En Son İzlediğiniz Film? 🎞

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,332
Puanı
1,059
esaretin bedeli

Onur_35

Favori Üye
Reaksiyon puanı
72
Puanı
184
Öldüren Hata vasattan ötesi film yapıyorsunuz doğru düzgün yapın kardeşim !
3.9/10

Son düzenleme:

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,332
Puanı
1,059
Benim en sevdiğim filmi Soysuzlar Çetesi hala :) Ama bu film de gerçekten çok iyiydi özellikle dediğin gibi sonu. :)

dustin hoffman ın başrolde oynadığı
Straw Dogs adlı filmi izledinmi ozan.. bu filmide çok sevmiştim muhteşemdi imdb puanı 7.6 ama benim izlediğim filmler arasında en kalitelilerdendir bana göre..

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,332
Puanı
1,059
Duymamıştım hiç. Baya da eski bir filmmiş. Konusu ne ? :)

ingilterede geçiyor bir matematik öğretmeni ve karısı bir kasabaya taşınıyorlar adamın karısına tecavüz ediyor kasabalı serseriler.. gerisi anlatmıyayım izlersin.. filmde oynayan saf bir karakter var.. john steinbeck in fareler ve insanlar romanındaki saf iri yarı lenie karakteri gibi bir tip çiziyor .. film çoğu yerde sansüre uğramış şiddet sahnelerinden dolayı..

bazinga

Admin
Reaksiyon puanı
49,717
Puanı
1,060
Web Sitesi
izleryazar.com
ingilterede geçiyor bir matematik öğretmeni ve karısı bir kasabaya taşınıyorlar adamın karısına tecavüz ediyor kasabalı serseriler.. gerisi anlatmıyayım izlersin.. filmde oynayan saf bir karakter var.. john steinbeck in fareler ve insanlar romanındaki saf iri yarı lenie karakteri gibi bir tip çiziyor .. film çoğu yerde sansüre uğramış şiddet sahnelerinden dolayı..

İzleme listeme ekledim. İzlerim belki bir ara :)

Titanium

Favori Üye
Reaksiyon puanı
3,698
Puanı
461
Ben bilgisayardan film izlerken bunalıyorum nedense :D

Ben bilgisayara indirirken bunalıyorum, zamanında çok cimrilik yaptığımdan dolayı beleş yollarla indirdim:D HDD'de stok yapıyorum tek tek seçtiğim filmleri ve yaz akşamları veya yorgun veya moralsiz günlerde iyi gidiyor.:)