Erkan Zengin'in Yeni Takımı Belli Oldu

Dosi

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,922
Puanı
1,060
convert.jpeg

Türkiye'de 9 yıl oynadıktan sonra İsveç'in Hammarby IF spor kulübüne 5 aylık sözleşme imzalayıp oynayan Erkan Zengin, yeniden Türkiye'ye geliyor.
Daha önce Antalyaspor ile gelecek sezon için anlaştığı söylentileri çıkmıştı fakat başarılı sporcu Fatih Karagümrük ile sözleşme imzaladı ve yaptığı bir açıklamasında, "Buraya para için değil, Karagümrük ve Süleyman ağabeyi arkadaşlarımla birlikte şampiyon yapmaya geldim." sözlerine yer verdi.

İsveç'in Milli Takımı'nda yer almış olan deneyimli futbolcu Türkiye'de ise Beşiktaş, Eskişehirspor ve Trabzonspor'da top koşturdu.

Kaynak:
https://www.fotbollskanalen.se/turkiet/officiellt-zengin-till-turkiska-tredjeligan/

Araf

Emekli
Reaksiyon puanı
23,220
Puanı
1,060
Karagümrük, 2. lig takımı olmasına rağmen çok iyi transferler yaptı. Erkan Zengin de çok iyi transfer. :)

Araf

Emekli
Reaksiyon puanı
23,220
Puanı
1,060
Haberde 3. lig deniliyordu? (b)
Kendimi bildim bile 2. lig takımı. Ne zaman görsem 2. lig. Memleketimin takımlarının düştüğünü bile gördüm ama bunların düştüğünü ya da çıktığını görmedim. Şeytanın bacağını kıracaklar sanırım artık. :)

Dosi

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,922
Puanı
1,060
Kendimi bildim bile 2. lig takımı. Ne zaman görsem 2. lig. Memleketimin takımlarının düştüğünü bile gördüm ama bunların düştüğünü ya da çıktığını görmedim. Şeytanın bacağını kıracaklar sanırım artık. :)
Bizde yanlış yazmışlar demekki :A iyiki konuya eklememişim :A

Sherlock

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
47,696
Puanı
1,060
Karagümrük güzel kadro oluşturdu bu sezon için, üst lige çıkacaklarını düşünüyorum sene sonunda.

Dosi

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,922
Puanı
1,060
Ayrıca Türkiye'ye baksana. Türkiye haberini çevirerek açıyorsun, ilginç. :A
Kaynak belirtiyorum ve haliyle sadık kalmalıyım :A arada baktıklarım oluyor ama ben kendi üslubumla kendime has yazı stilimle yazmak istiyorum. Magazin haricinde türk basınından haber açmıyorum pek :D

Araf

Emekli
Reaksiyon puanı
23,220
Puanı
1,060
Kaynak belirtiyorum ve haliyle sadık kalmalıyım :A arada baktıklarım oluyor ama ben kendi üslubumla kendime has yazı stilimle yazmak istiyorum. Magazin haricinde Türk basınından haber açmıyorum pek :D
Örneğin; Mesut Özil ile Amine Gülşe haberini de İsveç kaynağından aktarırsın sanırım. :A

Dosi

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,922
Puanı
1,060
Örneğin; Mesut Özil ile Amine Gülşe haberini de İsveç kaynağından aktarırsın sanırım. :A
2 kere yapmışlığım var zaten :A Senin aktif olmadığın zamana denk geldi demek :A
Aaaa bak hatırlattın 1 haber daha vardı onlarla ilgili:F

Araf

Emekli
Reaksiyon puanı
23,220
Puanı
1,060
2 kere yapmışlığım var zaten :A Senin aktif olmadığın zamana denk geldi demek :A
Aaaa bak hatırlattın 1 haber daha vardı onlarla ilgili:F
İsveç'ten Türkiye'ye gel, Miss Turkey'de birinci ol ve Mesut Özil'le sevgili ol. Sonra İsveç'e geri dön, Mesut'la beraber ev tut. Hem güzel, hem de iyice zengin. :)

Dosi

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,922
Puanı
1,060
İsveç'ten Türkiye'ye gel, Miss Turkey'de birinci ol ve Mesut Özil'le sevgili ol. Sonra İsveç'e geri dön, Mesut'la beraber ev tut. Hem güzel, hem de iyice zengin. :)
Hayır ailesiyle kalıyor ve aynı bölgedeyiz. Evlenince yerleşir Mesut Özil'in evine :A Düğün burda olacak diye haberler çıktı :D

Araf

Emekli
Reaksiyon puanı
23,220
Puanı
1,060
Hayır ailesiyle kalıyor ve aynı bölgedeyiz. Evlenince yerleşir Mesut Özil'in evine :A Düğün burda olacak diye haberler çıktı :D
"Aynı bölgedeyiz" dedin de, sanki böyle muhabbet de etmiştik gibi geldi. :A

İsveç'te ev aldıklarına dair haber çıkmıştı sanki. :A

E tabi ki yerleşir. Mesut da zaten Arsenal'in kaptanı oldu. Londra'ya taşınır. :A

Dosi

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,922
Puanı
1,060
"Aynı bölgedeyiz" dedin de, sanki böyle muhabbet de etmiştik gibi geldi. :A

İsveç'te ev aldıklarına dair haber çıkmıştı sanki. :A

E tabi ki yerleşir. Mesut da zaten Arsenal'in kaptanı oldu. Londra'ya taşınır. :A
Ünlü olmadanda karşılaştım sonrasında da ama konuşmadım. Kaldığı mahallede çalışmışlığım var :D

Araf

Emekli
Reaksiyon puanı
23,220
Puanı
1,060
Ünlü olmadanda karşılaştım sonrasında da ama konuşmadım. Kaldığı mahallede çalışmışlığım var :D
Karşılaştın, gidip fotoğraf çekilseydin ya. "Çok güzelsiniz de, ileride değerlenirsiniz, fotoğraf çekilebilir miyiz" deseydin. :A

Dosi

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,922
Puanı
1,060
Karşılaştın, gidip fotoğraf çekilseydin ya. "Çok güzelsiniz de, ileride değerlenirsiniz, fotoğraf çekilebilir miyiz" deseydin. :A
Ünlü diye fotoğrafmı çektirecem. Ama yine karşılaşırsam foruma özel minik bir söyleşi yaparım belki :A