Eurovision 2017 l 2.Yarı Final Yorumları

Eurovision 2017 2.Yarı Finalde Hangi Ülkeleri Destekliyorsunuz?

• Kullanılan toplam oy
    3
  • Anket kapatılmış .

BesaleT

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
5,679
Puanı
1,061
Eurovision 2017 2.yarı finali bugün (11 Mayıs) saat 22:00'de yayınlanacak. Yarışmayı Türkçe olarak NetdeFilm'den veya Eurovision Song Contest Youtube kanalından canlı olarak izleyebilirsiniz.

İşte 2.Yarı Final Şarkıları

cokiyitvci

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,353
Puanı
1,060
Eurovision 2017 2.yarı finali bugün (11 Mayıs) saat 22:00'de yayınlanacak. Yarışmayı Türkçe olarak NetdeFilm'den veya Eurovision Song Contest Youtube kanalından canlı olarak izleyebilirsiniz.

yarı final ya da final olsa ne olacak bu yarışma tamamen fiyasko ve torpille GEÇİŞTİRİLEN bir yarışma. adalet ne zaman gelirse buraya bizde Türkiye olarak yenide n gireceğiz :) :)

BesaleT

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
5,679
Puanı
1,061
Sırasız finale çıkacağını düşündüğüm 10 ülke:
  1. Bulgaristan
  2. Makedonya
  3. Romanya
  4. Hollanda
  5. İrlanda
  6. Macaristan
  7. İsrail
  8. Sırbistan
  9. Danimarka
  10. İsviçre
  11. Beyaz Rusya (BONUS)
1.Yarı Finale göre daha zorlu bir grup o yüzden +1 koydum bu sefer bakalım ne kadarı tutacak. :) Geçen sefer 9/10 yapmış 1.Yarı Final için.

İlk yarı finale göre daha sıkıcı şarkılar var gibi. Burada saat 21:00'de başlıyor, umarım o saate kadar evde olabilirim.
Bence daha güzel şarkılar var. :D

yarı final ya da final olsa ne olacak bu yarışma tamamen fiyasko ve torpille GEÇİŞTİRİLEN bir yarışma. adalet ne zaman gelirse buraya bizde Türkiye olarak yenide n gireceğiz :) :)
Torpil olduğunu düşünmüyorum açıkcası hak eden kazanıyor elbet.12 puanlar genelde komşulara gider ama geriye o kadar çok puan var ki elbet hak edende toplanıyor. :)

Ahmed

Emekli
Reaksiyon puanı
16,026
Puanı
1,060
Ben başımdan azcık bakarım, izlemiycem. Yarın erken kalkmam lazım. :(

mesmeso

Moderatör
Reaksiyon puanı
9,598
Puanı
860
Sırbistan
Avusturya
Rusya
Makedonya
Hollanda
Danimarka
Norveç
İsveçre
Litvanya
İsrail

İsrail'in şarkıyı çok beğendim ya.

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
şarkılara ilk defa baktım şuan recaptan ilk izlenim şunları beğendim :A bunlar çıkar sırasız diyorum :A
SIRBİSTAN
rusya
macedonya
HOLLANDA
ISRAEL
işviçre

2:00 da videoda romanyadakı kadın heidi hatırlattı bana hahaydi hahaydi diye söylüyor :A

@Harunnn60 @destere @xemrexxx @mrt-06 @sokak sanati @Yiğitt @Bully @cookies

Harunnn60

Emekli
Reaksiyon puanı
44,755
Puanı
1,061
şarkılara ilk defa baktım şuan recaptan ilk izlenim şunları beğendim :A

bunlar çıkar sırasız diyorum :A

SIRBİSTAN
rusya
macedonya
HOLLANDA
ISRAEL
işviçre

ayy o değilde

2:00 romanyadakı kadın heidi hatırlattı bana hahaydi hahaydi diye söylüyor :A

@Harunnn60 @destere @xemrexxx @mrt-06 @sokak sanati @Yiğitt @Bully @cookies
Ben finallik şarkıları bi ara dinlemiştim. :A Şampiyon olabilicek ülkeleri yazacağım bir ara. @BesaleT hatırlatır sen. :A

Rusya, Ukrayna engeli yüzünden yarışmadan çekildi Çiğdem. :( Yoksa şarkısı süper bende baya beğenmiştim..

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
Ben finallik şarkıları bi ara dinlemiştim. :A Şampiyon olabilicek ülkeleri yazacağım bir ara. @BesaleT hatırlatır sen. :A

Rusya, Ukrayna engeli yüzünden yarışmadan çekildi Çiğdem. :( Yoksa şarkısı süper bende baya beğenmiştim..
aaa rusya yokmu ozaman diğer kalanlar diyelim benim kararım değişmez ama sahne performanslarına bakayım yine ekleyeceğim olurmu ama benim listedekilerin hepsi çıkar
:A :A :A

FİNALDE AZERİ KARDEŞLERİMİZ :bhr::bhr::bhr:

Tzira

Emekli
Reaksiyon puanı
2,714
Puanı
280
Boş kalmış burası :D

Final tahminlerim: Makedonya, İsrail, Bulgaristan, Romanya, Hollanda, Danimarka, Belarus, Norveç, Estonya, İrlanda. İrlanda yerine Avustralya da çıkabilir. Macaristan veya İsviçre de finalde olabilir.

Bu arada Estonya'nın performansının başında yaşadığı mikrofon olayı talihsizlikti cidden, çıkamazlarsa bundan çıkamazlar.

Tzira

Emekli
Reaksiyon puanı
2,714
Puanı
280
Bulgaristan, Belarus, Macaristan, Danimarka, Hollanda, Norveç, İsrail, Hırvatistan, Avusturya ve Romanya finale çıktılar.

Avusturya ve Macaristan plase tahminlerimdi ama Hırvatistan sürpriz oldu, gerçi sevindim onun çıkmasına da. Estonya ile Makedonya'ya yazık oldu bu kez. Dediğim gibi Estonya'nın yaşadığı teknik problem talihsizlikti. Makedonya'nın ise yanına evlilik teklifi ve bebek kar kaldı. :D

yatutarsa

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,224
Puanı
1,060
Ukrayna harika bir şov hazırlamış. Başta yaptıkları Eurovision hitleri karmasına bayıldım. En sevdiğim Eurovision şarkılarından Fairytale'i çok güzel söylediler.

Angelica

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,092
Puanı
1,060
Bulgaristan, Belarus, Macaristan, Danimarka, Hollanda, Norveç, İsrail, Hırvatistan, Avusturya ve Romanya finale çıktılar.

Avusturya ve Macaristan plase tahminlerimdi ama Hırvatistan sürpriz oldu, gerçi sevindim onun çıkmasına da. Estonya ile Makedonya'ya yazık oldu bu kez. Dediğim gibi Estonya'nın yaşadığı teknik problem talihsizlikti. Makedonya'nın ise yanına evlilik teklifi ve bebek kar kaldı. :D

Ya ben izlemeyi unutmuşum ya:(

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,332
Puanı
1,059

bunları tek tek incelemem lazım :)

BesaleT

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
5,679
Puanı
1,061
Bulgaristan
Beyaz Rusya
Hırvatistan (Süpriz oldu benim için)
Macaristan
Danimarka
İsrail
Romanya
Norveç (Beklemiyordum)
Hollanda
Avusturya

7/10 oldu bu sefer Avusturya, Norveç, Hırvatistan süpriz oldu. İrlanda özellikle Makedonya'yı bekliyordum ama yazık oldu. :)