Eskilerin Genellikle Overrated Olması

eskici

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,640
Puanı
1,059
türkçeyi bir sökemedin diğer dillerin dibine vurdun çoktan :)

kalite demiyorlarki overlok falan diyorlar sanırım itici rezalet berbat anlamında kullanılmış :)
Hayır abartı anlamında kullanmışlar yani neden çok abartılıyor diyorlar :A

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,332
Puanı
1,059
Hayır abartı anlamında kullanmışlar yani neden çok abartılıyor diyorlar :A
geç bunları mesajlara baksana arkadaşlar yorum yaparken bile burunlarını tuta tuta yorum yapmışlar yani tiksinç nefretlik bişeyden bahsettikleri açıkça belli :)

eskici

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,640
Puanı
1,059
@S.G.A.T. yine cins konuların peşinde yeni şeyler avlamaya çıkmıştır :) boşuna şahit arama overlok nedir ne değildir biliyoruz berbat şeylere dendiği kesin :)
İnternetten baktım abartılan demekmiş yani benim dediğim gibi hem abartı demek de bir nevi kötü bir şey sayılır :A :A

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,332
Puanı
1,059
İnternetten baktım abartılan demekmiş yani benim dediğim gibi hem abartı demek de bir nevi kötü bir şey sayılır :A :A
neyse ben kaçtım sabaha doğru buralardayım bir kaç bölüm gotham izleyeyim beni geçmiş @Çiğdem- le @Forumdash hızmı arttırmam şart bu gece üçüncü sezonu bitirirsem yeterlidir benim için :)
hogatha gelince bir yere bırakmayın kuşluk vakti burdayım :)

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
neyse ben kaçtım sabaha doğru buralardayım bir kaç bölüm gotham izleyeyim beni geçmiş @Çiğdem- le @Forumdash hızmı arttırmam şart bu gece üçüncü sezonu bitirirsem yeterlidir benim için :)
hogatha gelince bir yere bırakmayın kuşluk vakti burdayım :)

Sen gelene kadar o gelip gidiyor bile :A

5de uyumaya gidiyo:X sen 4te gel bari:A
Aaa ben geldim o gitmiş ayoll kaçırdık yine :A :A :A

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
Güneşin doğuşu gibi bir şey galiba ben de tam bilmiyorum ama 7'den önce gelmez herhalde:A :A
Sabah 8 de yanı :F

Aaa baksana bu cicibili biciili geceler demedin bana diye şey etmişti bende geçen gece jest amaçlı profiline güzel bir gif bırakmıştım ama görünmüyor demiş silip tekrar yükledim , profiline girip bir baksana görünüyormu :A @destere