Engin Akyürek ile Serenay Sarıkaya Aynı Dizide!

sürgünüm

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
65,193
Puanı
1,059
sürgünüm yeni bir haber konusu açtı

Engin Akyürek ile Serenay Sarıkaya Aynı Dizide!

M-3U6GcJ.png

'Kavak Yelleri', 'Çalıkuşu', 'Suskunlar' ve'Muhteşem Yüzyıl: Kösem' gibi dizileri izleyici ile buluşturan TIMS Prodüksiyon, son dizi projesini duyurdu. Henüz adı belli olmayan dizinin başrollerinde Engin Akyürek ve Serenay Sarıkaya yer alacak.

Engin Akyürek, daha önce 'Yabancı Damat', 'Fatmagül'ün Suçu Ne?' ve 'Kara Para Aşk' gibi dizilerde rol alırken, Serenay Sarıkaya ise, 'Adanalı', 'Lale Devri' ve 'Medcezir'de oynamıştı.

Kaynak: Uçankuş
Orijinal formatta oku

Bully

Emekli
Reaksiyon puanı
49,711
Puanı
1,060
Serenay'ım dönüyor. :oley: Engin de iyi seçim olmuş, yakışacaklardır. :D

@xemrexxx kim bilir ne yaptı da Tims'e transfer etti Serenay'ı, @Forumdash'tan açıklama bekliyoruz. :A

eskici

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,640
Puanı
1,059
Engin ve Serenay, pek uyduramadim ama bakalim nasil olacak :A

Forumdash

Favori Üye
Reaksiyon puanı
38,907
Puanı
1,060
Serenay'ım dönüyor. :oley: Engin de iyi seçim olmuş, yakışacaklardır. :D

@xemrexxx kim bilir ne yaptı da Tims'e transfer etti Serenay'ı, @Forumdash'tan açıklama bekliyoruz. :A
Bugun cuma şirkette değilim. Her pazartesi toplantı gerçekleştiriyoruz bildiğiniz gibi o zaman patlayacam şirkettekilere:T: şuan çok kızdım skypetan video konferans bile yapabilirim. Şirketimizin en iyi oyuncularından biri gidiyor ve bunu basında öğreniyorum. İnanılır gibi değil:rage::rage::rage:

Yiğitt

Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061
TIMS ile KANAL D dizileri harika olur, bekliyoruz bomba projeyi. :Z

İki oyuncu da sevdiğim isim. Detayları bekliyoruz. :D

Bully

Emekli
Reaksiyon puanı
49,711
Puanı
1,060
@Bully aldin mi cevabini :A

Kasap et derdinde Yigit Can :A senin adini bundan sonra Yigit Can yapalim bence :F
Engin Serenay için en uygun isimlerden birisi, Serenay zaten olgun gösteriyor ayrıca öyle basit isimlerle de partner olmaz benim meleğim, aklında başka biri varsa sen söyle. :A

eskici

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,640
Puanı
1,059
Engin Serenay için en uygun isimlerden birisi, Serenay zaten olgun gösteriyor ayrıca öyle basit isimlerle de partner olmaz benim meleğim, aklında başka biri varsa sen söyle. :A
Serenay mi olgun gösteriyor :A aklima kimse gelmedi Serenay'a uygun partner yok bence Serenay oyunculugu birakmali :A :A

mrt-06

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
59,811
Puanı
1,061
Tims güya dizi yapmayacaktı işte TNS adamı böyle sözünden döndürür. :A

Bully

Emekli
Reaksiyon puanı
49,711
Puanı
1,060
Serenay mi olgun gösteriyor :A aklima kimse gelmedi Serenay'a uygun partner yok bence Serenay oyunculugu birakmali :A :A
Evet yaşından daha büyük gösteriyor bence, Çağatay dışındaki partnerleri de hep olgun isimler zaten. :D Yakında 44'lük Nejat İşler'le de baş rolü paylaşacak filmde. :A

eskici

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,640
Puanı
1,059
Evet yaşından daha büyük gösteriyor bence, Çağatay dışındaki partnerleri de hep olgun isimler zaten. :D Yakında 44'lük Nejat İşler'le de baş rolü paylaşacak filmde. :A
Ama en cok Cagatay'la yakisti asil mesele de bu zaten :A