Episodes 5. Sezon Onayını Aldı!

sürgünüm

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
65,193
Puanı
1,059
thumbnail_1434052771.jpg

Friends'in yaratıcılarından David Crane ve Jimmy Mulville yapımcılığında hazırlanan Altın Küre ödüllü komedi dizisi Episodes; kanalı Showtime'dan 5. sezon onayı aldı.

Dizinin 15 Mart'ta yayınlanan 4. sezon finali sadece 350,000 izleyici çekti. Buna rağmen Showtime yarımşar saatten oluşacak 9 yeni bölüm sipariş etti.

Kendisini canlandıran Matt LeBlanc dışında, Tamsin Greig, Stephen Mangan, John Pankow, Kathleen Rose Perkins ve Mircea Monroe'nin rol aldığı Episodes; ülkeleri İngiltere'de çok başarılı bir sit-com'a imza atan senarist bir çiftin, dizilerinin Amerikan versiyonunu çekmek için geldikleri Hollywood’a ayak uydurma çabalarını anlatmakta...

5. sezonun çekimleri Londra'da yapılacak ve 2016 yılında gösterime girecek.

bazinga

Admin
Reaksiyon puanı
49,676
Puanı
1,060
Web Sitesi
izleryazar.com
İşte bu ya süper haber. :) Aslında bekleniyordu ama çok geç gelince final sezonu olabileceği şüphesi olmuştu neyse ki öyle bir şey de denmemiş. Tam da bu ara diziyi özlemiştim ve hala yenilenmediği gelmişti aklıma birkaç gün önce. Diziyi ben şimdiden baya özledim 2016'ya kadar beklemek zor olacak. :):)

sürgünüm

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
65,193
Puanı
1,059
Çok bekledim bu anı çok bekledim. 3 ay geç de olsa yeni sezon onayı almayı başardık. :)

sürgünüm

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
65,193
Puanı
1,059
Abi bu diziye ne oldu yayınlanmayacak mı çekilen bölümleri. (b) @sürgünüm
Dizinin çevirmeni Aytaç Kara geçen gün bununla ilgili twit atmıştı onu arıyordum bu yüzden cevap vermem geçikti. Twiti de bulamadım zaten. :)

Son bölümün yayınlanmasının üstünden 20 gün sonra 2 yıl geçmiş olcak. Ne zaman yayınlanacağına dair benim görüşüm şöyle: Matt LeBlanc'ın Man with a Plan adlı dizisi 22 bölüm sürecek. Şu ana kadar 14 bölümü yayınlandı. Yani Man with a Plan dizisi bitince 2017 içerisinde yayınlanır bence. :)

mrt-06

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
59,792
Puanı
1,061
Dizinin çevirmeni Aytaç Kara geçen gün bununla ilgili twit atmıştı onu arıyordum bu yüzden cevap vermem geçikti. Twiti de bulamadım zaten. :)

Son bölümün yayınlanmasının üstünden 20 gün sonra 2 yıl geçmiş olcak. Ne zaman yayınlanacağına dair benim görüşüm şöyle: Matt LeBlanc'ın Man with a Plan adlı dizisi 22 bölüm sürecek. Şu ana kadar 14 bölümü yayınlandı. Yani Man with a Plan dizisi bitince 2017 içerisinde yayınlanır bence. :)
Keşke o dizi başlamadan yayınlanıp bitseydi, özledik valla. Değişik bir komedisi vardı dizinin. :(

sürgünüm

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
65,193
Puanı
1,059
Keşke o dizi başlamadan yayınlanıp bitseydi, özledik valla. Değişik bir komedisi vardı dizinin. :(
Şu anki yayınlanan Man with a Plan dizisinden çok daha iyi olduğu kesin. Yalnız bu dizinin şimdilik reytinglerinin daha iyi olduğunu belirtmekte fayda var. Ben tabii uzun ömürlü olacağını düşünmüyorum. :X

mrt-06

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
59,792
Puanı
1,061
Şu anki yayınlanan Man with a Plan dizisinden çok daha iyi olduğu kesin. Yalnız bu dizinin şimdilik reytinglerinin daha iyi olduğunu belirtmekte fayda var. Ben tabii uzun ömürlü olacağını düşünmüyorum. :X
Peki izlemek istesem önerir misin abi? Komedi dizi zevkimi biliyorsun. :A

sürgünüm

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
65,193
Puanı
1,059
Peki izlemek istesem önerir misin abi? Komedi dizi zevkimi biliyorsun. :A
Kötü mü değil ama önerilebilecek bir dizi değil. Yani Mom ile mukayese edilmez. Mom demişken, yeni bölümü izleyip yorum yapayım. Oscar sezonundan dolayı son birkaç bölümün yorumunu yapamadım. :)

mrt-06

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
59,792
Puanı
1,061
Kötü mü değil ama önerilebilecek bir dizi değil. Yani Mom ile mukayese edilmez. Mom demişken, yeni bölümü izleyip yorum yapayım. Oscar sezonundan dolayı son birkaç bölümün yorumunu yapmadım. :)
O zaman hiç bulaşmayayım. :(

Bende nedense hep Mom'a yorum yapmayı unutuyorum. :F