En Sevdiginiz Dizi Niye En Sevdiginiz Dizi?

S.G.A.T.

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
8,352
Puanı
1,061
Hangi Yonleriyle sizi etkiledi?mesela Suskunlar benim icin bi baska.duygusallikla sertlik arasindaki ince cizgiyi yakaladi o dizi.

takas

Favori Üye
Reaksiyon puanı
51,208
Puanı
1,059
kurtlar vadisi.niyesi yok anlatılmaz bi duygudur vadi.

primavera

Favori Üye
Reaksiyon puanı
525
Puanı
234
How ı met your mother kısa ve komik olması kaç sezon oldu hala gülebiliyorum

kvp1905

Banlı
Reaksiyon puanı
9
Puanı
0
Vadi zaten kelimelere sığmaz... Ama en basit örnekler vereyim ;

- aksiyonlu
- derin devlet olaylarını anlatıyor
-mafya olaylarını anlatıyor
-israile , amerikaya tek kafa tutabilen dizi
-başroldeki polat gerçekte abdullah çatlı'yı canlandırıyor
-miliyetçi bir dizi
-dizide mutlaka kendinden bir parça buluyorsun
-müzikleri bambaşka süper
-oyuncu kalitesi üst düzey
-gündemi çok iyi anlatıyor
-olacakları önceden biliyor

vs. Vs. Daha bir milyon daha neden bulabilirM :D

bazinga

Admin
Reaksiyon puanı
49,717
Puanı
1,060
Web Sitesi
izleryazar.com
Lost

Sürekli merak unsuru yarattılar. Merak ettiğim için sürekli ilerisini izlemek istiyordum. İlerisi için onun kadar merak uyandıran bir dizi daha izlemedim.

Şu an aktif olarak izlediklerim arasından ise Breaking Bad

Çünkü konu müthiş işleniyor. Oyunculuklar harika. Bu kadar gerçekçi bir dizi daha izlemedim sanırım. İlk başladığımda böyle dar bir konudan 4-5 sezonluk ne kadar konu çıkarabilirler diye düşünüyordum ki öyle yerlere çekiyorlar konuyu ki senaristlerin zekasına hayran kalıyorsun. :)

takas

Favori Üye
Reaksiyon puanı
51,208
Puanı
1,059
aynen aga yüzlerce şey yazarız buraya cumhurbaşkanının oynadığı bi dizi sinema filmi rekor kırmış bi dizi sokakları boşaltan bi dizi holywood oyuncularının oynadığı dizi diye uzar gider :D
ama değinmeden geçemicem müzikleri süper ötesi muhteşem harika bu kadar üst düzey müzikler dünya da yok

@kvp1905 :D

capslock

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13
Puanı
159
of yine başladılar aynı şeyleri yazmaya insan copy-paste yapmaktan sıkılır be yuh

kvp1905

Banlı
Reaksiyon puanı
9
Puanı
0
ayrıca evet kurtlar vadisinin ardından ikinci olarakda lost var.. O da muhteşem dizi.. Her bölümde süpriz var gerilim heyecan üst düzey..evrensel bir dizi her ırktan karakter var diyebiliriz tabi Türk yok :( Günde 5 bölüm izlediğimi hatırlıyorum.. Vadi kadar olmasada Vadiden sonra izlediğim en iyi dizi..

S.G.A.T.

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
8,352
Puanı
1,061
@capslock.spartakus mu gercekci?o dizide o kadar gercek disi sahne var ki...

*Dream*

Favori Üye
Reaksiyon puanı
5,517
Puanı
710
Suskunlar çünkü bugüne kadar işlenmemiş bir konuyu işliyor oyuncuların her biri muhteşem ve her şeyi ile çok kaliteli bir dizi

DR

Favori Üye
Reaksiyon puanı
10,016
Puanı
1,061
Küçük Sırlar- Bugüne kadar çekilmiş en iyi gençlik dizisi. Hatta tek hençlik dizisi. Bu diziyi izlerken genç olduğumu hissediyorum. Zengin, şımarık okul öğrencilerin, büyüdükce hayatı öğrenip olgunlaştıklarını gösteriyor. Bugüne kadar işlenmemiş bir hikaye
Aşkı Memnu- bu diziye söyleyecek laf bulamyıyorum. İhanetin dünyada yaygın bir zavallılık oldugunu gosteren bu dizi, şimdiye kadar hic kimsenin yazmaya cesaret etmedigi konuyu isliyor. Dizinin muzikleri ise şimdiye kadr duydugum en iyi muzikler
Adını Feriha Koydum- Bu dizide işlenmemiş bir konu. Uzatmaları ben sevmesemde milletin sevdigi Reytinglerinden görünüyor. Ama her şey bir yana dizinin müzikleri tek kelimeyle harika

Frank Slade

Favori Üye
Reaksiyon puanı
1,355
Puanı
535
Leyla İle Mecnun
leyla-ile-mecnun-48x48.jpg

Güzel esprileri,yeni bir tat olması,özlediğimiz aile ortamını tekrar bizlere yansıtabilmeleri.

Behzat Ç.
174559_149823625045032_939345997_q.jpg

Klasikleşmiş, artık kalıp kalıp önümüze gelen polisiyelerin aksine yeni bir çığır açan dizi olması.Dizide sıkça edilen küfürler her ne kadar eleştirilsede o küfürler bile gerçekçilik unsurudur.Erdal Beşikçioğlu'nun harika performansıda bunlara eklenebilir.

S.G.A.T.

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
8,352
Puanı
1,061
@capslock adama 4 5 defa kilic indiriyorlar.bana misin demiyor.Sonra bir sahnede adam dovuse girer girmez kara bulutlar geliyor.ayni adam oldukten sonra da bulutlar geri gidiyor.simdi Bu Mu gercekcilik?

denizz19

Emekli
Reaksiyon puanı
63,555
Puanı
1,061
Adını Feriha Koydum--Müzikleri olağanüstü,çok kaliteli oyuncular ve sevdiğim bir tema aşk :)