En Son Reyting Sonuçları

batuhankaralar

Favori Üye
Reaksiyon puanı
16,620
Puanı
1,061
CK daha ilk bölümden tutmadı diyemeyiz bekle :A Başınıza bela olacağız. Gülperi de var tuttu onu unutuyorsun :A
Gülperi'de sağlam oyuncu kadrosu ve senaryo var tutmaması için sebep yoktu :A Herkes sosyal medyada Kırgın Çiçekler'in devamı gibi demiş ayrıca başrollerin son dizileri hep erken final yaptı tutmaz tabi :A

sokak sanati

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,064
Puanı
1,061
Çukur vites arttırınca reytingler de artmış. Sezon içinde 15'leri görebileceğini düşünüyorum.

Yasak Elma'da senaryo açılmaya başladıkça reytingler de yükselmiş. Haftaya süper bir bölüm var tüm kategorilerde en az 5 reyting bekliyoruz :A

Söz'ün Total'de ortalama 5 reytinglik kemik kitlesi var. Oralara kadar düşmediği sürece bu sezonu tamamlar.

CK ve KKY sezonun ilk biten dizileri olur. BZÇ dışında bu sezon başlayan hiçbir dizi tutunamadı :D

Tüyo ver biraz. Başroller değişiyor dedin kim daha çok ön plana çıkacak. Ender hep ön planda zaten. Yıldız mi kovulacak diziden:A

favtayfun

Yeni Üye
Reaksiyon puanı
0
Puanı
9
Bu çukuru nasıl severek izliyorsunuz böyle anlayamıyorum bir türlü -_-

Hazem

Favori Üye
Reaksiyon puanı
7,631
Puanı
1,060
masterchef fena gitmemiş bugün de ab grubunda 4 ratinge yaklaşacagını düsünüyorum

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
Yeni sezonun henüz dördüncü bölümü olmasına rağmen ABC1'de neredeyse 14 reyting alıyormuşuz. Geçtiğimiz sezon bu oranlara daha geç ulaşmıştık, havalar biraz daha soğukken. Şimdiden bu oranlar böyleyse havalar iyice soğuyunca 20 reyting falan alacağız sanırım. :A @Çiğdem- @batuhankaralar @mesmeso61 @kerem @mrt-06
Çukur Ertuğrul kadar olmasada Karadeniz gibi uçuk oranlar alacak demiştim dahada artabilir :Z:Z:Z

Bu arada Manyak @S.G.A.T. tüm Çukur videoalrına şu yorumu yapmış askerde dahada sıyırmış kafayı ayoll :A :A :A @xemrexxx @kerem @sokak sanati @cookies @MasacRE- @serhatt
9414971ee7.png