'Evrim Akın ile Ev Kuşu' Yeni Sezon Fragmanı!

mrt-06

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
59,811
Puanı
1,061
'Evrim Akın ile Ev Kuşu' Yeni Sezon Fragmanı!

Adsız-150x150.jpg

Yapımcılığını C Yapım'ın üstlendiği gündüz kuşağının başarılı programlarından "Evrim Akın ile Ev Kuşu" yepyeni formatıyla Eylül ayında Show TV'de izleyici ile buluşacak.​

Başarılı oyuncu ve sunucu Evrim Akın bu sezon izleyicilerin evlerine konuk olacak, konuk olduğu evlerde evin bir bölümünü baştan aşağı yenileyecek ayrıca bazı günlerde de ünlü isimlerle evlerin kapısını çalacak. Yenilenen içeriyle Ev Kuşu 3. sezonunda hafta içi her gün ekranlara gelecek.​

Programın başvuruları başladı. İşte Ev Kuşu'nun tanıtım fragmanı: http://www.showtv.com.tr/program/vi...-ev-kusu-yepyeni-formati-ile-show-tvde/147664

Evrim Akın ile Ev Kuşu Eylül ayında yeni bölümleriyle Show TV'de!​
Bu konuyu orijinal haber formatında görüntüle

Son düzenleme:

Jonsnow

Favori Üye
Reaksiyon puanı
653
Puanı
155
Bilmiyorum nasıl olacak acaba (b) tutmazsa eski formata geri doner problem olmaz bence

mrt-06

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
59,811
Puanı
1,061
Bilmiyorum nasıl olacak acaba (b) tutmazsa eski formata geri doner problem olmaz bence
Bazı günler yine ünlülerin evlerine gidecekmiş, bence bu haliyle de başarılı olur. Herhalde hafta içi her güne aldıkları için böyle bir değişikliğe gittiler. :)

Jonsnow

Favori Üye
Reaksiyon puanı
653
Puanı
155
Bazı günler yine ünlülerin evlerine gidecekmiş, bence bu haliyle de başarılı olur. Herhalde hafta içi her güne aldıkları için böyle bir değişikliğe gittiler. :)
fragmanda ünlülerin evine gidicez demiyor ki ünlüleri de gittikleri evlere gotureceklermis aralarda diye anladım

Aserat

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,926
Puanı
1,061
Evim Şahane'nin yokluğundan doğan boşluğu doldurabileceğini düşünüyorum.

YıldırıM

Favori Üye
Reaksiyon puanı
7,843
Puanı
711
Tanıtım gayet iyi.Yine çok iyi oranlar alacaktır.Keşke Star TV şu programı da transfer etse.:A
Şimdi bazı melunlar allah gözünü doyursun daha ne alacak Star Show'dan diyebilirler.:D

Yiğitt

Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061
Fragmandan Evrim Akın samimiyeti akıyor? :bhr:

Fragman güzel olmuş, bence hafta içi ev yenileyecek, hafta sonu ise ünlülerin evine gidecek. :D Bana öyle geliyor ya, hadi bakalım. :D