Episodes 5. Sezon (Final) Ne Zaman Başlayacak?

sürgünüm

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
65,193
Puanı
1,059
sürgünüm yeni bir haber konusu açtı

maxresdefault-1024x576.jpg

Showtime’da yayınlanan ve kendine özel bir hayran kitlesi edinmeyi başaran Episodes'un, 5. ve son sezonunun başlangıç tarihi belli oldu.

Friends’in yaratıcılarından David Crane’in imzası bulunan Altın Küre ödüllü kahkahasız komedi dizisi final sezonuyla 20 Ağustos'ta ekranlarda olacak.

Başrolünde Friends ile yıldızlaşan Matt LeBlanc’ın yer aldığı Episodes, İngiltere’de oldukça başarılı işler gerçekleştiren senarist bir çiftin Hollywood’a uyum sağlama sürecini eğlenceli bir dille anlatmakta...

Orijinal formatta oku

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,332
Puanı
1,059
sürgünüm yeni bir haber konusu açtı

maxresdefault-1024x576.jpg

Showtime’da yayınlanan ve kendine özel bir hayran kitlesi edinmeyi başaran Episodes'un, 5. ve son sezonunun başlangıç tarihi belli oldu.

Friends’in yaratıcılarından David Crane’in imzası bulunan Altın Küre ödüllü kahkahasız komedi dizisi final sezonuyla 30 Nisan’da ekranlarda olacak.

Başrolünde Friends ile yıldızlaşan Matt LeBlanc’ın yer aldığı Episodes, İngiltere’de oldukça başarılı işler gerçekleştiren senarist bir çiftin Hollywood’a uyum sağlama sürecini eğlenceli bir dille anlatmakta...

Orijinal formatta oku
sonunda nihayet diyelim ve tarihin belli olmasına sevinecek arkadaşları etiketleyelim :) @OzaN @mrt-06

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,332
Puanı
1,059
Matt LeBlanc’lı Man with a Plan 2 bölüm sonra sezon finali yapıyor. Peşinden de bu başlıyor, tam da geçtiğimiz günlerde tahmin ettiğim gibi. @mrt-06
man with plan ı boşverin fok gibi dizi iyiki bitiyor :) ben episodes ve carol u bekliyorum dört gözle :)

episodes a uğrayanları ve devamını getiremeyenleri bir kez daha etiketleyelim :)

@Harunnn60 dizinin ilk sezonunu indirmiştin sonra noldu indirdiğin yerlere bir bak kaybolmuş olmasın bölümler :)
@turkuazz da bir ara izlermiş gibi yapıyordu onuda etiketleyelim :)
@cevaa 4. bölüme kadar gelip bırakmıştı ondanda ses çıkmadı :)

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,332
Puanı
1,059
Onları unutmuşum ben, senin gibi kim hangi dizide soyunduysa hafızamda toplamıyorsam demek ki. :)
myra ve hele ki wendy kesinlikle soyunmadı ama çok renkli karakterler o açıdan hafızada ilginçlikleriyle yer edinmişler ama morning tabiki vücut hatlarıylada hafızayı sarsmış durumda :)

hepsini pas geç episodes demek carol demek onu çık geriye bişey kalmaz :)

ha bu arada @gözlemci de sanki izlemişti bir kaç bölüm onuda etiketlemeyi unutmayalım :)

sürgünüm

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
65,193
Puanı
1,059
myra ve hele ki wendy kesinlikle soyunmadı ama çok renkli karakterler o açıdan hafızada ilginçlikleriyle yer edinmişler ama morning tabiki vücut hatlarıylada hafızayı sarsmış durumda :)

hepsini pas geç episodes demek carol demek onu çık geriye bişey kalmaz :)

ha bu arada @gözlemci de sanki izlemişti bir kaç bölüm onuda etiketlemeyi unutmayalım :)
Böyle güzel ve yetenekli bir kadının instagram'da 3.100 takipçisi olması ne kadar ayıp. Belki birkaç kişi de buradan kazandırırız, takip etmeyi unutmayın. :) https://www.instagram.com/kathleenroseperkins/?hl=tr

Memlekette yabancı ünlüleri en çok ben takip ediyordurum zaten. Hatta yabancıları bizim Türk ünlülerden daha çok takip ediyorum. Bu da tabii yerli film/dizi izlemememden kaynaklı. :)

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,332
Puanı
1,059
Böyle güzel ve yetenekli bir kadının instagram'da 3.100 takipçisi olması ne kadar ayıp. Belki birkaç kişi de buradan kazandırırız, takip etmeyi unutmayın. :) https://www.instagram.com/kathleenroseperkins/?hl=tr

Memlekette yabancı ünlüleri en çok ben takip ediyordurum zaten. Hatta yabancıları bizim Türk ünlülerden daha çok takip ediyorum. Bu da tabii yerli film/dizi izlemememden kaynaklı. :)
bende instagram yok yoksa kadına nefes aldırmazdım :)