama yanlış yerden vuruyorsunuz. :D
Aynı anda olmadı ki onlar. :D Başladığında o isimlerden kaçı vardı? :D İlk bölümden itibaren konuk oyuncu olarak ilerledi. İlk bölümde İlker Aksum bile vardı. :D
Bu dizi başlangıçtan böyle bir kadroyla giriş yaptı. Risk alarak. Belki kışın Meryem Uzerli, Ozan Güven kadroya girecek. Ne biliyorsun? :D

xemrexxx

Favori Üye
Reaksiyon puanı
132,574
Puanı
1,061
Muhteşemi ben de seviyordum. Efsanedir o ayrı, ama yanlış yerden vuruyorsunuz. :D
Aynı anda olmadı ki onlar. :D Başladığında o isimlerden kaçı vardı? :D İlk bölümden itibaren konuk oyuncu olarak ilerledi. İlk bölümde İlker Aksum bile vardı. :D
Bu dizi başlangıçtan böyle bir kadroyla giriş yaptı. Risk alarak. Belki kışın Meryem Uzerli, Ozan Güven kadroya girecek. Ne biliyorsun? :D
o da hep @mrt-06 nın suçu bölüm başı 800 bin veriyordu şov.ss stara geçince bütçemiz %75 artmıştı :A

yukarıda saydığım erkek oyuncular aynı anda yer aldı 3.sezonda:X
zaten fatihin kadrosunun bu ka özenilmesinin nedeni de my ile karşılaştırılacak olması; dirilişle karşılaştırmaz kimse , fatih e de her bölüm 2-3 aksiyon sahnesi koyarlarsa:A @Çiğdem-

3.sezondan itibaren erkeklerde ; halit ergenç -okan yalabık- mehmet günsur- ozan güven- tuncel kurtiz oldu; okan yalabık gitti burak özçivit geldi; kadınlarde meryoşum -selma ergeç- cansu dere-pelin karahan oldu cansu gitti deniz çakır geldi :X 4.sezon zaten gelenin gidenin haddi hesabı yok:D

neyse O3 yapımın taktiğini sevdim bu kadroya rağmen dizi çok yüksek reyting alamazsa diye istanbulun fethini 2.sezonun ilk bölümlerine saklamışlar resmen yılan taktiği:A @denizz19 @Çiğdem- @Aserat @xBUGRAx

Sherlock

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
47,696
Puanı
1,060
Son yılların en efsane işi geliyor kesinlikle. Dizinin başrollerinden yanrollerine kadar her isim iddialı. Büyük bir merakla bekliyorum diziyi.

Muhteşem Yüzyıl bu kadar iddialı oyuncularla başlamadı. Saydığın/saymadığın çoğu isim konuk oyuncu olarak dönem dönem dizide yer aldı. Zaten konuda yazıyor, birbirinden ünlü konuklar dizide yer alacaklar zamanla.

Ayrıca Meryem Uzerli'yi Muhteşem Yüzyıl başladığında tanıyan yoktu. Zamanla ünlü oldu. :A Bu dizide ise kadronun açıklanan kısmını tanımayan yoktur. Kaldı ki daha açıklanmayan isimler var.

xemrexxx

Favori Üye
Reaksiyon puanı
132,574
Puanı
1,061
Son yılların en efsane işi geliyor kesinlikle. Dizinin başrollerinden yanrollerine kadar her isim iddialı. Büyük bir merakla bekliyorum diziyi.

Muhteşem Yüzyıl bu kadar iddialı oyuncularla başlamadı. Saydığın/saymadığın çoğu isim konuk oyuncu olarak dönem dönem dizide yer aldı. Zaten konuda yazıyor, birbirinden ünlü konuklar dizide yer alacaklar zamanla.

Ayrıca Meryem Uzerli'yi Muhteşem Yüzyıl başladığında tanıyan yoktu. Zamanla ünlü oldu. :A Bu dizide ise kadronun açıklanan kısmını tanımayan yoktur. Kaldı ki daha açıklanmayan isimler var.
dediğim gibi kadroya bu ka yüklenilmesinin nedini my ile karşılaştırılacak olması zati:A neyse sen dikkat et de bir yerlerden bu velet fırlamasın fatihin oğlu olarak :A uzun zamandr ortalıkta yok:A @Çiğdem- @batuhankaralar

Sherlock

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
47,696
Puanı
1,060
dediğim gibi kadroya bu ka yüklenilmesinin nedini my ile karşılaştırılacak olması zati:A neyse sen dikkat et de bir yerlerden bu velet fırlamasın fatihin oğlu olarak :A uzun zamandr ortalıkta yok:A @Çiğdem- @batuhankaralar

Muhteşem Yüzyıl efsane zaten, bu dizide efsane olacaktır. :A

Bu çocuk oynarsa şu kadroya rağmen bu diziyi izlemem sanırım. :A Ata Berk Mutlu yer alabilir dizide belki. Karadayı'dan iki isim var kadroda şuan zaten.

xemrexxx

Favori Üye
Reaksiyon puanı
132,574
Puanı
1,061
Muhteşem Yüzyıl efsane zaten, bu dizide efsane olacaktır. :A

Bu çocuk oynarsa şu kadroya rağmen bu diziyi izlemem sanırım. :A Ata Berk Mutlu yer alabilir dizide belki. Karadayı'dan iki isim var kadroda şuan zaten.
bu arada konuya mesaj yazarken azıcık araştırma yaptım ilk sezonu neden uzatıp da istanbulun fethini 2.sezona bıraktıklarını buldum:X istanbulu fethetikten sonra kenanla altan erkekli dışında diğer erkek oyuncuların birer birer ölmesi gerekiyor önce ertan saban sonra çetin tekindor sonra metin akpınar :X ilk sezondan bu ka iyi oyuncuları kaybetmek yerine diziyi uzatlamaları mantıklı :X gürkan uygun da kurgusal karakter herhalde fetihte ölebilir (b)

S.G.A.T.

Favori Üye
Reaksiyon puanı
8,356
Puanı
1,061
o da hep @mrt-06 nın suçu bölüm başı 800 bin veriyordu şov.ss stara geçince bütçemiz %75 artmıştı :A

yukarıda saydığım erkek oyuncular aynı anda yer aldı 3.sezonda:X
zaten fatihin kadrosunun bu ka özenilmesinin nedeni de my ile karşılaştırılacak olması; dirilişle karşılaştırmaz kimse , fatih e de her bölüm 2-3 aksiyon sahnesi koyarlarsa:A @Çiğdem-

3.sezondan itibaren erkeklerde ; halit ergenç -okan yalabık- mehmet günsur- ozan güven- tuncel kurtiz oldu; okan yalabık gitti burak özçivit geldi; kadınlarde meryoşum -selma ergeç- cansu dere-pelin karahan oldu cansu gitti deniz çakır geldi :X 4.sezon zaten gelenin gidenin haddi hesabı yok:D

neyse O3 yapımın taktiğini sevdim bu kadroya rağmen dizi çok yüksek reyting alamazsa diye istanbulun fethini 2.sezonun ilk bölümlerine saklamışlar resmen yılan taktiği:A @denizz19 @Çiğdem- @Aserat @xBUGRAx
Daha başlamamış bir diziyle Muhteşemi kıyaslamak zaten Fatih'e haksızlık. :D
Dediğin oyuncuların çoğu son 2 sezonda diziye dahil olduklar. Yani tuttuktan sonra. :D Peki İlk sezonunda hangi ünlüler oynadı? :D Fatih de 2. sezonunu görsün o zaman konuşalım. :A Dizi tuttuktan sonra konuk oyuncu getirilmesi normal. :D

xemrexxx

Favori Üye
Reaksiyon puanı
132,574
Puanı
1,061
Daha başlamamış bir diziyle Muhteşemi kıyaslamak zaten Fatih'e haksızlık. :D
Dediğin oyuncuların çoğu son 2 sezonda diziye dahil olduklar. Yani tuttuktan sonra. :D Peki İlk sezonunda hangi ünlüler oynadı? :D Fatih de 2. sezonunu görsün o zaman konuşalım. :A Dizi tuttuktan sonra konuk oyuncu getirilmesi normal. :D
fatih bu kadroyla 2.sezonu görsün bir zahmet:A neyse kadroyu görünce kenan aydirik yapımı bırakmakta haklıymış diyorum @Forumdash siz hala 10 bin lira fazla vermemek için yasemin allen yerine bensu soralla anlaşıp dizinin içine @destere nin fok balıklarını atın :A