Eurovision 2013 Final Yorum & Sohbet Konusu

DR

Favori Üye
Reaksiyon puanı
10,016
Puanı
1,061
Eurovision tekrarı birazdan İctimai Tv`de olacak. Kaçıranlar izleyebilirler. :)

*Dream*

Favori Üye
Reaksiyon puanı
5,517
Puanı
710
Ne yazık ki izleyemedim İctimai tv açılmadı bir türlü Danimarka birinci olmuş şarkısını çok beğenmedim Azerbaycan birinciliği hak ediyordu bence ama yine çok iyi bir sonuç almışlar 2.olmuşlar tebrik ediyorum :)
İnş. seneye bizde yer alırız Trt saçma sapan bahaneler üretmesin iyi şarkı ve iyi bir ses giderse hakkını alır.Sertab Erener gibi Manga gibi (bence Manga birinciliği hak ediyordu ya neyse :D )

berkann

Favori Üye
Reaksiyon puanı
6,728
Puanı
1,060
Danimarka'nın şarkısını yarışma günü; Azerbaycan'ın şarkısına oranla beğenmediğimi söylemiştim ama fikrim değişti. Danimarka'nın şarkısı bu yılın en güzel şarkısıydı ve 1.liği hak ettiler bence. Bu yıl telefonuma indirdiğim tek şarkı oldu. :D

Forumdash

Favori Üye
Reaksiyon puanı
38,907
Puanı
1,060
Azerbaycan yotubue yorumlarini kapamiş:bağır: benim de dediğim gibi "gayce" performans sergilendi yorumlarından mı yoksa gerçekten Azerbaycan oylari satin aldiğindan mı? (öyle haberler çıkmış) @OzaN @RevaN

DR

Favori Üye
Reaksiyon puanı
10,016
Puanı
1,061
Azerbaycan yotubue yorumlarini kapamiş:bağır: benim de dediğim gibi "gayce" performans sergilendi yorumlarından mı yoksa gerçekten Azerbaycan oylari satin aldiğindan mı? (öyle haberler çıkmış) @OzaN @RevaN

Azerbaycan değil eurovisiontv kapamış yorumları. :)

Ayrıca neden gayce olsun ki, orda 20 saniye sanki karşısında ayna var gibi dans etti hepsi bu. :)

Satın almak konusuna gelince, her sene bu haberler çıkıyor. Hepsi de yalan normal olarak.

Forumdash

Favori Üye
Reaksiyon puanı
38,907
Puanı
1,060

Azerbaycan değil eurovisiontv kapamış yorumları. :)

Ayrıca neden gayce olsun ki, orda 20 saniye sanki karşısında ayna var gibi dans etti hepsi bu. :)

Satın almak konusuna gelince, her sene bu haberler çıkıyor. Hepsi de yalan normal olarak.

Yorumlar öyle olunca bende olsam kapatirdim diğer ulkelerin yorumlari kapatilmiş o sebep neysede oylari satin aldı haberlerinin videosu var izledin mi?

DR

Favori Üye
Reaksiyon puanı
10,016
Puanı
1,061

Danimark konusunda gelişme var mı hala? Bu seneki EUvisionda çok çetrefilli çıktı :X

Hayır o konuda da gelişme yok. :D

Oy satın almak konusunu ben zaten hiçbir şekilde anlamadım. Madem oyları aldık 1.lik için alaydık. 2. olan ile 17. olan arasında ne gibi bi fark var ki? Sadece 2. nin başarısı vardır. En kaymak tabakayı 1. olan alır. Madem oyları aldık 1. olaydık. :D

Gözle görülür bir gerçek vardı ki, orda Azerbaycanın şarkıları en iyilerindendi. Hangi ülkenin hakkı yenilmiş de 2. olmuşuz?

Forumdash

Favori Üye
Reaksiyon puanı
38,907
Puanı
1,060

Hayır o konuda da gelişme yok. :D

Oy satın almak konusunu ben zaten hiçbir şekilde anlamadım. Madem oyları aldık 1.lik için alaydık. 2. olan ile 17. olan arasında ne gibi bi fark var ki? Sadece 2. nin başarısı vardır. En kaymak tabakayı 1. olan alır. Madem oyları aldık 1. olaydık. :D

Gözle görülür bir gerçek vardı ki, orda Azerbaycanın şarkıları en iyilerindendi. Hangi ülkenin hakkı yenilmiş de 2. olmuşuz?

Doğru 2. ile sonuncunun pek farkı yok.Finallere direkt katilma haricinde de hakkı yenilen Norveç. Ukranya'ya odaklanmak lazım :F:F