En Son İzlediğiniz Film? 🎞

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
hayır canım o mistik. :F
  • latest
Aaa ben onu nasıl anladım biliyormusun :F

Kurt pençeli adamın görüntüsüne bürünüp beyaz saçlıyı öldürdü sandım :F

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
Gotham son bölüm vardı bende :Z Arrow için yorum konusuna bakıcam ona göre son 2 bölümü izlicem :F Lucifer ful izlerimheralde çünkü bitti dizi:( Yaya yaya izlerim luciferi.
destere üzülecek :( :( :(

Lucifer 24 sonmuş ben 21 izlemişim 3 bölüm var :F

Arrowda 17.Bölümdeyiz ve sende öyleydin sanırım oda az sayılır :A :A :A

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
516HWZ53DEL._SY445_.jpg

@Harunnn60

Aaa 2.bölüm daha aksiyonluydu kavga sahneleri daha çoktu ama razer gözlü adam dövüşlerde yoktu :( o adama yer verilmesi lazım hep kurt pençeli adam dövüşüyor ve birazda beyaz saçlı kadın yıldırım atıyor başka dövüşen yok ekipten :A

İlk sahnede başkana saldıran mutant o sahneler ürkütücü ve güzeldi :A Yıldırım kadın yakaladı sonra onu bir yıldırım atıp :A

Mutantın başkanı kurt pençeli adamı bir yere götürdü makinası ile o sahneler görselleri iyiydi :A Kurt pençeli adamı polisler yakalamaya geldi orada ateş atan oğlan sahneye damga vurdu :A Ve Kurt pençeli adamın pençeli kadınla dövüşüde güzeldi :A

Şu mavi kadını sevmedim yine kurt pençeli adama başkasının görüntüsüyle yakınlaştı öpüştüler ama mavi kadın olduğunu anladı yine pence izi vardı sanırım ölmemiş :A

• Harika
Reactions: Forumdash

Harunnn60

Emekli
Reaksiyon puanı
44,755
Puanı
1,061
516HWZ53DEL._SY445_.jpg

@Harunnn60

Aaa 2.bölüm daha aksiyonluydu kavga sahneleri daha çoktu ama razer gözlü adam dövüşlerde yoktu :( o adama yer verilmesi lazım hep kurt pençeli adam dövüşüyor ve birazda beyaz saçlı kadın yıldırım atıyor başka dövüşen yok ekipten :A

İlk sahnede başkana saldıran mutant o sahneler ürkütücü ve güzeldi :A Yıldırım kadın yakaladı sonra onu bir yıldırım atıp :A

Mutantın başkanı kurt pençeli adamı bir yere götürdü makinası ile o sahneler görselleri iyiydi :A Kurt pençeli adamı polisler yakalamaya geldi orada ateş atan oğlan sahneye damga vurdu :A Ve Kurt pençeli adamın pençeli kadınla dövüşüde güzeldi :A

Şu mavi kadını sevmedim yine kurt pençeli adama başkasının görüntüsüyle yakınlaştı öpüştüler ama mavi kadın olduğunu anladı yine pence izi vardı sanırım ölmemiş :A
Oooo Çiğdem helal olsun izliyorsun valla :Z senin seveceğini biliyordum. :D

O gözlüklü adamın rolü azalacak ya çünkü Wolverine daha popüler diye onu çok koyuyorlar. :F

Jean için ne diyorsun. :A

• Harika
Reactions: Çiğdem

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
Oooo Çiğdem helal olsun izliyorsun valla :Z senin seveceğini biliyordum. :D

O gözlüklü adamın rolü azalacak ya çünkü Wolverine daha popüler diye onu çok koyuyorlar. :F

Jean için ne diyorsun. :A
Aaa senin o mal kadın mal mal dolaşıyor :F hiç ağırlığı yok ki mavi kadınla onu sevmedim
:A :A :A

Benim uzmanlık alanım bu tür filmler zaten ama bunu izlememiştim soğuk duruyordum sayende izliyorum :Z Razer gözlü adam zaten dövüşte yok daha rolu nasıl azalacak :F Hep kurt pençeli adam dövüşüyor böyle tadı yok arada beyaz saçlı kadın yıldırım atıyor okadar :A

• Beğendim
Reactions: Forumdash