Famke Janssen, Jean Grey Rolü İçin Konuştu!

Harunnn60

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
44,755
Puanı
1,061
3d51d23cf4040fc49668917ce03a23e2.jpg

Sophie Turner, Dark Phoenix ile bir kere daha Jean Grey olarak karşımıza çıkmaya hazırlanırken önceki Jean Grey’ Famke Janssen önemli açıklamalarda bulundu.

Jean Grey rolü için hala umutlu.

“Bu çok inanılmaz… Ben hiç kimsenin ilk filmin çıktığı zamanda ki o yaşanılan popülerliği anlabileceğini düşünmüyorum. Çok harika zamanlardı… Üstelik 15 yıldır hala aynı popülerliği yaşatan başka bir film olmadı.” dedi ve ekledi, “Jean Grey’in Dark Phoenix de döneceğini biliyorum hatta ondan önce küllerinden doğduğunu da ama Jean Grey ve Phoenix iken bile beni öldürdüklerini ve geri döndüğümü de biliyorum.”
Kendisinin canlandırdığı Jean Grey’in tekrar bir şekilde döneceğine inanan Janssen aynı zamanda şunu da ekliyor, “Bana verilen hediye sanıyorum artık bitti. İşimiz bitti lakin bu çok harika ve uzun süreli bir deneyimdi. Jean Grey için değil, Çizgi romanın etkileyiciliği veya tüm çalıştığım ekibin iyi olmasından da değil. Sadece harika bir deneyim yaşadığım için mutluyum. Çok minnettarım.”

Jean Grey’i tekrar oynar mısın diye sorulduğunda ise “Jean Grey benim bir parçam. Her zaman onu canlandırmak isteyeceğim.” şeklinde cevap verdi.

53000a0848fc2699ecd42ef422862458.jpg

Harunnn60

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
44,755
Puanı
1,061
Aaa bunu resmen kovmuşlar anladığım kadarıyla ayoll Mine Tugay daha iyi :A :A :A
Şuna kızmış :A Erkekler piyasa da egemen demiş :A

”Film için çok heyecanlıyım, bu durum ilk kez olmuyor X-Men evreninde senelerdir var olan bir olay. Kadınlar yaşlandığında onların yerine genç versiyonları geliyor ve yaşlı hallerini bir daha görme şansımız olmuyor. Erkeklerde ise aynı karakterin hem genç hem de yaşlı versiyonlarını görebiliyoruz. Bu bana göre seksizim. Bence ben de kendi rolümün genç haliyle rol almalıyım tıpkı Magneto ve Professor X gibi.”

Harunnn60

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
44,755
Puanı
1,061

cookies

Tecrübeli Üye
Reaksiyon puanı
18,793
Puanı
1,060
Bu mesajtan beni kovdular anlıyorum ben Mal kadın yüzünden filme konsantre olamıyordum :A :A :A @Harunnn60
Kadınlar yaşlandığında onların yerine genç versiyonları geliyor ve yaşlı hallerini bir daha görme şansımız olmuyor.
şu anki xmen onların gençliğini anlattığı için gençler oynuyor olabilir mi :A