Selam dünyalı,

Sence de artık üye olarak devam etmenin zamanı gelmedi mi? Üstelik şimdi Fav10'a üye olmak aşırı kolay. Ücretsiz olduğunu söylemeye bile gerek yok zaten?

Eğer Facebook'un varsa buraya tıkla anında giriş yap.

Eğer Facebook'un yoksa şuraya tıkla ve 1 dakikada işlemi tamamlayıver.

Olur mu? İnan, pişman olmayacaksın.

Erdoğan: Ömürlerinde hiç Osmanlı Tokadı Yememişler!

Bu konu 'Güncel Haberler' forumundadır ve S.G.A.T. tarafından 13 Şubat 2018 başlatılmıştır.

1. S.G.A.T.

S.G.A.T. Moderatör
    Moderatör Fikir Adamı

Cumhurbaşkanı Erdoğan, bugün verdiği açıklamada ABD'ye "Ömürlerinde hiç Osmanlı tokadı yememiş oldukları da çok açık." söyleminde bulundu.

Erdoğan Türkiye'nin bir çadır devleti olmadığının altını çizerken Ana Muhalefet lideri Kemal Kılıçdaroğlu'na da yüklendi.

Cumhurbaşkanı "terör örgütünün uzantısı konumunda olan partinin temsilcileri neler konuşuyor. PG’de, PYD’de, DHKPC’de terör örgütüdür diyememektedir. Siyasi ahlakın varsa çıkar dersin ki bunlar terör örgütüdür." dedi.

İşte Erdoğan'ın o açıklamasından dikkat çeken kısım:

Bizi vururlarsa sert karşılık veririz diyenlerin ömürlerinde hiç Osmanlı tokadı yememiş oldukları da çok açık. Türkiye'yi canlarının istedikleri gibi girip çıktıkları, her türlü hoyratlığı yapıp hesap vermedikleri yerlerle karıştırıyorlarsa çok yakında öyle olmadığını da göreceklerdir."
    "Tüm milletimizin bazı gerçekleri bilmesi gerekiyor. Anamuhalefetin genel başkanı neler söylüyor. Mensupları neler söylüyor. Zaten şu anda terör örgütünün uzantısı konumunda olan partinin temsilcileri neler konuşuyor. Ülkemize her gün füzeyle havanla saldıran YPG için terör örgütü değildir, vatanını korumak için bir araya gelen bir oluşumdur diyenlerle karşı karşıyayız. Kendisine sorulduğunda kem küm etmektedir. Evet YPG’de, PYD’de, DHKPC’de terör örgütüdür diyememektedir. Siyasi ahlakın varsa çıkar dersin ki bunlar terör örgütüdür. Sadece kendisinin değil partisinde bir çok kişinin aksi yönde beyanları var. Son kurultayda adeta ödüllendirilerek yeniden parti yönetimine seçilen birisi var. Bu kişi ‘hayatta hiçbir şeyden tiksinmedim şehitler ölmez vatan bölünmezden tiksinmediğim kadar’ dedi. Şimdi ben bunu ortaya çıkarmayayım mı? ‘Uykumdan uyandıran ezan için camiyi basıp imam mı keseyim’ diyor. Ya hep söylüyoruz bu CHP’nin cibilliyeti bu. Bunlar camilerimizi ahırlara çeviren, camilerimizi kökünden tarayıp atanlar değil mi?

Şunlar da ilginizi çekebilir:

2. papuleoo

papuleoo Well-Known Member

Erdoğan sevilir sevilmez ona bir sözüm yok ama bu söylediklerinin altına koca bir İMZA atılır.

CHP gerçekten kendini çok ama çok bozdu. Adamlar neredeyse gidip YPG saflarında savaşacak :( gerçi bunu söylediler ama halen gitmediler. Neyse en kısa zamanda giden olursa hiç şaşırmam. Bütün bunlar yaşanırken bu partinin seçmenleri neden ses çıkarmıyor? Benim asıl merak ettiğim soru tam olarak bu. Erdoğan 2-3 ay önce kendi tabanına zıt şeyler söyleyince hemen eleştiri aldı hani koyun denen tabandan ama CHP seçmeni hiç tepki vermiyor. İnşallah onlarda öyle düşünmüyorlardır. Yoksa vay ki vay halimize.

ABD evet güçlü bir devlet ama  kaybetmeyecek bir ülke değil. Özellikle bu son yıllarda yaptıklarıyla ki Batı ülkeri bile bunu gördü. Artık eskisi gibi at koşturamıyor. Bunları yapamayınca tehditler savurmaya başladı ama artık onun karşısında duran ülkelerde ortaya çıkmaya başladı. Bunun en büyük kanıtı Türkiye'dir. ABD böyle giderse yerle yeksan olabilir. Erdoğan'ın da dediği gibi güçlü olmak haklı olmak değildir. Zamanında OSMANLI DEVLETİ'ne vergi vermiş bir ülke gün gelir ortadan da kaybolabilir.

• Aynen Aynen x 1
  3. DarkLegenD

DarkLegenD Favori Üye
    Favori Üye

Yıl 2018, hala "camilerimizi ahıra çevirdiler" Gerçekten mi?

4. Harunnn60

Harunnn60 Süper Moderatör
    Süper Mod.

Gerçekten yuh artık. Tam iyi bir şeyler diyor araya saçma sapan bir şey sıkıştırıyor. :F

• Olmamış Olmamış x 1
  5. eskici

eskici Favori Üye
    Favori Üye

Reyiz haklı ABD'ye bir osmanlı tokadı şart :A

6. yatutarsa

yatutarsa Esaslı hoyrat sevişmelerden anlar bendeki kalp
    Favori Üye

Kılıçdaroğlu Salih Müslim'i ağırlamış mıydı hiç? (b)

7. Sherlock

Sherlock Moderatör
    Moderatör

Ben yorum yapmama kararı aldım.

8. DarkLegenD

DarkLegenD Favori Üye
    Favori Üye

Sen zaten yorum yapma, cahil.

• Güldürdün Güldürdün x 1
  9. Sherlock

Sherlock Moderatör
    Moderatör

Neden benim cahil olduğumu düşünüyorsunuz sayın @DarkLegenD Bey?

10. DarkLegenD

DarkLegenD Favori Üye
    Favori Üye

Kaliteli yorum yapacak kapasite yok sende. Yapsan bile kendini tekrar ediyorsun. İtiraf konusunda sana yapılan yorumu ciddiye alman lazım.

• Harika Harika x 1
  11. Sherlock

Sherlock Moderatör
    Moderatör

Forumdaki en kaliteli, kendini tekrar etmeyen yorumları hep ben yapıyorum. Böyle düşünmen beni şaşırttı, senin sürekli beni savunman lazım.[DOUBLEPOST=1518601473][/DOUBLEPOST]Peki ya @Yiğitt’in benim son mesajıma olmamış atmasına ne demeli? @DarkLegenD

• Olmamış Olmamış x 1
  12. DarkLegenD

DarkLegenD Favori Üye
    Favori Üye

Halamın bıyıkları var. Niye, ben senin sıvacın mıyım?

13. Sherlock

Sherlock Moderatör
    Moderatör

Evet, sen benim sıvacımsın.

14. DarkLegenD

DarkLegenD Favori Üye
    Favori Üye

Orta yolu bulduğumuza sevindim.

Sayfayı Paylaş