Erdal Beşikçioğlu'ndan Yeni Dizi: ''Efsane''

sürgünüm

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
65,193
Puanı
1,059
sürgünüm yeni bir haber konusu açtı

Erdal Beşikçioğlu'ndan Yeni Dizi: ''Efsane''

page_erdal-besikcioglu-behzat-c-sahte-dunyayi-yikti_402099566.jpg

Köprü, Behzat Ç. Bir Ankara Polisiyesi, Reaksiyon ve son olarak 46 Yok Olan gibi dizilerde rol alan usta oyuncu Erdal Beşikçioğlu'ndan yeni dizi: ''Efsane''.

Kızlarına kavuşamayan bir basketbol koçunun hikayesi olan Efsane'nin senaryosunu Tunus Taşçı, Nazlı Sunlu ve Hilal Yıldız kaleme alacak. D Productions'ın yapımcılığını üstleneceği, Devrim Yalçın'ın yönetmen koltuğunda oturacağı, cast çalışmaları başlayan dizide Erdal Beşikçioğlu'na henüz netlik kazanmasa da Gökçe Bahadır ve Rojda Demirer'in eşilik edeceği konuşuluyor.

Efsane, yakında Kanal D'de!

Kaynak: Ranini tv

Orijinal formatta oku

MasacRE

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,160
Puanı
1,059

Doğu

Favori Üye
Ölümsüz Üye
Reaksiyon puanı
20,686
Puanı
860
http://sosyal.hurriyet.com.tr/yazar...atli-bir-sizofreniye-dogru-gidiyoruz_40268984

Behzat Ç yalan olmadı. Büyük ihtimal Blu Tv'de yayınlanacakmış. Efsane dizisi daha ileride yayınlanır belki. Bu röportajdan da öyle anlaşılıyor daha net değil falan demiş belki yaza doğru olur Efaane.
Bence tadında kalmalı her şey. Yeni bir diziyle devam etmesi daha iyi olabilir. Blu Tv macerasına hiç gerek yok. Henüz o kültür tam oturmadı ülkemizde. 46 gibi umduğunu bulamaz Erdal Beşikçioğlu. Belki ilerleyen zamanlarda devam eder Behzat Ç. hikayesi.

sürgünüm

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
65,193
Puanı
1,059
http://sosyal.hurriyet.com.tr/yazar...atli-bir-sizofreniye-dogru-gidiyoruz_40268984

Behzat Ç yalan olmadı. Büyük ihtimal Blu Tv'de yayınlanacakmış. Efsane dizisi daha ileride yayınlanır belki. Bu röportajdan da öyle anlaşılıyor daha net değil falan demiş belki yaza doğru olur Efsane.
Sıradaki dizisinin Efsane olacağını söylemiş işte. :) D Productions ile çalışacağı için ayriyetten Behzat Ç. ile ilgili de bir planları olabilir tabi ki.

MasacRE

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,160
Puanı
1,059
Bence tadında kalmalı her şey. Yeni bir diziyle devam etmesi daha iyi olabilir. Blu Tv macerasına hiç gerek yok. Henüz o kültür tam oturmadı ülkemizde. 46 gibi umduğunu bulamaz Erdal Beşikçioğlu. Belki ilerleyen zamanlarda devam eder Behzat Ç. hikayesi.

Behzat Ç tvde yayınlanmaya müsait bir dizi değil. Ben şimdi izliyorum da o zaman nasıl 90 küsur bölüm tvde yayınlanmış hayret ettim. Alkol, küfür ne ararsan var dizide. Anca net ortamında rahatça yayınlanabilir.

Sıradaki dizisinin Efsane olacağını söylemiş işte. :) D Productions ile çalışacağı için ayriyetten Behzat Ç. ile ilgili de bir planları olabilir tabi ki.

İkisi için de olumlu konuşmuş da Efsane de daha elle tutulur hale gelmedi falan demiş sanki Behzat Ç daha önce çıkacakmış gibi geliyor bana. Bir de Behzat Ç haberleri Efsaneye göre çok daha önce çıktı.

MasacRE

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,160
Puanı
1,059
başroldeki 7kişi de baya gençti :D rojda demirerle gökçe bahadır kimleri oynar az çok belli de 30-32yaşında en yaşlısı karakterlerin :D erdal. beş,kçioğlu neyi oynicek

One Tree Hill değildi sanki bahsedilen dizi. Türkiyedeki Koçum Benimin uyarlaması olacaktı işte Amerikada hangi dizi oluyor bilmiyorum. Yani Koçum Benimdeki Tarık Akan'ın rolünü oynayacak :D

utawleee

Favori Üye
Reaksiyon puanı
145
Puanı
144
ben anlamış değilim gecen gün röportajında behzat ç için umutlu konuşurken bugun bu haberlerin çıkması çok ilginç geliyor

Araf

Emekli
Reaksiyon puanı
23,220
Puanı
1,060
Erdal Beşikçioğlu'na ağır diziler gider, böyle gençlik dizileri değil. Rolünün hakkını verir ama dediğim gibi ağır dizilerin adamı Erdal Beşikçioğlu. :)

sürgünüm

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
65,193
Puanı
1,059
Behzat Ç. yalan oldu o zaman? :) @Since2011 adına üzüldüm.

Behzat Ç yalan olmadı. Büyük ihtimal Blu Tv'de yayınlanacakmış. Efsane dizisi daha ileride yayınlanır belki. Bu röportajdan da öyle anlaşılıyor daha net değil falan demiş belki yaza doğru olur Efsane.

bu dizi gençlik dizisi değil mi erdal beşikçioğplu ne alaka :D

Pembe dizi değildi ki abi bu gençlik dizisi:)

Erdal bey varsa @destere izler ayoll adamın çok sıkı fanıdır kendisi :A :A :A
@xemrexxx @Harunnn60

Hayırr rojda bu dizide olmamali tutmaz bu dizi [emoji45]

@cevaa bak senin diziyi konuşuyorlar. :D

ben anlamış değilim gecen gün röportajında behzat ç için umutlu konuşurken bugun bu haberlerin çıkması çok ilginç geliyor

Gökçe Bahadır olursa bakarım ilk bölüme :D

Erdal Beşikçioğlu'na ağır diziler gider, böyle gençlik dizileri değil. Rolünün hakkını verir ama dediğim gibi ağır dizilerin adamı Erdal Beşikçioğlu. :)
Uyarlama değil, özgün bir hikayeymiş. Kızlarına kavuşamayan bir basketbol koçunun hikayesi, Tunus Taşçı, Nazlı Sunlu ve Hilal Yıldız kaleme alıyormuş.

Konu ilk mesajda düzenlendi.