En Son Dizi & TV Haberleri

Forumdash

Favori Üye
Reaksiyon puanı
38,907
Puanı
1,060
giriş kısmı banada sıkıcı gelmişti ama yarım saat içinde bünye diziye uyum sağladı devamı geldi bir şekilde :)
devam et mary nin birde anası var mary kadar ırspı olmasın o da sağlam bir karakter :)
kızına diyor bundan sonraki on yıl tüm kasaba üstümden geçse yinede senin skorunu yakalayamam :)
ana kız öyle harbi insanlar paylaşımcı insanlar :)

ama bizdekiler öylemi? bir halvete ulaşmak için kırkbin dereden su getirirsin ama yinede gösterirler devamı gelmez :)

bizde olayı tamamen anlatacak senarist zor bulursun :) bizim matahari gösterir ama vermez yani namusunada o derece düşkündür memleket aşkıylada olsa sadece gösterir ? devamı gelmeyecektir :) öyle bir diziyide çekseler nolur çekmeseler nolur :)
Haberde kadın hakkında pek bişey yok diyor(yoksa görsel olarakmıydı(b)) 113221124232412251 bölüm olmasa da şuan yaygınlaşan online diziler gibi q3 bölüm olsa kafi bence :X

başrolde meryoş var içerikte hitler var ismet inönü dönemi bir de hem türkiyede hem almanyada ses getirir bu dizi :A

Alamanya ara bozulsa gerilse hemen dizisi yapılır :A

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,332
Puanı
1,059
Haberde kadın hakkında pek bişey yok diyor(yoksa görsel olarakmıydı(b)) 113221124232412251 bölüm olmasa da şuan yaygınlaşan online diziler gibi q3 bölüm olsa kafi bence :X

Alamanya ara bozulsa gerilse hemen dizisi yapılır :A

@xemrexxx nin alıntıladığı haberden bahsetmiyormuyuz yoksa konumuzmu farklı :)
bizim emine adalet pee matahariye benzetilmiş mataharininde ne olduğunu aşağı yukarı biliyoruz benzetildiğine göre aynı yolun yolcuları demektir yani casusluk yaparken bilgi toplamak amacıyla sayısını belkide kendisininde bilmediği bir çok üst rütbeli düşman subayıyla yatıp kalkmışlığı vardır ikisininde :)
işte burda konuyu filme çekerken diyorum bizde senaristler genel toplum kuraları falan filan fıstık derken içine ederler olayın bizim mata hari sadece gösteren ve göstererek bilgi toplayan bir kız olarak yansıtılır böyle bir konununda izlemek için müşterisi çıkmaz mesela ben izlemem :))

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
@Harunnn60 a bir karpuz göster katy perr zanneder onun bişey ayırdedeceğini sanmam :) ama gelin adayı katy perry den daha güzelmiş
katy nin ölçüleri çok dandik :)

s-349fc7dae3719d2951098177ee2b5aceebffba22.webp

baksana tipe şöhret olduktan sonra ayarı kaçırmış kız :)
hhahaha @Harunnn60 görmezden gelmiş seni cnm :A :A :A

Forumdash

Favori Üye
Reaksiyon puanı
38,907
Puanı
1,060

mrt-06

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
59,811
Puanı
1,061
Çıkmayacağı için :A hayır en çok izlenen haber bültesin neden böyle trollere girersin de kariyerine leke sürersin?:A
Birde çıkıyormuş çok merak ediyorum ne diyerek sözünden dönecek. :F Bu adama haftalık en az 10 bin kağıt veriyorlardır, neyin fakir edebiyatı biz ne yapalım. Yalnız en çok izlenen haber bülteni biziz, Fatih bey AB'de en çok izlenen. :A

Forumdash

Favori Üye
Reaksiyon puanı
38,907
Puanı
1,060
Birde çıkıyormuş çok merak ediyorum ne diyerek sözünden dönecek. :F Bu adama haftalık en az 10 bin kağıt veriyorlardır, neyin fakir edebiyatı biz ne yapalım. Yalnız en çok izlenen haber bülteni biziz, Fatih bey AB'de en çok izlenen. :A
Show haberde Seda gazı var bence:A bide erken başlıyor Portakalla başlasa bide:X Gerçi haftasonları show baya fark atıyor hepsine o ayrı konu :A

Forumdash

Favori Üye
Reaksiyon puanı
38,907
Puanı
1,060
Bence haber merkezinin başarısı aynı ekip Kanal 1 ana haberi de zamanında uçurmuştu. :A
Kanal 1 dönemi çok kısa sürdüğü için pek hatırlamıyorum. Sürekli değişen akişlar, yayıncılık anlayışları. O kanal kaosa kurban gitti resmen :F

Bu arada bence haftalık 10bin almıyordur portakal daha fazla alıyordur. Eskiden Ali Kırca Show, star, atv arası hep transfer olurdu :F Acaba nerde şuan?

mrt-06

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
59,811
Puanı
1,061
Kanal 1 dönemi çok kısa sürdüğü için pek hatırlamıyorum. Sürekli değişen akişlar, yayıncılık anlayışları. O kanal kaosa kurban gitti resmen :F

Bu arada bence haftalık 10bin almıyordur portakal daha fazla alıyordur. Eskiden Ali Kırca Show, star, atv arası hep transfer olurdu :F Acaba nerde şuan?
Kanal 1 çok güzeldi bence Yalancı Romantik, sabah programları, Aşkım Aşkım falan bir dönem bayağı tutmuştu ama 2008 krizine kurban gitti kesinlikle. Aynı azimle devam etselerdi çok rahat şuan yarışta olurdu. :D

Aslında yeniden açılması gündeme gelmişti ama vazgeçtiler herhalde. Fakat hala yakında yayındayız yazıyor sitesinde. :A http://www.kanal1.com.tr/

Günlük 5 bin alsa, 25 bin olur 30 bin alıyordur o zaman. (b) Ama Fox biraz cimri bir kanal belki de o kadar yoktur. Ali Kırca spikerliği bıraktı en son Galatasaray onursal üyesi mi ne olmuştu. :F Özledim Ali Kırca'yı da. .ss Bir dönem ne güzeldi Ali Kırca-Uğur Dündar-Mehmet Ali Birand-Cem Öğretir. Farklı bir yarış vardı. :A

Forumdash

Favori Üye
Reaksiyon puanı
38,907
Puanı
1,060
Kanal 1 çok güzeldi bence Yalancı Romantik, sabah programları, Aşkım Aşkım falan bir dönem bayağı tutmuştu ama 2008 krizine kurban gitti kesinlikle. Aynı azimle devam etselerdi çok rahat şuan yarışta olurdu. :D

Aslında yeniden açılması gündeme gelmişti ama vazgeçtiler herhalde. Fakat hala yakında yayındayız yazıyor sitesinde. :A http://www.kanal1.com.tr/

Günlük 5 bin alsa, 25 bin olur 30 bin alıyordur o zaman. (b) Ama Fox biraz cimri bir kanal belki de o kadar yoktur. Ali Kırca spikerliği bıraktı en son Galatasaray onursal üyesi mi ne olmuştu. :F Özledim Ali Kırca'yı da. .ss Bir dönem ne güzeldi Ali Kırca-Uğur Dündar-Mehmet Ali Birand-Cem Öğretir. Farklı bir yarış vardı. :A
Ali Kırca'nın sunumunu beğeniyordum :X uğur dündar'ın sadece fırına baskın haberleri filan ilgi çekiciydi:F m.ali birand'ı çok izlemezdik o dönemlerde. 3ünün bir arada yariştiği dönem oldumu hatırlamıyorum :X Yada okul, ders filan fırsat bulup tv izleyemiyordum :X

Angelica

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,129
Puanı
1,060
karadayı ve ezel netflix abd ve ingiltere kataloğuna eklenmiş @sürgünüm ile @Forumdash açmamış haberi:A gerçi my-aşk ve ceza-binbir gece,suskunlar ve son dışındakilerin hepsi son 10 günde eklenmiş ama olsun:A @Çiğdem- @vadikızı @cookies @Aserat @Harunnn60 @gizem ak @eskici @dosimosiEkli dosyayı görüntüle 53330

Aman sanki ne diye bedava değil şu netflix böyle sitelerden dizi izleme iyi oluyor puhu tv
acayip güzel ya üff:F

Forumdash

Favori Üye
Reaksiyon puanı
38,907
Puanı
1,060
karadayı ve ezel netflix abd ve ingiltere kataloğuna eklenmiş @sürgünüm ile @Forumdash açmamış haberi:A gerçi my-aşk ve ceza-binbir gece,suskunlar ve son dışındakilerin hepsi son 10 günde eklenmiş ama olsun:A @Çiğdem- @vadikızı @cookies @Aserat @Harunnn60 @gizem ak @eskici @dosimosiEkli dosyayı görüntüle 53330
Hergün kontrol etmiyorum senin gibi:T: Ama günümü güzel yapan bi haber verdin saolasın :A

Aman sanki ne diye bedava değil şu netflix böyle sitelerden dizi izleme iyi oluyor puhu tv
acayip güzel ya üff:F
Puhu güzel ama görüntü kalitesi berbat. Geçennhaftalarda Anne'yi tvden izleyememiştim ordan bakayım dedim. Bakmaz olaydım. Sahnenin geçtiği yerde duvar varsa pixel pixel anadolu resmen :F

Angelica

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,129
Puanı
1,060
Hergün kontrol etmiyorum senin gibi:T: Ama günümü güzel yapan bi haber verdin saolasın :A

Puhu güzel ama görüntü kalitesi berbat. Geçennhaftalarda Anne'yi tvden izleyememiştim ordan bakayım dedim. Bakmaz olaydım. Sahnenin geçtiği yerde duvar varsa pixel pixel anadolu resmen :F

:FBen Cesur ve Güzeli her hafta ordan izliyorum kalite ayarlıcan yer var orda
ayarlıcan gayet güzel izleniyor

xemrexxx

Favori Üye
Reaksiyon puanı
132,536
Puanı
1,061

biz de kontrol etmiyoruz senin işleri günlük my kontrolü yaparken etiketlemiş biri :A

Forumdash

Favori Üye
Reaksiyon puanı
38,907
Puanı
1,060