Enteresan Baba

ömer karataş

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
2,481
Puanı
280
namık baba mafya aleminin en psikopat babasıdır 3 has adamı vardır şerafettin: saf temiz kalpli hafif aptal biridir keramettin: çok akılıı kurnaz biridir cemşit: umursamaz biridir polisler çok sık baskın yapar mekanlarına
namık: polisler rahat bırakmıyor bizi ne yapacağız lan
keramettin: bilmiyorum baba benim bile kafam durdu
şerafettin: baba benim bir fikrim var
keramettin ve cemşit: eyvah şimdi yandık
namık: durun lan durun söyle
şerafettin: eşcinsel olmuş gibi davranacaksın
namık sinirlenir ve topuğuna sıkar ama daha sonra başka çaresi olmadığı için bu fikre sıcak bakmak zorunda kalır gündüzleri mobilyacı(kılıf işi) eşcinşel namık akşamlarıda mafya namık olacaktır ve gece olur konseyini toplar konseyden armut cevdet dalga geçer namık önce kerpetenle onu hadım eder sonra elini ve dilini keser
namık: aleme ibret olsun artık armut cevdet diye biri yoktur bu alemde bir daha dalga geçen olursa aynısı onunda başına gelecektir der ve raconu keser bir gün gecer polisler mobilyacıyı basar ve şok olurlar namığı eşcinşel olarak görünce akif amir'de şok olur namık akif amir'e yanaşır akif amir ve ekibi ordan ayrılırlar
namık: afferim lan şerafettin neyse biz keramettin ve cemişt ile icraat'e gidiyoruz sen kal burda
şerafettin: tamam abi der ve uyumaya başlar
namık ayakkabısını atar: ulen yüz verdik ayıya kalk ulan kalk uyuma
keramettin ile cemşit: salak erif
şerafettin: tamam abi tamam
namık ile adamları raşit'in mekanını basarlar raşitin adamları ölür raşit yakalanır ve kılıığı için namıkla alay eder namık önce raşiti hadım eder dilini keser en sonunda pompalı silahla raşiti delik deşik ederek öldürür
mekana dönerler akif müdürde operasyonları arttırır o yüzden şerafettin ile cemşit'i bir yere gönderir görev için ancak tuzak çıkar ve yakalanıp tutuklanırlar haberi alan raşit çıldırır ve mobilyacıyı terk edip başka bir mekan'a geçer gizli bir depodur planı bellidir çatıya gönderir keramettin'i orda sniper'lık yapıp akif müdür'ü indirmeye çalışacaktır namık akif müdür'ü arar çağırır mekan'a bir süre sonra akif müdür gelir
namık: hoşgeldin müdürüm
akif: oo çabuk özüne dönmüşssün
namık: hiç dönmedim ki döneyim
akif: belli belli
namık: ee müdürün son kozlarımızı paylaşıyoruz
akif: evet
namık: ee hoşçakalın müdürüm
akif: asıl sana hoşçakal namık
keramettin tam sıkacakken arkadan polis gelir ve teslim olmak zorunda kalır
namık bıçağını çıkarır akif müdür'de de çakı vardır ikisi aynı anda birbirine saplarlar namık ölür akif müdür biraz direnir ancak oracıkta şehit olur ikisi arasındaki savaşı kazanan olmaz
SON

Son düzenleme: