Endemol Shine'dan 2 Yeni Dizi!

dizi kolik

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
6,417
Puanı
1,059
dizi kolik yeni bir haber konusu açtı

Endemol Shine'dan 2 Yeni Dizi!

indir.png

Paramparça, Kış Güneşi, Kördüğüm gibi dizilerin yapım şirketi Endemol Shine Turkey yeni sezona sıkı hazırlanıyor! Endemol'ün yeni sezonda ekrana gelecek olan 2 yeni dizisi belli oldu!

ENDEMOL'ÜN YENİ HEDEFİ TUBA BÜYÜKÜSTÜN!

Endemol'ün yeni sezondaki ilk dizisinin konusu babası çocukken mafya tarafından öldürülen ve polis olarak babasının intikamını almaya çalışan bir kadının bu zorlu yolda karşısına çıkan tüm tehlikeleri ve yaşadığı aşkı ele alıyor. Dizideki kadın karaktere hayat vermesi için Endemol Tuba Büyüküstün'e teklif götürdü. Şu sıralar Ferzan Özpetek'in yeni filminde rol alacak olan ve çekimleri devam eden İstanbul'un Kırmızısı'na yoğunlaşan Büyüküstün'ün dizinin konusunu ve dizideki kadın karakteri çok beğendiği ancak kabul edip etmediği hakkında henüz bir kesinlik yok.

TOLGAHAN SAYIŞMAN'DAN YENİ DİZİ!

Sezon sonunda ekranlara veda etmeye hazırlanan 'Asla Vazgeçmem' dizisinin yakışıklı oyuncusu Tolgahan Sayışman ise Endemol Shine ile anlaştı. Dizide bir anda büyük bir gerçekle yüzleşecek ve hayatındaki tüm değerli kişileri geride bırakıp yeni bir sayfa açacak olan bir adamın yeni hayatına adapte olma süreci ve hiç beklemediği anda nefretten doğan büyük bir aşk hikayesinde yer alacak. Yeni sezonda Show TV'de ekrana gelecek olan dizide Tolgahan Sayışman'a eşlik etmesi için Fahriye Evcen'e teklif götürüldüğü ve Evcen'in de dizi teklifine sıcak baktığı söyleniyor.
Orijinal formatta oku

cookies

Tecrübeli Üye
Reaksiyon puanı
18,793
Puanı
1,060
Tuba ay yapımı bırakırsa piyasadan silinir bence.Dizileri 1 reytinglere düştüğü halde ay yapım sayesinde o kadar sürdü :)

Haksızmıyım @Çiğdem- :)

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
Tuba ay yapımı bırakırsa piyasadan silinir bence.Dizileri 1 reytinglere düştüğü halde ay yapım sayesinde o kadar sürdü :)

2.sezonu özellikle kara para aşkın rezil reytingler aldı başka yapım hiç acımaz söylediğin gibi cnm ama ay yapımın kurtulmasına sevindim ben :F:F:F

cookies

Tecrübeli Üye
Reaksiyon puanı
18,793
Puanı
1,060
2.sezonu özellikle kara para aşkın rezil reytingler aldı başka yapım hiç acımaz söylediğin gibi cnm ama ay yapımın kurtulmasına sevindim ben :F:F:F
Aslında suç senaristlerdeydi karadayının kopyasını yapmışlardı :)

Senaryo ilk sezondaki gibi gitseydi izlenirdi dizi ama gitmedi.Ayrıca ay yapım cidden söz geçirebilen bir şirket.Bir tek analarlı diziyi erken bitirdiler.

Bakalım hayırlısı eğer diziyi kabul ederse aksiyon dizisi olduğu için izlermisin :A

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
Aslında suç senaristlerdeydi karadayının kopyasını yapmışlardı :)

Senaryo ilk sezondaki gibi gitseydi izlenirdi dizi ama gitmedi.Ayrıca ay yapım cidden söz geçirebilen bir şirket.Bir tek analarlı diziyi erken bitirdiler.

Bakalım hayırlısı eğer diziyi kabul ederse aksiyon dizisi olduğu için izlermisin :A
ayy yok ben tövbe ettim vlla tubanın hiçbir dizisine artık bakmam :F:F:F

xemrexxx

Favori Üye
Reaksiyon puanı
132,480
Puanı
1,061
endemol fazla ab lik işler yapıyor kördüğüm ve kış güneşi gibi olursa tns de işleri zor

*Dream*

Favori Üye
Reaksiyon puanı
5,517
Puanı
710

ay yapımın gücü değil Tubanın yurt dışı satış gücü ile dizileri devam ediyor ay yapımda marifet olsaydı analar ve anneler devam ederdi :)
Ayrıca Tubanın bu sene dizi yapacağını düşünmüyorum belki ocak ayında dönebilir yapım şirketi de yine ay yapım olur :)

dizimedya

Banlı
Reaksiyon puanı
720
Puanı
155
aha! benim yapım şirketim,şu zamana kadar takip etmediğim dizisi yokturdur :D forumda en çok endemol dizisi seyreden biri olarak,takp ederim kesin 2 dizisinide:D

Yiğitt

Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061
Endemol'un dizilerini beğeniyorum. Endemol'un yeni sezonda ''Kahraman'' ve ''Evlat Kokusu'' adlı iki dizi yapacağı haberi çıkmıştı, bu iki dizi odur bence. :)

Angelica

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,096
Puanı
1,060

İş yapımcı ile bitmiyor ki ama bence silinmez tubanın iyi bit hayran kitlesi var
;)tuba hayranları engin akyürek hayranları olmasaydı yapımcıda dinlemezdi
seyirci

dizimedya

Banlı
Reaksiyon puanı
720
Puanı
155
İş yapımcı ile bitmiyor ki ama bence silinmez tubanın iyi bit hayran kitlesi var
;)tuba hayranları engin akyürek hayranları olmasaydı yapımcıda dinlemezdi
seyirci
bu yapım şirketine beni bağlayan bişeyler var,öyle ki en reytingsiz kış güneşini bile ben severek seyrediyorum :D hala çözemedim beni bağlayan ne? bu kadar (b)

denizz19

Emekli
Reaksiyon puanı
63,555
Puanı
1,061
Endemol Paramparça'dan sonra tam anlamıyla iyi bir iş çıkaramadı. Sağlam bir senaryo yapmaları lazım bakalım Nasıl olacak.

FurkanTB

Favori Üye
Reaksiyon puanı
345
Puanı
185

Ne kullanıyorsunuz pyasadan silinir dedigin isime bak sen once sonra konus ayyapim tubayi kaybederse 2 sezonluk islerinden bjrini kaybeder untmyin tuba birileri gibi ayyapim ile var olmadi avsar asis yapimla calisti ilk olrak o dizilerde cok iyiydi bilmeden yaziyorsaniz hic yaazmayin aslinda ayyapim tubayi kaybettiginde yapimin bittiginin kaniti olur satis gucu en guclu kadiin oyuncudur tuba hep tuba dusmanligi kiskanclik cok kotu bir hastalik

xemrexxx

Favori Üye
Reaksiyon puanı
132,480
Puanı
1,061
Ne kullanıyorsunuz pyasadan silinir dedigin isime bak sen once sonra konus ayyapim tubayi kaybederse 2 sezonluk islerinden bjrini kaybeder untmyin tuba birileri gibi ayyapim ile var olmadi avsar asis yapimla calisti ilk olrak o dizilerde cok iyiydi bilmeden yaziyorsaniz hic yaazmayin aslinda ayyapim tubayi kaybettiginde yapimin bittiginin kaniti olur satis gucu en guclu kadiin oyuncudur tuba hep tuba dusmanligi kiskanclik cok kotu bir hastalik
4 gün sonra cevap verdin formdan düşmüşsün beybi:A