Fargo’nun 3. Sezon İlk Tanıtım Fragmanı Yayınlandı!

sürgünüm

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
65,193
Puanı
1,059
sürgünüm yeni bir haber konusu açtı

img-web-fargo-S2-1-1400x750-750x375-c.jpg

Gözlerimizi yollarda bırakan Fargo'nun 3. sezon ilk tanıtım fragmanı yayınlandı!

Her sezonunda farklı bir hikaye işleyen kara mizah/suç türündeki dizinin yeni sezon başrollerinde Ewan McGregor, Carrie Coon, Mary Elizabeth Winstead ve David Thewlis yer alıyor. Yayınlanan videoda da iki karakteri birden canlandıracak olan Ewan McGregor’ı oldukça değişmiş bir şekilde görüyoruz. 2010 yılında geçen hikaye, Ray ve Emmit Stussy kardeşlerin ekseninde dönecek. Kardeşler arasında yaşanan rekabet ise önce bir hırsızlığı, ardından bir cinayeti ve mafyayı peşine takacak.

Yeni sezonunun ilk bölümü 19 Nisan’da yayınlanacak dizinin kısa tanıtım videosu şöyle:

Orijinal formatta oku

Son düzenleme:

FaJi

Banlı
Reaksiyon puanı
1,295
Puanı
195
Çok iyi dizi ya. O istediğim kara mizah tadını bu diziden alıyorum. 1.sezonda Malvo binaya girip katliam yaparken ben çok gülmüştüm :D Farklı bir havası var bekliyoruz.

MasacRE

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,160
Puanı
1,059
Nisanda hem Fargo hem Better Call Saul hem de Prison Break başlıyor. Şimdiden heyecanlandım valla :D

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,332
Puanı
1,059
sürgünüm yeni bir haber konusu açtı

img-web-fargo-S2-1-1400x750-750x375-c.jpg

Gözlerimizi yollarda bırakan Fargo'nun 3. sezon ilk tanıtım fragmanı yayınlandı!

Her sezonunda farklı bir hikaye işleyen kara mizah/suç türündeki dizinin yeni sezon başrollerinde Ewan McGregor, Carrie Coon, Mary Elizabeth Winstead ve David Thewlis yer alıyor. Yayınlanan videoda da iki karakteri birden canlandıracak olan Ewan McGregor’ı oldukça değişmiş bir şekilde görüyoruz. 2010 yılında geçen hikaye, Ray ve Emmit Stussy kardeşlerin ekseninde dönecek. Kardeşler arasında yaşanan rekabet ise önce bir hırsızlığı, ardından bir cinayeti ve mafyayı peşine takacak.

Yeni sezonunun ilk bölümü 19 Nisan’da yayınlanacak dizinin kısa tanıtım videosu şöyle:

Orijinal formatta oku
ilk iki sezon kalitesinde bişey bekliyoruz ikinci sezon bozarlar dedik bozmadılar demekki temel sağlam atılınca oyuncular bozamıyor sağlam temelleri :)
herşeyden önce demekki senarist ve yönetmen sağlam olacakmış :)

sürgünüm

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
65,193
Puanı
1,059
ilk iki sezon kalitesinde bişey bekliyoruz ikinci sezon bozarlar dedik bozmadılar demekki temel sağlam atılınca oyuncular bozamıyor sağlam temelleri :)
herşeyden önce demekki senarist ve yönetmen sağlam olacakmış :)
Yine güzel bir Fargo sezonu bizi bekliyor için rahat olsun. :)

Fargo ile ilgili bundan önce 2-3 konu açıp hepsine etiketlemiştim seni ama bir cevap alamadık. Bunu nasıl olduysa kendin bulmuşsun. :)

Şurada Bates Motel'e etiketliyorum buna ne zaman bakmayı düşünüyorsun? https://fav10.net/forum/threads/bates-motel-5-sezon-yorumları.264903/#post-2987535

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,332
Puanı
1,059
Yine güzel bir Fargo sezonu bizi bekliyor için rahat olsun. :)

Fargo ile ilgili bundan önce 2-3 konu açıp hepsine etiketlemiştim seni ama bir cevap alamadık. Bunu nasıl olduysa kendin bulmuşsun. :)

Şurada Bates Motel'e etiketliyorum buna ne zaman bakmayı düşünüyorsun? https://fav10.net/forum/threads/bates-motel-5-sezon-yorumları.264903/#post-2987535
gün içinde yokum ben kayboluyorum sen yoruma başlıyorsun:) o yüzden senin etiketler bana ulaşmıyor sanırım :)

FaJi

Banlı
Reaksiyon puanı
1,295
Puanı
195
Uzun fragman çıktı izledim. Sabırsızlıkla bekliyorum. :D

David Thewlis'in karakterini bence hepimiz çok seveceğiz. :D