Erdal Beşikçioğlu Açıkladı, Behzat Ç. Resmen Dönüyor!

batuhankaralar

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
16,620
Puanı
1,061
batuhankaralar yeni bir haber konusu açtı

xwDfACnInEGcANMF0WxXOQ.jpg

Geçtiğimiz aylarca sevilen dizi karakteri Behzat Ç.’nin ekranlara döneceğine ilişkin haberler, efsaneleşen dizinin izleyicilerini sevindirmişti. Dizinin senaristi Emrah Serbes daha önce “Olabilir, görüşüyoruz.” diyerek sevilen dizinin internetten izlenebileceğinin sinyallerini vermişti.

Şu sıralar Kanal D'de yayınlanacak olan Adı Efsane dizisiyle ekranlara geri dönecek olan Erdal Beşikçioğlu, bugün katıldığı bir programda kendisine yöneltilen "Behzat Ç. geri dönecek mi?" sorusuna karşılık olarak 13 bölümlük Behzat Ç. çekeceklerini ve TV sezonu bittikten sonra yayınlanacağının müjdesini verdi. Doğan Grubu'nun yeni online platformu Blutv'de yayınlanacak olan dizinin hayranları bu haber karşısında şimdiden heyecanlanmaya başladı.
Orijinal formatta oku

Son düzenleme:

Since2011

Favori Üye
Reaksiyon puanı
7,178
Puanı
859
13 bölümün her bölümü sinema tadında olacağına eminim .Amirimi çok özledim sabırsızlıkla bekliyorum.

FaJi

Banlı
Reaksiyon puanı
1,295
Puanı
195
13 çok az değil mi? O kadar geri dönsün diye bekledik

Angelica

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,096
Puanı
1,060
Okumuştum haberini foruma girmeden önce bugün hayranları adına sevindim:D

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,332
Puanı
1,059
batuhankaralar yeni bir haber konusu açtı

xwDfACnInEGcANMF0WxXOQ.jpg

Geçtiğimiz aylarca sevilen dizi karakteri Behzat Ç.’nin ekranlara döneceğine ilişkin haberler, efsaneleşen dizinin izleyicilerini sevindirmişti. Dizinin senaristi Emrah Serbes daha önce “Olabilir, görüşüyoruz.” diyerek sevilen dizinin internetten izlenebileceğinin sinyallerini vermişti.

Şu sıralar Kanal D'de yayınlanacak olan Adı Efsane dizisiyle ekranlara geri dönecek olan Erdal Beşikçioğlu, bugün katıldığı bir programda kendisine yöneltilen "Behzat Ç. geri dönecek mi?" sorusuna karşılık olarak 13 bölümlük Behzat Ç. çekeceklerini ve TV sezonu bittikten sonra yayınlanacağının müjdesini verdi. Doğan Grubu'nun yeni online platformu Netd'de yayınlanacak olan dizinin hayranları bu haber karşısında şimdiden heyecanlanmaya başladı.
Orijinal formatta oku

güzel haber yalnız zaman geçtikçe diziden soğuduk aynı etkiyi gösterirmi bilinmez :)

Sherlock

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
47,695
Puanı
1,060
Çok güzel bir haber. 13 bölüm olacak olması her bölümün film tadında olacağının göstergesi.

Merakla bekliyorum diziyi.

ihearyourvoice

Favori Üye
Reaksiyon puanı
203
Puanı
144
1.bölümden sonra seyirciden olumlu donut alınırsa 13 te sürer 23te.begenilirse bende alabilirim

adam4

Favori Üye
Reaksiyon puanı
36
Puanı
169
Erdal Beşikçioğlu canlı yayında bluetv falan demiyor. Nerden çıktı bluetv olduğu ?
Yazın 13 bölüm Behzat Ç. çekmek istiyoruz aynı kanala diyor adam. Yani kanalı Star TV olacak yine.

Son düzenleme: