Farah Zeynep Abdullah'tan 'Gülizar' ve 'Kurt Seyit ve Şura' Açıklamaları!

Aserat

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,903
Puanı
1,061
Genç oyuncu Farah Zeynep Abdullah'tan erken final yapan dizileri hakkında açıklamalar geldi.

Yeni filmi 'Bizim İçin: Şampiyon' için Ekşi Sözlük'ün 'Buyrun Benim' etkinliğinde gecenin geç saatlerine kadar yazarların sorularını cevaplayan Abdullah, bir yazarın "Çağan Irmak senaryolarını okuyor musunuz yoksa Çağan yazmış oynayalım gitsin diyerek mi kabul ediyorsun? Son Gülizar faciasını niye kabul ettiğini merak ediyorum?" sorusu için şu cevabı verdi:
"Tabii ki okuyorum. Çağan zaten çok titiz davranıyor. O senaryoyu Çağan yazmamıştı bu arada. Gülizar'ın facia olduğunu da düşünmüyorum. Benim için yeri ayrı. Tatlıydı, İzmir'deydi. Güzel bir final yaptık ve bitti"

Öte yandan 2014'te başlayıp sona eren 'Kurt Seyit ve Şura' için gelen "Kurt Seyit sizce niye tutulmadı? Kıvanç'ın (Tatlıtuğ) bu konuda sizi suçladığı doğru mu?" sorusu için;
"Yok hiç suçlama falan olmadı, bir ekip olarak aynı gemideyiz; kimse kimseyi suçlayamaz ki. Ki bence ortada suçlanacak bir şey de yoktu. Gariptir ki Amerika'da, Meksika'da falan çok izleniyor. Ben de şaşırdım, çok da sevindim"
derken, aynı diziye yönelik gelen başka bir soru için de "Aslında bir kitabı anlattık, hikaye olarak daha anlatacağımız bir şey kalmamıştı" açıklamasını yaptı.

Bilindiği gibi bu sene ekrana gelen 'Gülizar' 10. bölümüyle final yaparken Ay Yapım imzalı 'Kurt Seyit ve Şura' ise 21. bölümüyle ekranlara veda etmişti.

YıldırıM

Favori Üye
Reaksiyon puanı
7,843
Puanı
711
Çok iyi bir oyuncu bence. Senaryo konusunda da diziler güzeldi ama Türk halkı kaliteden ne anlar diyerek sözümü bitiriyorum.

denizz19

Emekli
Reaksiyon puanı
63,555
Puanı
1,061
Gülizar izlemedim ama fragmanlardan yola çıkarak seyirciyi çekecek detaylar olmadığı belliydi.

xemrexxx

Favori Üye
Reaksiyon puanı
132,466
Puanı
1,061
gülizar çok klişe boş bir işti

çağan ırmak sinemada devam etsin:A

kss senaryo kurbanı oldu özellikle yan kadrodaki kadınları; elçin sangu, demet özdemir, melisa aslı pamuk un bugünkü başarıları ortada hiçbirini kullanamadı senaristler berbat bir aşk yazdılar bunun yerine

Aserat

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,903
Puanı
1,061

kss senaryo kurbanı oldu özellikle yan kadrodaki kadınları; elçin sangu, demet özdemir, melisa aslı pamuk un bugünkü başarıları ortada hiçbirini kullanamadı senaristler berbat bir aşk yazdılar bunun yerine
Sensin boş. :A

Yiğitt

Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061
Gülizar bence eğlenceli bir işti, Farah da çok yakışmıştı. Tutmamasında kendi hataları yok bence...

Kurt Seyit ve Şura tam olarak faciaydı, son yüzyılların faciası... Aman Allah'ım, aklıma geldikçe üzülüyorum. :(

Burakdemirel96

Yeni Üye
Reaksiyon puanı
12
Puanı
10
Dizi konusunda sanssiz olsa da sinemada yas grubunda acik ara en iyisi. KSVS türk standartinin cok uzerine bir diziydi, bizde tutmamasina sasirmadim

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
Yazık ya her zaman karşısına çıkacak bu vasat işler. :A

Muhteşem Murat dizisinden de rezil olmuş ve resmen kovulmuştu :A :A :A Kanı çekilmiş vampir gibi ferah :A :A :A

xemrexxx

Favori Üye
Reaksiyon puanı
132,466
Puanı
1,061
Yazık ya her zaman karşısına çıkacak bu vasat işler. :A

Gülizar izlemedim ama fragmanlardan yola çıkarak seyirciyi çekecek detaylar olmadığı belliydi.

Gülizar bence eğlenceli bir işti, Farah da çok yakışmıştı. Tutmamasında kendi hataları yok bence...

Kurt Seyit ve Şura tam olarak faciaydı, son yüzyılların faciası... Aman Allah'ım, aklıma geldikçe üzülüyorum. :(

Muhteşem Murat dizisinden de rezil olmuş ve resmen kovulmuştu :A :A :A Kanı çekilmiş vampir gibi ferah :A :A :A

Şanssız kız, umarım şansı döner.
şunu şuraya bırakayımda @destere gelince farahı savunup size haddinizi bildirsin:A @MasacRE- @Forumdash @Harunnn60
Dt7JZvwW0AQfMjR.jpg

kerem

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,622
Puanı
1,060
Çok iyi bir oyuncu olduğunu düşünmüyorum. Son dizileri de gerçekten vasattı. Ekranlara dönmese de olur. :A