Evli FF Üyeleri

S.G.A.T.

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
8,351
Puanı
1,061
Var olmayan üyelerdir.

MEnes

Moderatör
Reaksiyon puanı
19,073
Puanı
860
Evlilik değişik bir müessesedir. :A Açıkçası kendimi 2 3 yıl içerisinde evlenmiş düşünüyorum ama zaman ne gösterir bilemiyorum. Kısmet. :A

• Güldürdün
Reactions: Dosi

Doğu

Favori Üye
Ölümsüz Üye
Reaksiyon puanı
20,686
Puanı
860
Harbiden rahmetli abi hariç forumda evli yok lan. Bence ilk evlenen forumun dişilerinden birisi olur :A

Hatta @destere ve @Çiğdem-'i everelim düğününde de forumca halay çekelim :A Sıvacılar olarak düğünde zeybek oynayacağız :A Tabi önce @destere'yi bulmamız lazım. @Çiğdem- dünden razı zaten bkz;

Şaka bir yana evlenmeyi, çoğalmayı bazen düşünmüyor değilim :A Ancak evlilik inanılmaz büyük bir sorumluluk. Hele bir de çocuğun varsa ööööf :) Henüz manen o yükün altına girebilir miyim? Zor. Şu an için yeryüzünde beni evliliğe ikna edebilecek bir kişi yaşıyor. O da artık çok uzaklarda..

• Üzücü
Reactions: Dosi

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,776
Puanı
1,060
Evli olan üyeler var forumda :D Denk gelmiştim yorumlarda :)

Angelica

Favori Üye
Ayın En Favori Üyesi
Reaksiyon puanı
56,847
Puanı
1,060
Ben bir rahmetli china abimi evli biliyorum başka evli olan varmı ki forumda ya

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
Harbiden rahmetli abi hariç forumda evli yok lan. Bence ilk evlenen forumun dişilerinden birisi olur :A

Hatta @destere ve @Çiğdem-'i everelim düğününde de forumca halay çekelim :A Sıvacılar olarak düğünde zeybek oynayacağız :A Tabi önce @destere'yi bulmamız lazım. @Çiğdem- dünden razı zaten bkz;

Şaka bir yana evlenmeyi, çoğalmayı bazen düşünmüyor değilim :A Ancak evlilik inanılmaz büyük bir sorumluluk. Hele bir de çocuğun varsa ööööf :) Henüz manen o yükün altına girebilir miyim? Zor. Şu an için yeryüzünde beni evliliğe ikna edebilecek bir kişi yaşıyor. O da artık çok uzaklarda..
@Harunnn60 yaşlanmayamı başladı ne koştura koştura gelip gözlüğü alnının ortasına çakmalıydı :A :A :A @Doğu

xemrexxx

Favori Üye
Reaksiyon puanı
132,149
Puanı
1,061

ayol sincapla fok balğı evlenirse bunlar tavşan gibi ürerler:(

XanTier

Emekli
Reaksiyon puanı
8,234
Puanı
1,061
Umarım yakın gelecekte içinde olmayacağım kurum :(