Facebook Messenger'in Tasarımı Değişiyor!

Dosi

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,776
Puanı
1,060
messenger-ny-design-2-711x463.png

Facebook'un kurucusu Mark Zuckerberg, Facebook Messenger uygulamasını yeniden tasarladıklarını açıkladı. Yeni uygulama Zuckerberg tarafından "temiz" ve "hızlı" olarak adlandırıldı.

Facebook'un yenilenen Messenger sürümünün ne zaman yayınlanacağı henüz açıklanmazken, uygulama yüklenildiğinde beyaz arka planın yanı sıra siyah arka plan olarakta seçilebileceği belirtildi. Siyah arka planın LED olmayan ekranlar için enerji tasaruffunu sağlayacağı belirtildi.

Kaynak: https://swedroid.se/facebook-messenger-kommer-fa-morkt-tema-enklare-design/

serhatt

Moderatör
Reaksiyon puanı
62,478
Puanı
1,060
Facebook'a ilgi yok artık boşuna uğraşıyorlar

Dosi

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,776
Puanı
1,060
Facebook'a ilgi yok artık boşuna uğraşıyorlar
Öyle deme. @DarkLegenD herşeyim demişti geçen
Hatta olumsuz olan konular açtığımda basmıştı diss'i :A

Bende aktifleştirdim tekrardan Messenger'i. instagramımda var artık ama onda sesli görüşme olmaması kötü :T:

serhatt

Moderatör
Reaksiyon puanı
62,478
Puanı
1,060
Öyle deme. @DarkLegenD herşeyim demişti geçen
Hatta olumsuz olan konular açtığımda basmıştı diss'i :A

Bende aktifleştirdim tekrardan Messenger'i. instagramımda var artık ama onda sesli görüşme olmaması kötü :T:
Benim facebookla işim biteli çok oldu,instagram daha cazip geliyor :A Yakında instagrama da gelir merak etme :A

Dosi

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,776
Puanı
1,060
Benim facebookla işim biteli çok oldu,instagram daha cazip geliyor :A Yakında instagrama da gelir merak etme :A
Gelsin bir an önce bir zahmet :A
Instagramdaki paylaşmlarda yorumlara bakmak twitterini gibi güzel değil sanki :A Daha tam alışamadım :D