En Son Reyting Sonuçları

Felon

Favori Üye
Reaksiyon puanı
3,117
Puanı
560
18 Eylül 2018 Salı

TOTAL
1 | Ufak Tefek Cinayetler (Yeni Sezon) | Star TV | 5.71
4 | Hadi Be Oğlum (TV'de İlk) | FOX | 3.72
6 | Alvin ve Sincaplar (TV'de İlk) | Kanal D | 3.59

AB
1 | Ufak Tefek Cinayetler (Yeni Sezon) | Star TV |
7.48
4 | Hadi Be Oğlum (TV'de İlk) | FOX | 4.54
5 | Alvin ve Sincaplar (TV'de İlk) | Kanal D | 3.13

ABC1
1 | Ufak Tefek Cinayetler (Yeni Sezon) |
7.40
| Hadi Be Oğlum (TV'de İlk) | FOX |
| Alvin ve Sincaplar (TV'de İlk) | Kanal D
Bugün o kadar boş olmasına rağmen 5-7 ha dizi ocağı görmez geçmişler olsun :A zaten sürekli lisedeki düşmanlıklar şimdiye dönüyor lisede dövemeyen günümüzde de dövemez yani bak final bitti :A

xBUGRAx

Emekli
Reaksiyon puanı
19,807
Puanı
1,060
Kıvanç'ın reytingi yok. :A:A

Yeni programımız Yeni Bir Ben baya iyi gidiyor, AB grubunda Gelinim Mutfakta'yı geçmiş ve 24. sıraya yükselmiş. Bu kadar iş göreceğini sanmıyordum. :Z @xBUGRAx

Adını Sen Koy berbat gidiyor, bekleneni veremedi anlaşılan. Sezon sonunu görür, orada da bitirsinler gitsin. Beni Affet ondan daha uzun süreli iş, harika gidiyor yine. Kocaman alkış Beni Affet'e. :X

Zuhal Topal da güzel gidiyor, Yemekteyiz de öyle. :D

Esra çöküşe devam AB'de. :A:A

Aserat

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,794
Puanı
1,061
UTC biter'ciler damlamış yine. :A Evet ben de daha yüksek bekliyordum ama Total'de sezon finaline göre 1 reyting artmış ve diğer gruplarda da kemik kitlesini korumuş. Kısacası durum Kadın ve EDHO izleyicisini çekmemesinden ibaret. Yine dünkü maç da etkilemiş olabilir. Ama böyle giderse çok rahat devam eder Haziran'a kadar. :Z Erkenci Kuş vasatlığından düşük gitmesine de deneklerin paçozluğu diyelim. :A

xemrexxx

Favori Üye
Reaksiyon puanı
132,167
Puanı
1,061
Biliyorum ve sürekli unutuyorum. :A

Ekteki resim aşağıdaki resim. :A

Ekli dosyayı görüntüle 61616

Dün gece yargı dağıttık yargı. Konu tıkanana kadar çift hanelerden devam ederiz.

@xBUGRAx da böyle yapacak seni üstüne bir de Gülbene düşük verirsen :A :A :A

Çukurun Ab çok iyi Totelde çok iyi haftaya orasıda 10 olur :Z:Z:Z

Söz Ab düşük kalmış toteli iyi yine rekabette olacak gibi @Bully :A

Söz bu reytinglerle sezonu çıkartamaz, diziyi asker dizisinden istihbarat dizisine çevirmişler. Bunu daha önce İsimsizler denedi sonunu biliyoruz :A

Ayrıca Çukur evimiz, Cumali babamız :F

Show TV'de izlerken dikkatimi çekti tanıtm. Çünkü; Denizli'ye dair izler var. :)

:A:A @serhatt cevabını vermiş sana bize gerek kalmamış pis totoşş

Çukur 2, Söz 3.sezonunda ve Çukur'un sezon finali daha etkiliydi, bu yüzden önde başlaması normal, bayağı iyi başlamış tebrik ederim. :D Bu sene Cumali ile uçacak dizi :Z

Söz de 7 küsür reytinglerle gayet iyi bir başlangıç yapmış, geçen sezona oranla 1 reytinglik bir düşüş var sadece. :D Söz de yükselecektir ilerki haftalarda, açılış bölümü harikaydı :bhr:

Yasak Elma'yı yemişiz o da harika olmuş. :A

Yeni programımız Yeni Bir Ben baya iyi gidiyor, AB grubunda Gelinim Mutfakta'yı geçmiş ve 24. sıraya yükselmiş. Bu kadar iş göreceğini sanmıyordum. :Z @xBUGRAx

Adını Sen Koy berbat gidiyor, bekleneni veremedi anlaşılan. Sezon sonunu görür, orada da bitirsinler gitsin. Beni Affet ondan daha uzun süreli iş, harika gidiyor yine. Kocaman alkış Beni Affet'e. :X

UTC, Erkenci Kuş'tan daha kötü gitmiş. Yazık ettiler diziye. :A

Ha 3 ha 4 ikisi de başarı. :A

Bugün o kadar boş olmasına rağmen 5-7 ha dizi ocağı görmez geçmişler olsun :A zaten sürekli lisedeki düşmanlıklar şimdiye dönüyor lisede dövemeyen günümüzde de dövemez yani bak final bitti :A

Bu sene neden bu kadar kötü gidiyor acaba :A

UTC biter'ciler damlamış yine. :A Evet ben de daha yüksek bekliyordum ama Total'de sezon finaline göre 1 reyting artmış ve diğer gruplarda da kemik kitlesini korumuş. Kısacası durum Kadın ve EDHO izleyicisini çekmemesinden ibaret. Yine dünkü maç da etkilemiş olabilir. Ama böyle giderse çok rahat devam eder Haziran'a kadar. :Z Erkenci Kuş vasatlığından düşük gitmesine de deneklerin paçozluğu diyelim. :A
anti yorumları okurken ben:A @ozmoturk @Dosi @vadikızı
DnZdvuFW4AAO9W3.jpeg

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060

Sincaplarım iyi gitmiş kanalında :Z:Z:Z