Erkan Avcı "Çukur" Kadrosunda Mı?

serhatt

Konu Sahibi
Moderatör
Reaksiyon puanı
62,566
Puanı
1,060
cesur-ve-guzel-korhan-erkan-avci-kimdir-350x350.jpg

Başarılı oyuncu Erkan Avcı "Çukur" dizisine mi katılıyor?​

Başrollerini Aras Bulut İynemli,Dilan Çiçek Deniz,Ercan Kesal,Perihan Savaş,Erkan Kolçak Köstendil,Kubilay Aka ve Öner Erkan'ın paylaştığı; yapımcılığını Ay Yapım'ın,yönetmenliğini Sinan Öztürk'ün yaptığı,senaryosunu Gökhan Horzum'un kaleme aldığı "Çukur" dizisine son olarak Payitaht Abdülhamid dizisinde rol alan Erkan Avcı'nın katıldığı konuşuluyor.

Oyuncunun dizide Cumali karakterine hayat vermesi bekleniyor.

Kaynak: Birsen Altuntaş

Araf

Emekli
Reaksiyon puanı
23,220
Puanı
1,060
Sarp Akkaya'nın yandan yemişi kendisi. Daha vurucu transferler bekliyorum kadroya.

Sherlock

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
47,672
Puanı
1,060
Çok iyi oyuncu Cumali’yi de oynayabilir ama katılsa bile ben Cumali’yi canlandıracağını düşünmüyorum. Farklı bir rolle katılır.

Felon

Favori Üye
Reaksiyon puanı
3,117
Puanı
560
Çukura ne oluyor böyle kimlerden bahsediyorlardı kimler konuşuluyor umarım ters köşedir umarım..

Sherlock

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
47,672
Puanı
1,060
@Çiğdem- @Bully gördünüz mü bunu :confused: Sherlock bunu da beğenmiş, içimizdeki ajan galiba :A Bir de Cumali yazıyor konuda, siz ne diyorsunuz :A

Adam iyi oyuncu, Karadayı’dan tanıyorum kendisini. Orada izlemiş olsan sen de benzer şekilde düşünürdün. Yakışır yani. :A Ama mesajımda da dediğim gibi Cumali değildir, başka bir rolle gelir gelirse. :A

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
@Çiğdem- @Bully gördünüz mü bunu :confused: Sherlock bunu da beğenmiş, içimizdeki ajan galiba :A Bir de Cumali yazıyor konuda, siz ne diyorsunuz :A
Çok iyi oyuncu Cumali’yi de oynayabilir ama katılsa bile ben Cumali’yi canlandıracağını düşünmüyorum. Farklı bir rolle katılır.
Ayy ben zaten Mestan ve bu adamın gelmesinden 1 yıldır korkuyordum :eek: Mahirden çocuk gibi dayak yiyen bir adamı bu role getiremezler ciddiyet kalmaz :(

Ayrıca başımıza taş yağacak Kütük bey ile sabahtan beridir her sözümüzde anlaşıyoruz :eek: Ve @Sherlock inanılmaz şekilde sabahtan beridir saçmalıyor birbirlerinin hesabına girdilerde bizimi troll yapıyorlar yönetidme suç ona göre :A :A :A @Bully @xemrexxx @Sherlock

MasacRE

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,160
Puanı
1,059
Adam iyi oyuncu, Karadayı’dan tanıyorum kendisini. Orada izlemiş olsan sen de benzer şekilde düşünürdün. Yakışır yani. :A Ama mesajımda da dediğim gibi Cumali değildir, başka bir rolle gelir gelirse. :A

Ayy ben zaten Mestan ve bu adamın gelmesinden 1 yıldır korkuyordum :eek: Mahirden çocuk gibi dayak yiyen bir adamı bu role getiremezler ciddiyet kalmaz :(

Ayrıca başımıza taş yağacak Kütük bey ile sabahtan beridir her sözümüzde anlaşıyoruz :eek: Ve @Sherlock inanılmaz şekilde sabahtan beridir saçmalıyor birbirlerinin hesabına girdilerde bizimi troll yapıyorlar yönetidme suç ona göre :A :A :A @Bully @xemrexxx @Sherlock
Evet bugün çok uyumluyuz sabahtan beri senle Çiğdem, o konuda ben de çok şaşkınım :A

Ben Karadayı'yı izlemedim, bilmem bu herifi de ama bir sezondur beklenen Cumali bu olmaz, olamaz. Küçük bir rolde gelecekse gelsin :A

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
Evet bugün çok uyumluyuz sabahtan beri senle Çiğdem, o konuda ben de çok şaşkınım :A

Ben Karadayı'yı izlemedim, bilmem bu herifi de ama bir sezondur beklenen Cumali bu olmaz, olamaz. Küçük bir rolde gelecekse gelsin :A
Beni tanıyormusun konusundan sonra değiştin @mrt-06 a borçluyuz :A :A :A @Bully

Sherlock

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
47,672
Puanı
1,060

Yahu Cumali olarak gelsin demiyorum ki zaten. :A Cumali olarak Barış Falay gibi bir isim bekliyorum ben. Ama Erkan Avcı'da iyi oyuncudur, gelsin Çukur'u ele geçiren ekibin içinde olsun. Güzel takviye olur. :A @Çiğdem-

batuhankaralar

Favori Üye
Reaksiyon puanı
16,580
Puanı
1,061
Kötü adam rolleri daha çok yakışıyor. Bence Çukur'u dağıtmaya çalışan yeni düşman olabilir.