Erdal Beşikçioğlu'nun Yeni Dizisinin Adı Belli Oldu!

Harunnn60

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
44,755
Puanı
1,061
Erdal Beşikçioğlu'nun Yeni Dizisinin Adı Belli Oldu!

de88107c-10a0-41f9-b39f-ec9cc2496861-150x150.jpg

Başrollerini Erdal Beşikçioğlu ve Yasemin Allen'in paylaşacağı yeni dizinin adı belli oldu. Yönetmenliğini Serdar Akar’ın yapacağı dizinin adı ''46'' olacak.

Ayrıca dizinin senaristliğini Ercan Mehmet Erdem'in üstleneceği dizinin her bölümü 60 dakika olarak tasarlandı.

Hikayenin yola çıkış ve esin noktası ise bu gün medyada bahsedildiği gibi AMC dizisi Breaking Bad değil, ünlü yazar Robert Louis Stevenson'un defalarca beyazperdeye uyarlanan romanı Dr Jekyll and Mr Hyde.

Dizi çok yakın bir zamanda Star tv'de ekrana gelecek.

Kaynak : Ranini.tv
Bu konuyu orijinal haber formatında görüntüle

Son düzenleme:

Harunnn60

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
44,755
Puanı
1,061
Benim tek sıkıntım Yasemin çok küçük değil mi? Nasıl karı-koca olacaklar? Yaş farkı var baya.

Onun dışında bence birebir gitmeyecek Breaking Bad ile zaten direk aynısı olsa Rtük el atar hemen. :A

@Yiğitt yorumunu merak ediyorum. :D Orjinalini izliyorsun sonuçta. :D

@Çiğdem- @destere @xemrexxx

Castei

Favori Üye
Reaksiyon puanı
1,699
Puanı
185
Diziyi mutlaka izleyeceğim :) Bu arada dizinin ismini geçtiğimiz aylarda Erdal Beşikçioğlu açıklamıştı yeni bir şey değil :A

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,332
Puanı
1,059
Benim tek sıkıntım Yasemin çok küçük değil mi? Nasıl karı-koca olacaklar? Yaş farkı var baya.

Onun dışında bence birebir gitmeyecek Breaking Bad ile zaten direk aynısı olsa Rtük el atar hemen. :A

@Yiğitt yorumunu merak ediyorum. :D Orjinalini izliyorsun sonuçta. :D

@Çiğdem- @destere @xemrexxx
erdal beşikçioğlu ismi varsa zaten izleyeceğim diziyi uzun bir süre ara vermişti bekliyoruz heleki BB uyarlamasıysa muhteşem olacaktır :) BB havasının onda birini alsam izlemem için yeterli sebep olur :)

@beyazsoy la yeni dizimizi bulduk artık ? :)

Billy Kane

Emekli
Reaksiyon puanı
17,835
Puanı
1,061
ne zamandır diziden haber yok mu diyecektim kalbim temizmiş. 3-4 yıl önce nebahat çehre'nin 41 adında dizide oynayacağı haber çıkmıştı. bu da 46. :D merakla bekliyorum diziyi.

Harunnn60

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
44,755
Puanı
1,061
46 tamamdır artık 69 lu bir dizi bekliyoruz :)

zaten birebir aynı kaliteyi beklemek hata olur yaklaşık bişeyler yapsınlar yeterli :)
Star tv tanıtımında zaten dizinin uyarlanacağı belliydi. Eline eldiven takıyordu.
erdal-besikcioglu-star-7.jpg

Valla bende merakla bekliyorum. Breaking Bad uyarlanması zor bir dizi değil sonuçta drama dizisiydi. Burada en önemli şey oyunculuklar.
Özellikle Hank'i ve Jessie^yi kim oynayacak acaba çok merak ediyorum. :D

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,332
Puanı
1,059
Star tv tanıtımında zaten dizinin uyarlanacağı belliydi. Eline eldiven takıyordu.

Valla bende merakla bekliyorum. Breaking Bad uyarlanması zor bir dizi değil sonuçta drama dizisiydi. Burada en önemli şey oyunculuklar.
bizde oyuncu sıkıntısı yaşanmaz yeterki yerli malına çevirelim diye orjinal senaryonun için etmesinler :)

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,332
Puanı
1,059
Bu arada sen haberi yeni duydun bu arada sanırım. :D Yazdan beri haberleri açılıyor forumda. :D

Yasemin Allen nasıl sence seçimi beğendin mi?
yasemin allen harikadır , hayat devam ediyorda pelin karakteriyle tanıdım kızı o günden peri peşinden koşturuyorum :)

sokak sanati

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,064
Puanı
1,061
Erdal 35 gösterebiliyor bence yaş sıkıntısı olmaz ama çok reis dizi olur orası ayrı.:D Bakalım ne olacak. Dizinin ismide esrarengiz. Bence iyi olmuş.:D

Yalnız o resimde ki Okan.:D