Esra Erol'dan "Programı Bitiyor" İddialarına Cevap!

mrt-06

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
59,792
Puanı
1,061
mrt-06 yeni bir haber konusu açtı

Esra Erol'dan "Programı Bitiyor" İddialarına Cevap!

esra-erol-ne-zaman-b-8694a2fc164f85e74522.jpg

ATV ekranlarında yayınlanan, izdivaç programları arasında en çok izlenen program olan "Esra Erol'da"nın bitiyor iddialarına karşılık, başarılı sunucu Esra Erol'dan cevap geldi!

İzdivaç programlarının duayeni ve formatın gerçek sahibi Esra Erol yaptığı açıklamaların yanlış anlaşıldığını ve programının bitmeyeceğini belirtti. Programa yenilikler getireceği, bir sosyal sorumluluk projesine imza atacağını söyleyen Erol, ayrıca son zamanlarda yaşanan adayların program program gezmesinin de artık olmayacağını belirtti. Esra Erol adayların programlar arası transferi hakkında RTÜK'e dilekçe yazdığını geçtiğimiz günlerde programında açıklamıştı, böylece Erol'un bu girişimi sonuç vermiş oldu.
Orijinal formatta oku

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,776
Puanı
1,060
esraninki orjinal (kalite), Sedaninki komedi, Zuhalinki kopyacilik :)
Seneler önce esraninkini izlerdim bir yakinim evlenmisti orda oyuzden esraya daha fazla sempatim var.
sedaninki beni cok gulduruyor. haftada bir bi bakarim bukez kim kime talip oldu diye: )
zuhalinkine bugun ilkkez bi bakayim dedim 1 dakika baktim ilgimi cekmedi.
esraninkinide izlemiyorum. arada gözum takilirsa 5 dakika bakiyom.
esra atv ye ilk gectigi siralarda evin buyukleri (erkekler) kahveye gidip programi izliyorlardi :) turkiyeyi aradigimizda "erkekler kahvede, esra bitince dönerler " deniliyordu :)

Doğu

Favori Üye
Ölümsüz Üye
Reaksiyon puanı
20,686
Puanı
860
Günde 150 bin lira alsam ben de bırakmam :A

Forumdash

Favori Üye
Reaksiyon puanı
38,907
Puanı
1,060
Sana geçen söylediğim olaya mı acıklamamı @mrt-06 ? Video var mı? Bugun yetişemedim nasıl kahırlar içindeyim bilsen :(

mrt-06

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
59,792
Puanı
1,061