En Son İzlediğiniz Film? 🎞

Yiğitt

Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061

Hahaha harikaydı, Kemal Sunal filmleri içinde izlediklerimden en iyisi buydu diyebilirim. Ramazan ve Şaban çok güldürdü, Adile Naşit'in gülüşü ve 'tavuk kadın' oluşu falan da çok güldürdü. Hüsamettin ne çekti be bunlardan, sonunda delirdi biraz. :A

Elmasın büyükbabadan çıkması da ayrı komediydi. :D

Efsane bence, çoğu kişi izlemiştir zaten. :D

10/10

Yiğitt

Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061

Listemdeki filmlerden devam ediyorum... Gerçekten çok iyi bir aile draması, aile komedisi. Gülerek izledim. Adile Naşit harika bir oyuncu, her zaman fark ediyorum bunu. Münir Ozkul, Şener Şen falan gerçekten döktürmüş. Oya Aydoğan'ın görmek hüzünlendirdi, Allah rahmet eylesin bir kez daha ekipten ölenlere. :(

@Çiğdem- senin meşhur ''ATMA ZİYA ATMA'' repliği buradan mıymış? :F Ziya sürekli sallıyor, Kazım da kızıyor. Atma Ziyaaa dedikçe gülesim geldi. :D
Sonu da güzel bitti, bizimkilerin grevi karşılık buldu ve Saadet ile Kazım evlendi. :Z

9.5/10

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060

Listemdeki filmlerden devam ediyorum... Gerçekten çok iyi bir aile draması, aile komedisi. Gülerek izledim. Adile Naşit harika bir oyuncu, her zaman fark ediyorum bunu. Münir Ozkul, Şener Şen falan gerçekten döktürmüş. Oya Aydoğan'ın görmek hüzünlendirdi, Allah rahmet eylesin bir kez daha ekipten ölenlere. :(

@Çiğdem- senin meşhur ''ATMA ZİYA ATMA'' repliği buradan mıymış? :F Ziya sürekli sallıyor, Kazım da kızıyor. Atma Ziyaaa dedikçe gülesim geldi. :D
Sonu da güzel bitti, bizimkilerin grevi karşılık buldu ve Saadet ile Kazım evlendi. :Z

9.5/10
Banamı diyor diye bir ürpeliyorsundur :F :F :F

Gülen Gözleride izle benim en sevdiğim Adile Naşit Münil Özkul Aile filmidir :A

Yiğitt

Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061
Aaa ne güzel yanı şuan ki diziler yerine böyle Yeşilçam filmlerini izlemek her zaman iyidir güzel düşünmüşsün :Z:Z:Z
Sadece Yeşilçam filmleri yok listemde, 50 tane eski filmler var.. Yani eskiden izlediğim ama bir daha izlemek istediğim filmlere yer veriyorum. Diğer tarafta da izlemek istediğim filmler var, listemde bunlar vardı zaten. :bhr: 100 filmim var, 15-20 bitti gibi. :Z

Yiğitt

Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061

Harikaydı bee, efsane. Bu ikinci izleyişim, ilk izlerken başka işlerle de meşgul olmuştum. Filmi şimdi ilk kez izlemiş gibi oldum, çok da iyi oldu. Kadro muhteşem, acaba toplarlar mı bir daha böyle kadroyu. :eek: Hem dram hem komedi, Çağan Irmak efsanesi döktürmüş. Tüm ekibin emeğine sağlık, 12 yıl sonra farkına varmak da iyidir.

Hep birlikte eski videoyu izlerken Sadık'ın küçüklüğünü görünce Deniz'in ''Baba'' deyişi tüylerimi diken diken etti, gözlerim doldu... Filmin en vurucu sahnesiydi.

9.5/10

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060

Harikaydı bee, efsane. Bu ikinci izleyişim, ilk izlerken başka işlerle de meşgul olmuştum. Filmi şimdi ilk kez izlemiş gibi oldum, çok da iyi oldu. Kadro muhteşem, acaba toplarlar mı bir daha böyle kadroyu. :eek: Hem dram hem komedi, Çağan Irmak efsanesi döktürmüş. Tüm ekibin emeğine sağlık, 12 yıl sonra farkına varmak da iyidir.

Hep birlikte eski videoyu izlerken Sadık'ın küçüklüğünü görünce Deniz'in ''Baba'' deyişi tüylerimi diken diken etti, gözlerim doldu... Filmin en vurucu sahnesiydi.

9.5/10
Yıldızlar Yarışıyorda şampiyonluk sahnemdi Çetin Bey ile her izlediğimde dugulanırım :(

Yiğitt

Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061

Yeşilçam'dan devam ediyoruz, yine samimi ve eğlenceli bir filmdi. Yaşar usta ve ailesinin olayları anlatılıyor. Nezaket'in yaptıkları da güldürdü, az değil bu kadınlar. :D @Çiğdem-

Kızların hepsi evde kalmış, sonra sırayla evlendiriyoruz. Sonunda Fikret'i Vecihi'ye verebildik. :F

9/10

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060

Yeşilçam'dan devam ediyoruz, yine samimi ve eğlenceli bir filmdi. Yaşar usta ve ailesinin olayları anlatılıyor. Nezaket'in yaptıkları da güldürdü, az değil bu kadınlar. :D @Çiğdem-

Kızların hepsi evde kalmış, sonra sırayla evlendiriyoruz. Sonunda Fikret'i Vecihi'ye verebildik. :F

9/10
Ohh vlla iyi keyif yaptın bugün :A :A :A

Yiğitt

Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061

İlk izleyişimde de çok büyük zevk almıştım, yine aynı zevki aldım. Çok güldüm, çok eğlendim. Çağan Irmak imzası olur da kötü bir iş mi olur. Nadide ablamızın eşinin vefatı üzerine üniversiteye başlaması ve sonrasında araştırma için Muğla'ya gitmeleri anlatılıyor. Baya gülünecek bir yapıt, ısrarla öneririm. :bhr:

9.5/10

Forumdash

Favori Üye
Reaksiyon puanı
38,907
Puanı
1,060
Yaa ne bileyim çok güzel değildi ama kötü de değildi. @Çiğdem- in et mi balık olup olmadiğini anlayamamasına katıldım valla:X Tam çerezlik olmuş. 2.seride iyi iş çıkarırlar umarım.

Tom Holland oyunculuğunu beğendim. Fragmanlarda ve filmin tanıtım zamanlarnda da sempatimi kazanmişti:X Tam bir ergen. Marvel cast konusunda iyi iş çıkarmiş :thumbsup:

7/10

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
Yaa ne bileyim çok güzel değildi ama kötü de değildi. @Çiğdem- in et mi balık olup olmadiğini anlayamamasına katıldım valla:X Tam çerezlik olmuş. 2.seride iyi iş çıkarırlar umarım.

Tom Holland oyunculuğunu beğendim. Fragmanlarda ve filmin tanıtım zamanlarnda da sempatimi kazanmişti:X Tam bir ergen. Marvel cast konusunda iyi iş çıkarmiş :thumbsup:

7/10
Vlla öyle övemicem ama kötülemicemde anlamadım bende :F

Yalnız Tobey kaç yaşındaydı yani hiç 14 yaşındakı bir çocuğu canlandırıyor gibi değildi sanki üni öğrencisi olup yanı evlenmeyi falan düşünüyorlardı koca koca insanlar :A

Buradakı Örümcek Adam 14 yaşında bildiğin çocuk :A

Forumdash

Favori Üye
Reaksiyon puanı
38,907
Puanı
1,060
Vlla öyle övemicem ama kötülemicemde anlamadım bende :F

Yalnız Tobey kaç yaşındaydı yani hiç 14 yaşındakı bir çocuğu canlandırıyor gibi değildi sanki üni öğrencisi olup yanı evlenmeyi falan düşünüyorlardı koca koca insanlar :A

Buradakı Örümcek Adam 14 yaşında bildiğin çocuk :A
Demir adam bunla tanıştıgında 15miş. 2 sene filan zaman geçse heralde 17 yaşında filan :X Eski serilerdekiler ergen görünümlü 30luklardı:A

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
Demir adam bunla tanıştıgında 15miş. 2 sene filan zaman geçse heralde 17 yaşında filan :X Eski serilerdekiler ergen görünümlü 30luklardı:A
14 Yaşında ama 15 yakın oldu için 15 sayılır diyordu sanırım :F

Tobey kesinlikle 20 li yaş grubunu oynuyordu öyle düşünüyorum ve diğer gelen Örümcek Adam :A

Ama şunu belirtmeden geçemicem Örümcek Adam kostumunu Ironman gibi donatmak nedir ayoll Örücmek Adam kostumu konuşuyor bu hiç hoşuma gitmedi eğer düzeltmezlerse saçmalık :(

Forumdash

Favori Üye
Reaksiyon puanı
38,907
Puanı
1,060
14 Yaşında ama 15 yakın oldu için 15 sayılır diyordu sanırım :F

Tobey kesinlikle 20 li yaş grubunu oynuyordu öyle düşünüyorum ve diğer gelen Örümcek Adam :A

Ama şunu belirtmeden geçemicem Örümcek Adam kostumunu Ironman gibi donatmak nedir ayoll Örücmek Adam kostumu konuşuyor bu hiç hoşuma gitmedi eğer düzeltmezlerse saçmalık :(
Evet kostumu aşırı abartmişlar:/ Sanki Flash'ı kıskanmişlar? Sonuçta Flash'ta herşeyi oluyordu:F (En azında dizde öyle belki filmde de öyle olur)

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
Evet kostumu aşırı abartmişlar:/ Sanki Flash'ı kıskanmişlar? Sonuçta Flash'ta herşeyi oluyordu:F (En azında dizde öyle belki filmde de öyle olur)
Kostum olayı düzeltirmeli ayrıca çekimlerde çok kötüydü birkaç sahne dışında karanlık ortamda çekilmiş ve ışıklandırması iyi ayarlanmamış bildiğin karanlık ayoll izleyende göremiyor neyin ne oldunu :F