En Son Reyting Sonuçları

Felon

Favori Üye
Reaksiyon puanı
3,122
Puanı
560
Alişim bende denizle iddiaya girdim kızım izlemedi daha ama sak ve dirilişle başa baş gideceğini sanmıyorum ya :D
Biz ülkecenek drama aşığız ben hariç ama kızım yapmacık duruyor biraz çok fazla dizi filmi hatırlatıyor bana karadeniz den iyidir senaryosu ona lafım yok ama olmaz işte pastadan %5 alır ancak çarşamba günü

Araf

Emekli
Reaksiyon puanı
23,220
Puanı
1,060
"Kızım" dizisi, "Sen Anlat Karadeniz"e rağmen iyi bir başlangıç yapmış. Bir de işin "Diriliş" boyutu var ve bu da zor bir günde başlamış olduğunu gösteriyor. Gerçi farklı izleyici kitleleri var ama yine de ufak bir düşme olabilir. Bir de sonraki bölümlere de bağlı yükselip yükselmeyeceği ve kanalın yapacağı reklama.

Sherlock

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
47,695
Puanı
1,060
Televizyonda denk gelince izledim dün Kızım dizisini. Buğra Gülsoy döktürdü, Beren Gökyıldız'da baya iyiydi. Ağır dram bekliyordum ben ama öyle değildi. Komediyle birlikte güzel harmanlamışlar dramı. İkisi de dozundaydı. Devam edeceğimi sanmıyorum ama dizi önümüzdeki hafta en az 7-8 reytinge yükselir, tutmasına da kesin gözüyle bakıyorum. Sanırım ilk kez senin bir dizi için söylediklerine katılmış oldum. :A @denizz19

denizz19

Emekli
Reaksiyon puanı
63,555
Puanı
1,061
Karadenizi bitirecek bir dizi yok mu belli ki kızım bitiremeyecek
Kızım bitirecek yazın kenara en az 2-3 bölüm içinde başa baş gidecekler. :D
Televizyonda denk gelince izledim dün Kızım dizisini. Buğra Gülsoy döktürdü, Beren Gökyıldız'da baya iyiydi. Ağır dram bekliyordum ben ama öyle değildi. Komediyle birlikte güzel harmanlamışlar dramı. İkisi de dozundaydı. Devam edeceğimi sanmıyorum ama dizi önümüzdeki hafta en az 7-8 reytinge yükselir, tutmasına da kesin gözüyle bakıyorum. Sanırım ilk kez senin bir dizi için söylediklerine katılmış oldum. :A @denizz19
Medyapım bu işin ehlidir yakında Kadın kadar yükselecek at fava bekle :D

Billy Kane

Emekli
Reaksiyon puanı
17,835
Puanı
1,061
Çukurova tüm grupları almış. Tebrikler.

Avlu güzel giriş yapmış. Ab'yi alırız ilerleyen haftalarda. :D

Bizim Hikaye kışı çıkaramayacak geçmiş olsun. :A

Yiğitt

Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061
Oha, Bizim Hikaye'ye ne olmuş öyle? Şoktayım, böyle sert bir düşüş beklemiyordum. AB grubunda 4 reytingin altına düşmesi ayrı şaşırttı. BarFi olmadan olmaz, bir an önce el atsınlar ona. :(

Bir Zamanlar Çukurova harika yükselmiş, çok sevindim. Havalar soğudukça yerini sağlama alacaktır iyice, ben +10 reytingi geçeceğinden de eminim. :Z Yılın dizisi olacak. :bhr:

Avlu fena başlamamış, ben daha iyi başlar diyordum. Kanalı rahat idare edecek bu sezon da. :X

Kızım dizisinin tekrarları da güzel gidiyor. :D

cokiyitvci

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,353
Puanı
1,060
Oha, Bizim Hikaye'ye ne olmuş öyle? Şoktayım, böyle sert bir düşüş beklemiyordum. AB grubunda 4 reytingin altına düşmesi ayrı şaşırttı. BarFi olmadan olmaz, bir an önce el atsınlar ona. :(

Bir Zamanlar Çukurova harika yükselmiş, çok sevindim. Havalar soğudukça yerini sağlama alacaktır iyice, ben +10 reytingi geçeceğinden de eminim. :Z Yılın dizisi olacak. :bhr:

Avlu fena başlamamış, ben daha iyi başlar diyordum. Kanalı rahat idare edecek bu sezon da. :X

Kızım dizisinin tekrarları da güzel gidiyor. :D
Bizim Hikaye eminim haftaya yeniden 5.50 olur en az bomba bölüm geliyor komik daha çok bölüm (haftaya olan işte) sıkıntı yok inşallah amin artacağız. :D

Aserat

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,903
Puanı
1,061
Bizim Hikaye fena düşmüş. Elma'dan sonra FOX'un tüm kaleleri teker teker çöküyor. Sırada Kadın var kısmetse. :A @xBUGRAx

Çukurova çok iyi gitmiş tebrikler. Avlu da biraz düşmüş ama sezon sonunu rahat çıkarır. Ama daha yeni zirveyi almışken yeniden 2. sıraya düşmesi kötü oldu.

50. kez yayınlanan Shrek'in sonuçlarına bakılırsa bu günde büyük boşluk var. Bu reytingleri gördükten sonra umutlandım Jet Sosyete için. :Z

Kızım'ın tekrarı da iyi gitmiş. TV8 gümbür gümbür geliyor. :Z

Yiğitt

Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061
Bizim Hikaye fena düşmüş. Elma'dan sonra FOX'un tüm kaleleri teker teker çöküyor. Sırada Kadın var kısmetse. :A @xBUGRAx

Çukurova çok iyi gitmiş tebrikler. Avlu da biraz düşmüş ama sezon sonunu rahat çıkarır. Ama daha yeni zirveyi almışken yeniden 2. sıraya düşmesi kötü oldu.

50. kez yayınlanan Shrek'in sonuçlarına bakılırsa bu günde büyük boşluk var. Bu reytingleri gördükten sonra umutlandım Jet Sosyete için. :Z

Bir Umut Yeter için umutlan bence. :Z

xBUGRAx

Emekli
Reaksiyon puanı
19,807
Puanı
1,060

Git test çöz ya. :A

Emre Ozansoy

Moderatör
Reaksiyon puanı
56,998
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com
Bir Zamanlar Çukurova "yılın dizisi" olacak. Oranlarını arttırarak devam ediyor, Kasım - Aralık ayında +10 barajını geçen dizilerden olacaktır. Konusu, oyuncuları, efektleri vs. dizinin herşeyi harika. Perşembe günleri Bizim Hikaye izleyicisi olarak bende Bir Zamanlar Çukurova izedim, Bizim Hikayede Barış ve Filiz sahneleri olması lazım, Fikri yine sarhoş olsa - içse...

Bizim Hikaye eğer haftaya +5.00 oran üstü almazsa düşüşe devam eder bence. Fragman gayet güzeldi çünkü.

Emre Ozansoy

Moderatör
Reaksiyon puanı
56,998
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com
Fatih Portakal izleniliyor haber de... ☺ Gündüz kuşağında ise seyirci yine Müge Anlı'yı izliyor.

TV8'in drama dizisi Kızım'ın tekrarları ilk Total'de ilk 15'e girmiş. TV8 dizi işinde başarılı olacağüa benziyor. Jet Sosyete'de de aynı perdormansı gösterecektir.

Meleklerin Aşkı ilk 20'de bile yer alamamış Total'de. Diziye yazık oldu. Yaz aylarında aldığı oranlardan eser bile kalmdı.

Emre Ozansoy

Moderatör
Reaksiyon puanı
56,998
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com
Sezon dizileri yavaş yavaş ekranlara gelirken ratinglerde savaş biraz daha kızıştı. Bugün İstanbullu Gelin - Aşk ve Mavi'de yayına girecek. 4N1K'm onların karşısında ne yapacak çok merak ediyorum...

cokiyitvci

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,353
Puanı
1,060
Sezon dizileri yavaş yavaş ekranlara gelirken ratinglerde savaş biraz daha kızıştı. Bugün İstanbullu Gelin - Aşk ve Mavi'de yayına girecek. 4N1K'm onların karşısında ne yapacak çok merak ediyorum...
4 e yükselirse umut olacak az da olsa bu akşam. Artık değer bilin seyirciler!

mrt-06

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
59,811
Puanı
1,061
Meleklerin Aşkı çökmüş zarar etmeden bitirdik, ön görülü kanalın hali başka. :cool:

Beklediğim gibi Çukurova yükselmiş dün Beşiktaş ile Fener'in maçları vardı biraz da onun etkisi ile toplam izleyici düşmüş olabilir haftaya daha büyük bir artış olacaktır.

Bizim Hikaye o boş senaryoya iyi bile dayandı yeni yıla çıkmaz.