Selam dünyalı,

Sence de artık üye olarak devam etmenin zamanı gelmedi mi? Üstelik şimdi Fav10'a üye olmak aşırı kolay. Ücretsiz olduğunu söylemeye bile gerek yok zaten?

Eğer Facebook'un varsa buraya tıkla anında giriş yap.

Eğer Facebook'un yoksa şuraya tıkla ve 1 dakikada işlemi tamamlayıver.

Olur mu? İnan, pişman olmayacaksın.

Enteresan Baba

Bu konu 'Fav10 Senaryo Etkinlikleri' forumundadır ve ömer karataş tarafından 20 Temmuz 2018 başlatılmıştır.

1. ömer karataş

ömer karataş Favori Üye
    Favori Üye

namık baba mafya aleminin en psikopat babasıdır 3 has adamı vardır şerafettin: saf temiz kalpli hafif aptal biridir keramettin: çok akılıı kurnaz biridir cemşit: umursamaz biridir polisler çok sık baskın yapar mekanlarına
    namık: polisler rahat bırakmıyor bizi ne yapacağız lan
    keramettin: bilmiyorum baba benim bile kafam durdu
    şerafettin: baba benim bir fikrim var
    keramettin ve cemşit: eyvah şimdi yandık
    namık: durun lan durun söyle
    şerafettin: eşcinsel olmuş gibi davranacaksın
    namık sinirlenir ve topuğuna sıkar ama daha sonra başka çaresi olmadığı için bu fikre sıcak bakmak zorunda kalır gündüzleri mobilyacı(kılıf işi) eşcinşel namık akşamlarıda mafya namık olacaktır ve gece olur konseyini toplar konseyden armut cevdet dalga geçer namık önce kerpetenle onu hadım eder sonra elini ve dilini keser
    namık: aleme ibret olsun artık armut cevdet diye biri yoktur bu alemde bir daha dalga geçen olursa aynısı onunda başına gelecektir der ve raconu keser bir gün gecer polisler mobilyacıyı basar ve şok olurlar namığı eşcinşel olarak görünce akif amir'de şok olur namık akif amir'e yanaşır akif amir ve ekibi ordan ayrılırlar
    namık: afferim lan şerafettin neyse biz keramettin ve cemişt ile icraat'e gidiyoruz sen kal burda
    şerafettin: tamam abi der ve uyumaya başlar
    namık ayakkabısını atar: ulen yüz verdik ayıya kalk ulan kalk uyuma
    keramettin ile cemşit: salak erif
    şerafettin: tamam abi tamam
    namık ile adamları raşit'in mekanını basarlar raşitin adamları ölür raşit yakalanır ve kılıığı için namıkla alay eder namık önce raşiti hadım eder dilini keser en sonunda pompalı silahla raşiti delik deşik ederek öldürür
    mekana dönerler akif müdürde operasyonları arttırır o yüzden şerafettin ile cemşit'i bir yere gönderir görev için ancak tuzak çıkar ve yakalanıp tutuklanırlar haberi alan raşit çıldırır ve mobilyacıyı terk edip başka bir mekan'a geçer gizli bir depodur planı bellidir çatıya gönderir keramettin'i orda sniper'lık yapıp akif müdür'ü indirmeye çalışacaktır namık akif müdür'ü arar çağırır mekan'a bir süre sonra akif müdür gelir
    namık: hoşgeldin müdürüm
    akif: oo çabuk özüne dönmüşssün
    namık: hiç dönmedim ki döneyim
    akif: belli belli
    namık: ee müdürün son kozlarımızı paylaşıyoruz
    akif: evet
    namık: ee hoşçakalın müdürüm
    akif: asıl sana hoşçakal namık
    keramettin tam sıkacakken arkadan polis gelir ve teslim olmak zorunda kalır
    namık bıçağını çıkarır akif müdür'de de çakı vardır ikisi aynı anda birbirine saplarlar namık ölür akif müdür biraz direnir ancak oracıkta şehit olur ikisi arasındaki savaşı kazanan olmaz
    SON

Şunlar da ilginizi çekebilir:

#1 ömer karataş, 20 Temmuz 2018
    Last edited: 20 Temmuz 2018
    • Harika Harika x 1
  2. Çiğdem-

Çiğdem- Moderatör
    Moderatör

Sonu anlamlı kazanan çıkmamış özlemiştik bu tür projelerini @ömer karataş :Z

• Beğendim Beğendim x 1
  3. ömer karataş

ömer karataş Favori Üye
    Favori Üye

teşekkür ederim yorumun için beğendiğine sevindim

• Harika Harika x 1
  4. Çiğdem-

Çiğdem- Moderatör
    Moderatör

Evet görünce hemen okudum böyle tekli projelerin güzel oluyor yine bekleriz :Z

• Beğendim Beğendim x 1
  5. pompy

pompy Favori Üye
    Favori Üye

ben stajla uğraşıyordum yorum atamıyorum @serhatt yorum atmama konusunda uğraştırıyor hep kendi senaryomla ilgileniyorum oyüzden pek başkasına vakit bulamıyorum güzel olmuş @ömer karataş

• Beğendim Beğendim x 1
  6. ömer karataş

ömer karataş Favori Üye
    Favori Üye

teşekkür ederim

Sayfayı Paylaş