En Son Dizi & TV Haberleri

AteşBöceği

Favori Üye
Reaksiyon puanı
3,664
Puanı
410
Ece Erken ve Alişan Program yapacak diye bir haber okudum Haberler sitesinde ve çok heyecanlandım Ece Erken 'i severim yıllardır arkadaşlar ve şimdi ikisinin program yapma zamanı Alisanin konuk olduğu zamanlar bile program keyifle sürüyordu

xemrexxx

Favori Üye
Reaksiyon puanı
132,466
Puanı
1,061
@Yiğitt i @MasacRE- vurur vlla tüfekle namus davasına döner ayoll :A :A :A

kız timoşa söyledim yeni dönem dizisi yapacak ismi ''kadırgalı yüzyıl'' olacak:A resimde başrolümüz ve dizide onun yardımcısını oynayacak olan yürek ağa var ay resmen @mrt-06 yı çatlatıcam bu defa çok sağlam nanik yaptım totalcana:A @Aserat @cookies @Dosi @xBUGRAx @sokak sanati @denizz19 @gizem ak @Harunnn60 @vadikızı
DKkqkb9W4AAbKTM.jpg

Yiğitt

Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061

mrt-06

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
59,811
Puanı
1,061

Angelica

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,093
Puanı
1,060

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
@Çiğdem- i kadırgalıya rakip yapıcam 2 bölümde yer hogathayı @destere fatih üreke rakip olur harem ağalığüında:A
kız timoşa söyledim yeni dönem dizisi yapacak ismi ''kadırgalı yüzyıl'' olacak:A resimde başrolümüz ve dizide onun yardımcısını oynayacak olan yürek ağa var ay resmen @mrt-06 yı çatlatıcam bu defa çok sağlam nanik yaptım totalcana:A @Aserat @cookies @Dosi @xBUGRAx @sokak sanati @denizz19 @gizem ak @Harunnn60 @vadikızı
Ekli dosyayı görüntüle 57222
@mrt-06 ile @Yiğitt yan yana foto çektirmişler kim kim orasını tahmin edin artık :F

xemrexxx

Favori Üye
Reaksiyon puanı
132,466
Puanı
1,061
Bu kaliteyi ancak Show TV kaldırabilir. :A

Sultanımın anlaşması 2 milyon tl zaten ne 1.1'i. :A

:F:FÇiğdemde güzel rakip olur zaten Kadırgalı iyi düşünmüşsün

@mrt-06 ile @Yiğitt yan yana foto çektirmişler kim kim orasını tahmin edin artık :F
kız kısa bir dedikodu verip kaçıyorum vatanım sesnsinin bu seneki finalinden sonra halit ergençe yeni bir dizi teklif edilmiş
sopranosun uyarlaması olacakmış dizi @Forumdash farukun aydirik yapımı çekecekmiş

partnerleri için de ece uslıu ve meryoşuma teklif gitmiş heyecanlandım akşam akşam ben bunu araştırayım cumartesi haftalık girişimi yapınca foruma bilgi veririm:A @destere @xBUGRAx @Aserat @denizz19 @Thequeer @Yiğitt @Harunnn60

mrt-06

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
59,811
Puanı
1,061
kız kısa bir dedikodu verip kaçıyorum vatanım sesnsinin bu seneki finalinden sonra halit ergençe yeni bir dizi teklif edilmiş
sopranosun uyarlaması olacakmış dizi @Forumdash farukun aydirik yapımı çekecekmiş

partnerleri için de ece uslıu ve meryoşuma teklif gitmiş heyecanlandım akşam akşam ben bunu araştırayım cumartesi haftalık girişimi yapınca foruma bilgi veririm:A @destere @xBUGRAx @Aserat @denizz19 @Thequeer @Yiğitt @Harunnn60
Defol git vere vere bu haberi mi verdin. Meryem Halit. :F

Angelica

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,093
Puanı
1,060

:F:FOo süper haberr sen bunu araştır mutlaka haberler bekliyoruz senden