Erdal Beşikçioğlu'dan '46' Açıklaması!

Aserat

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,904
Puanı
1,061
Aserat yeni bir haber konusu açtı

Erdal Beşikçioğlu'dan '46' Açıklaması!

46-yok-olan-son-yeni-bolum-fragman-izle-star_ace16.jpg

Star TV'nin sevilen dizisi 46: Yok Olan'dan müjdeli haber geldi.

Erdal Beşikçioğlu'nun yaptığı açıklamada "Kanal ile görüşürken 60 dakika olarak devam edecek ve en az 13 bölüm yayınlanacak bir paket üzerinde konuştuk. Türkiye halkı seyretse de, seyretmese de biz bu diziyi en az 13 bölüm yapacağız. Bir dönem, 'Diyarbakır'da bu halk seyretse de, seyretmese de biz o Shakespeare'i oynayacağız' dediğimiz dönemdeki gibi..." ifadelerini kullanmasıyla birlikte yapımın Haziran'a kadar devam edeceği netlik kazandı, 13'ten sonrasını ise reytinglerin durumu gösterecek.

46: Yok Olan, yeni bölümleriyle her Pazar 23.00'te Star'da!
Orijinal formatta oku

Yiğitt

Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061
Bu açıklama bildiğim kadarıyla eski, dizi başlamadan birkaç gün önce söylemişti.

Reytingleri iyi değil, 13 de garanti biter.

Harunnn60

Emekli
Reaksiyon puanı
44,755
Puanı
1,061
Eee Star tv zaten 13 bölüm veriyor dizilerine. Yani bilindik bir şey.
13 bölümde kötü değil bence gönül ister ki daha uzun olsun ama..

Doğu

Favori Üye
Ölümsüz Üye
Reaksiyon puanı
20,686
Puanı
860
Üzülsem mi sevinsem mi bilemedim..
Çok yazık..

utawleee

Favori Üye
Reaksiyon puanı
145
Puanı
144
bence 3 sezon yani 39 bölüm sürmeli en az dizinin reyting duruma geleçek olursak bence 11:30 başlamalı yayına 11 biraz erken oluyo şimdi diyeçeksiniz zaten geç daha da geriye neden atsınlar ama böyle dizilerin özel izleyici kitleleri olur onlarda zaten sürekli tv de dizi izleyenler olmaz genelde onlarda evde tv kumandasının(diğer diziler ve programlar bittiği için ) boşaldığı zaman yani 11:30 dan sonra tv ye bakarlar zaten

Master.1000

Favori Üye
Reaksiyon puanı
6,905
Puanı
609
13 bölümü doldurmadan kanal gün değişikliğine gitmeli.. cumartesi daha iyi sonuçlar alacağına kesinlikle eminim. İzlediğim tek dizi diyorum.. ona rağmen ben bile TV'den izleyemiyorum. Yayın günü çok yanlış.

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
erdal bey gibi kaliteli bir oyuncunun tutmayacağını bile bile böyle bir işte zaman kaybı yaşamasına anlam veremiyorum açıkcası doğru dürüst iddalı bir diziyle gelmek varken tutmayacağı uzun ömürlü olmayacağı belli bir işte neden zaman kaybı yaşıyor :F

erdal bey eşkiya dizisine bekliyoruz seni orada piskopat bir kötü karakterle tekrar efsane olabilirsin :Z:Z:Z

MEnes

Moderatör
Reaksiyon puanı
19,072
Puanı
860
erdal bey gibi kaliteli bir oyuncunun tutmayacağını bile bile böyle bir işte zaman kaybı yaşamasına anlam veremiyorum açıkcası doğru dürüst iddalı bir diziyle gelmek varken tutmayacağı uzun ömürlü olmayacağı belli bir işte neden zaman kaybı yaşıyor :F

erdal bey eşkiya dizisine bekliyoruz seni orada piskopat bir kötü karakterle tekrar efsane olabilirsin :Z:Z:Z
Yapma işte bunu ya. :A Sen sevmedin anlamadın diye bu diziye iddiasız diyemezsin ki. :A Senaryosuyla, çekim kalitesiyle, süresiyle, herşeyiyle iddialı ve özel bir yapım. :A Eşkiya'yı da izledim. Dayanamayıp 15. Bölümde bıraktım. :AAyrıca reyting alamaması da onu kalitesiz yapmaz. Bizim halkımızın kalite anlayışının nasıl bir durumda olduğu reyting tablosunun zirvesinden belli oluyor zaten. :A Daha çok şey derim de içimdekileri dökersem yazık olur, gerek yok şimdilik. Ha bu yazık olur sana değil genel konuştum. :A

Doğu

Favori Üye
Ölümsüz Üye
Reaksiyon puanı
20,686
Puanı
860
Yapma işte bunu ya. :A Sen sevmedin anlamadın diye bu diziye iddiasız diyemezsin ki. :A Senaryosuyla, çekim kalitesiyle, süresiyle, herşeyiyle iddialı ve özel bir yapım. :A Eşkiya'yı da izledim. Dayanamayıp 15. Bölümde bıraktım. :AAyrıca reyting alamaması da onu kalitesiz yapmaz. Bizim halkımızın kalite anlayışının nasıl bir durumda olduğu reyting tablosunun zirvesinden belli oluyor zaten. :A Daha çok şey derim de içimdekileri dökersem yazık olur, gerek yok şimdilik. Ha bu yazık olur sana değil genel konuştum. :A
Vur be daha ölmedi :A Adamsın :)