eTV eTV'den Yepyeni Yarışma 'Fikir Cambazı'

denizz19

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
63,555
Puanı
1,061
denizz19'un yapımcılığını, fikir babalığını ve sunuculuğunu üstleneceği yepyeni yarışma programı 'Fikir Cambazı'ndan herkese merhaba.

eTV kanalıyla el sıkıştığımız şu günlerde en az 13 bölümlük anlaşmamız olduğunu da söylemeden geçmeyelim. Gelin isterseniz yarışmamızın kurallarından ve nasıl bir yarışma olacağından bahsedelim siz değerli izleyicilerimize.

İçerik
Yarışmamızda aslında münazara usulü bir uygulama geçerli olacak. Şöyle ki yarışmak isteyen yarışmacılarımızdan her bölüm iki kişi karşımda koltuklarında oturup vermiş olacağım konuyla alakalı olarak karşılıklı şekilde tartışacaklar. Tabi en ağzı laf yapan ve konuyu daha iyi savunan kişiyi de programı yayınlayacağım gün tüm forum üyelerine 'sizce en iyi fikir cambazı kim' sorusunu soracağım ve sonrasında siz de ankette seçenek olarak işaretleyeceksiniz ve neden o kişi olduğunu da yorumlarda söyleyeceksiniz.

Her hafta iki kişi yarışacak o haftanın kazananı diğer haftanın kazananıyla yarışacak ve yavaş yavaş finale doğru bu şekilde ilerleyeceğiz. Şimdiden teşekkürler. :)

Örnek : Konumuz yoğurt kara mıdır ak mıdır? sorusunu iki taraf tartışacak tabi ben de yarışmayı kızıştırmak için biraz entrikalar çevireceğim elbette. :A 3 kişilik özel odada tartışma son bulunca yarışmamız da son bulacak.

YARIŞMACILAR
1) Çiğdem-

2) Aserat
3) S.G.A.T.
4) ozgur2113

5) Ahmed
6) Harunnn60
7) mesmeso61

8) XanTier
9) xemrexxx
10) Doğu
11) FaJi

12) MEnes
13) Tolstoyevski

14) vadikızı

Not : Yarışmak isteyen yarışmacılar isimlerini bu konu içerisinde yazdırabilirler. Yeterli sayıya ulaştığımız takdirde yarışmamız başlayacaktır ki 20 kişi olması temennimdir. :D

FİKİR CAMBAZI-2.png

Son düzenleme:

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
aa çiğdemle bu tartışma sönmeze benziyor 1 bölüm yapmıştık @xemrexxx i yenmiştin @denizz19 :F

katılırım ama yoğurt kara mıdır ak mıdır? bunu gerçekten tartışmayız inş :A :A :A

Aserat

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,926
Puanı
1,061
Senin ayrıcalığınla çok güzel bir program olacağından eminim hepimiz için hayırlı olsun. :Z

Yazabilirsin beni. :D @denizz19

denizz19

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
63,555
Puanı
1,061

S.G.A.T.

Favori Üye
Reaksiyon puanı
8,356
Puanı
1,061
Fazlasıyla tanıdığım oyun. :A Temennim arkadaşlık olaylarına girmeden tarafsız oyların verilmesi. O yüzden jürilerden kimin kime oy verdiğini gizlenebilir. Deniz'im. Kod adı falan bulursun. :A Başarılar. :D @denizz19
Bu arada beni de yaz. :D

denizz19

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
63,555
Puanı
1,061
Fazlasıyla tanıdığım oyun. :A Temennim arkadaşlık olaylarına girmeden tarafsız oyların verilmesi. O yüzden jürilerden kimin kime oy verdiğini gizlenebilir. Deniz'im. Kod adı falan bulursun. :A Başarılar. :D @denizz19
Bu arada beni de yaz. :D
Yazdım seni de merak etme bir şekilde bir formül uygulayacağım bu duruma :D

Ben pes ederim hemen benlik değil. :A Başarılar, bekliyoruz. :D
Destek vermeni beklerdim ben de FOX ile ilgili tartışma çıkarayım da gör :A