"Esra Erol'da"nın Yeni Sezon Tanıtımı Yayınlandı!

dizi kolik

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
6,417
Puanı
1,059
dizi kolik yeni bir haber konusu açtı

"Esra Erol'da"nın Yeni Sezon Tanıtımı Yayınlandı!

kaldirildi-kaldirilacak-derken-esra-nin_9932774_49.jpg

Atv'de ekrana gelen izdivaç programı Esra Erol'un yeni sezon tanıtımı yayınlandı!

Esra Erol'un sunumuyla ekrana gelen ve kendi adını verdiği izdivaç programı geçtiğimiz sezonun en çok konuşulan programları arasında yer alıyordu. Yeni sezonda ekranlarda yer almayacağını duyuran Esra Erol izdivaç programı formatından yine vazgeçmedi ve yeni sezonda yine aynı format ile Atv ekranlarında yer almaya devam edecek!

Esra Erol'da yeni sezonuyla yakında Atv'de!

Orijinal formatta oku

Jonsnow

Favori Üye
Reaksiyon puanı
653
Puanı
155
Belki izdivaç yapmayacaktır? Cunku kadının açıklaması yok mu ya yapmicam diye ?

Forumdash

Favori Üye
Reaksiyon puanı
38,907
Puanı
1,060
Durum guncelememdeki tepkimi yazıyorum burayada... Eylül gel:Z

Esra kendi bırakıp, zuhalin devam etmesine izn verir mi :X Ortak kararla biter ancak:X ama inş sözüñü tutarda laf yemez:A

Yiğitt

Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061
Hani bırakıyordu? Ekranlarda ağlayıp şov yaptı? Ben onursuz insan değilim dedi, çamurla yaşayamam dedi, evlenin evlenin yeni sezon yok dedi? Ne oldu?

Kim paraları, milyonları bırakır ki?

Forumdash

Favori Üye
Reaksiyon puanı
38,907
Puanı
1,060
Semercinin Yazısı
Bu toplantının ana gündem maddesi izdivaç programları olacak. Ancak ne konuşulursa konuşulsun, ne karar alınırsa alınsın bu sezon da Seda Sayan, Esra Erol ve Zuhal Topal'ın ekrandan uzaklaşması zor görünüyor. Çünkü kanalların hem bu üç isimle, hem de programların yapımcılarıyla 3 yıllık sözleşmesi var…
Bu anlaşmanın 2 yılı geride kaldı, bu yıl son sezonları… Dolayısıyla bu yıl evlilik olmasa da, benzer formatlarla ekranda olacaklar…
Tutmadıkları noktada formatla oynayacaklar, ufak değişiklikler yapacaklar… Ama sezonu öyle ya da böyle bitirecekler… Yıllarca rating rekoru kıran bu üç isim ekrandan bu yıl uzaklaşmayacak ama kendilerini yeniden kanıtlamak zorunda kalacakları bir sezon olacak bu

Eyüboğlunun yazısı
Hükümet tarafından çıkarılan Kanun Hükmündeki Kararname’nin (KHK) evlilik programlarını kapsayıp-kapsamadığının tartışıldığı dönemde ısrarla aynı şeyi söyledim, yazdım:
Radyo Televizyon Üst Kurulu (RTÜK), izdivaçları bitirmeye kararlı. Çıkarılan KHK, evlilik programlarını yasaklamasa bile RTÜK, keseceği cezalarla bitirecek hepsini. Eylül 2017’de başlayacak yeni yayın döneminde ekranlarda olmayabilir hiçbiri…
Ben Bosna Hersek’teyken RTÜK’ün kanal yöneticileriyle görüşüp, evlilik programlarını kaldırmasını istediğine dair haberler çıktı. Kanal yöneticileri de izdivaçları bitirme kararı aldı. Ben izdivaçlar için yolun sonu göründü diye yazdıkça öngörümle dalga geçenler:
Ne oldi? Renginiz mi soldi?
İzdivaçların tarih olmasıyla kanallar, haftanın beş günü onca zaman dilimini nasıl dolduracak?
Evlilik programlarının yerlerine konanları seyirci izleyecek mi?
Reyting yarışı, her zamanki gibi kalitesizliği de beraberinde
getirir mi?
Öyle olacak, gelenler gidenleri aratacak.

Star tvdeki adam dediğim gibi yaptı sanırım @mrt-06 :A rtuke uyucaz demesi formatı değiştirdik. Zuhal topalla devam demesi isim olarak devam yani:X (bence öyle)

Keith Long

Favori Üye
Reaksiyon puanı
29,389
Puanı
1,061
Web Sitesi
acadebi.com
Semercinin Yazısı

Eyüboğlunun yazısı

Star tvdeki adam dediğim gibi yaptı sanırım @mrt-06 :A rtuke uyucaz demesi formatı değiştirdik. Zuhal topalla devam demesi isim olarak devam yani:X (bence öyle)
Atv planını iyi yaptı Bence korkuyorlar star da bir yolunu bulur Adını sen koy u aldılar Kanal d de buldu Bir tek fox kaldı tek şansı var

Angelica

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,096
Puanı
1,060

Önce yapmıcam bırakıcam dedi sonra seyircim istiyor yapacağım dedi Esra devam edecek demek ki programa;)

Hani bırakıyordu? Ekranlarda ağlayıp şov yaptı? Ben onursuz insan değilim dedi, çamurla yaşayamam dedi, evlenin evlenin yeni sezon yok dedi? Ne oldu?

Kim paraları, milyonları bırakır ki?

Bende çok şaşırdım ama devam etti programına madem edecekti o açıklamayı niye yaptın be esra demekten kendimi alamadım valla

Harunnn60

Emekli
Reaksiyon puanı
44,755
Puanı
1,061
Yine bazı arkadaşlar dislike vermiş. :A Kadın bırakıyorum dedi bırakmadı işte kabul edin sözünü tutmadı. :A Zaten bunun sözü bizim için bir şey ifade etmez ama sizde soğuk duş etkisi yaratmıştır.:kiki:

mrt-06

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
59,811
Puanı
1,061
Zuhal Esra'nın psikolojisini bozdu kadın dayanamadı artık boşaldı, onu sevenler destek olduktan sonra vazgeçti. Formatı taklit edenlere mi bıraksaydı meydanı? :X

S.G.A.T.

Favori Üye
Reaksiyon puanı
8,352
Puanı
1,061
Fragmanda evlenme falan demiyor, sadece Esra Erol. Her şey yapabilir bence. :D

Jonsnow

Favori Üye
Reaksiyon puanı
653
Puanı
155
Önce yapmıcam bırakıcam dedi sonra seyircim istiyor yapacağım dedi Esra devam edecek demek ki programa;)

Bende çok şaşırdım ama devam etti programına madem edecekti o açıklamayı niye yaptın be esra demekten kendimi alamadım valla
program başında bir açıklama yapar artık

aralarında şuan için sadece Seda farklı yapabilirmiş gibi duruyor çünkü bütün adamları dizi yapmaya başladı

Angelica

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,096
Puanı
1,060
Zuhal Esra'nın psikolojisini bozdu kadın dayanamadı artık boşaldı, onu sevenler destek olduktan sonra vazgeçti. Formatı taklit edenlere mi bıraksaydı meydanı? :X

Öylede yinede böyle bir açıklaması olmasa iyi olurdu diye düşünüyorum ben:D

program başında bir açıklama yapar artık

aralarında şuan için sadece Seda farklı yapabilirmiş gibi duruyor çünkü bütün adamları dizi yapmaya başladı

Seda sayan mahkumlarla ilgili bir program yapacakmış Zuhal yapmıcakmış program:D