"Eyvah Düşüyorum" Ekranlara Geri Dönüyor!

serhatt

Konu Sahibi
Moderatör
Reaksiyon puanı
62,495
Puanı
1,060
upload_2018-7-18_13-48-17.png

Geçtiğimiz yıllarda Star TV'de yayınlanmış olan ilk olarak Eser Yenenler'in sunumuyla daha sonra ise Mehmet Ali Erbil'in sunuculuğunda ekranlara gelen yarışma programı Eyvah Düşüyorum ekranlara geri dönüyor.

Eylül ayında ekranlara dönmesi planlanan program yine Star TV ekranlarında yayınlanacak,sunucusu henüz belli olmayan programın ekranlara döneceği müjdesini ise Mesut Yar verdi.

İşte Mesut Yar'ın o yazısı:

Yarışma tamam sıra sunucuda
Star TV hiç risk almadan iki ayrı sunucuyla denenmiş ve ikisiyle de tutmuş bir yarışmayı yeniden ekrana sürüyor...
“Eyvah Düşüyorum” eylül itibarıyla ekranda olacak. Sunucusu bir iki güne kadar belli olacak. İşin o tarafıyla kanal bizzat ilgileniyormuş. Peki ihtimaller arasında kimler var? Net isim veremiyorum ama vitrin için BKM işlerinde yer alan genç oyunculardan biri halkanın ortasında olacak...
“Güldür Güldür Show” tayfası içinden çıkma ihtimali de bir hayli yüksek. Bu da ulaşabildiğimiz ilk ipucu olsun..

denizz19

Emekli
Reaksiyon puanı
63,555
Puanı
1,061
Hatırladığım kadarıyla reytingleri kötüleşmişti gerek Yok bence. Hele de yeni sezon için. :D

serhatt

Konu Sahibi
Moderatör
Reaksiyon puanı
62,495
Puanı
1,060
İyi bir sunucuyla iş görür ama kışın değil yazın başlasaydı keşke

Gizmen

Favori Üye
Reaksiyon puanı
2,857
Puanı
360
Bu aralr neyi aklımdan g3çiriyorsan oluyor :D eser şöhret kafasını sununca eyvah düşüyorumda başlasa onuda özledik demiştim. Başlarsa izlerim

Aserat

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,793
Puanı
1,061
Kesinlikle ve kesinlikle Mali sunmalı. Tam onun kalemi bir formattı ve döktürmüştü. Gerçi yazın başlasa çok daha iyi olurdu ama yine o sunarsa haftada bir gün gece kuşağını kurtarır. :D

Yiğitt

Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061
Bence güzel format, her zaman ekranlarda olabilir. Haftada bir Cuma akşamları yayınlanabilir :D