En Kötü 10 Oyuncu

*Dream*

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
5,517
Puanı
710
*Dream* yeni bir haber konusu açtı

En Kötü 10 Oyuncu

NEpmjk.jpg

Posta Gazetesi yazarı Uğur Alkapar bu hafta sonu köşesinde 'Ekranın En Kötü 10 Oyuncusunu' yazdı. İşte Alkapar'a göre ekranın en kötü 10 oyuncusu
Kadın Oyuncular

1)Beren Saat : Safiye Sultan'ın öldüğü sahne başta olmak üzere 'Bitse de gitsek' yüz ifadesinden başka mimiğini göremediğimiz oyuncu.Biraz heyecan biraz duygu lütfen

2)Meryem Uzerli : Tamam çok tatlı bir kız iyi bir insan.Ama dublaj yapılmadığı sürece o hala Hürrem Gecenin Kraliçesi reytingleri de boşuna batmadı

3)Sinem Kobal : Yaşlanana kadar gençlik dizisi çekmesini salık veriyorum.Keşke Selena olarak kalsaydı hep.Sarı saçlarından o suçlu.Ama hala onu izlemek zorunda kalmamızdan yanlış reyting sistemi

4)Belçim Bilgin Erdoğan : Hollywood artisliğine terfi etseniz bile kötü bir oyuncu olabilirsiniz.Ayrıca görüldü ki başarılı olmanın en önemli şartı sektörde güçlü bir koca

5)Wilma Elles : Öyle Bir Geçer Zaman Ki'de sadece kötü bir kadın değil kötü bir oyuncuydu da Türkçe öğrendi ama o bile işe yaramadı.Olsun ekran sarışın kadınları seviyor

Erkek Oyuncular

1)Çağatay Ulusoy : Sen manken yarışmasından çıkan toy bir çocuğu alıp başrol verirsen tabi ki olmaz.Amerika'da oyunculuk dersleri alıyormuş. Teneffüse çıkmamasını öneriyorum

2)Tolgahan Sayışman : Oyunculuğa sanat olarak değil zanaat olarak bakıyor.Reytingler düşmediği parası ödendiği sürece gerisi önemli değilmiş hissi veriyor

3)Mehmet Akif Alakurt : Oyuncu dediğin eğilmeli,bükülmeli su olup her kalıba dolmalı.Ama olmayınca olmuyor.Sahi Fatih dizisi kaç bölümde bitmişti

4)Can Yaman : Her yakışıklı ekrana çıkacak oyuncu olacak diye bir kural mı var? Hasbel kader tutan bir diziyle şımarıp sonra kaybolan çok oyuncu gördük.Tip kadar yetenek onun kadar da tevazu lazım

5)Berk Oktay : Ben kendisini çok seviyorum.Çok çabalıyor,uğraşıyor.Hatta her dizisinde biraz daha iyi oluyor sanki.Ama iyi oyuncular klasmanına girmesi için kaç dizi geçer,ömrümüz yeter de görür müyüz bilemiyorum
Orijinal formatta oku

Son düzenleme:

Forumdash

Favori Üye
Reaksiyon puanı
38,907
Puanı
1,060
Beren'i ben de beğenmedim Kösem'de
Meryem'e dublaj alternatifi olabilir gerçekten. Ama konuşamaması yada ses tonu onun suçu değil.
Çağatay'ın Delibal'ını izlesin. Feriha'da iyi değildi ve Medcezir'de eh iştelikti.

Geri kalan herşey doğru gibi. Belçim özellikle Yılmaz Erdoğan sayesinde :X

Felon

Favori Üye
Reaksiyon puanı
3,122
Puanı
560
%100 doğru diyebilirim yakışıklı olan oyuncu oluyor taş olanda mankenlikten oyuncu oluyor bizim Ülkemizde sonrada afalladı mı yurt dışında oyunculuk dersi alır :)

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
listede olan berenle meryemin oyunculuklarını bende beğenmiyorum özellikle sinem rezalet bir oyuncudur listeye ekleme yaparsak top 50 bile rahat çıkar başlıcalardan serenay oda meryemle beren gibi beğenmediğim oyunculardan ama daha kötüleri var sinem gibi rezalet olan isimler ise en tepede tuba büyüküstün ve cansu dere , ceyda ateş , selin demiratar gibi tiyatroda bile rol vermeyeceğim kadar türkiyenin görüp görebiliceği en barbat kadın oyunculardır ve ismini gördükçe aklıma gelicek daha çok kişi var benim listem günlerce uzar gider :A :A :A

hazar motanı kırgın çiçekler cemre ilk kez uzun aradan sonra bir kadın oyuncu beğendim kendisini bozmaz inş :bhr::bhr::bhr:

Son düzenleme:

Özgür

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
28,119
Puanı
1,059
Bu da benim hayatımda gördüğüm en kötü konular arasında zirveyi zorlar :F

Özellikle Beren ve Çağatay konusunda katılmıyorum :)

Ice_Cool_23

Favori Üye
Reaksiyon puanı
1,345
Puanı
205
Beren'i hiç unutmam Kösem'e ilk geldiğinde şiveli yabancı kız gibi konuşuyodu sonra baktı olmuyo normal türkçeye döndü :D

Aserat

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,926
Puanı
1,061
Beren Saat Kösem'de bekleneni veremedi diye yüklenmek yersiz. Meryem Uzerli Annemin Yarası'nda, Çağatay Ulusoy da Delibal'da çok iyiydi, Sinem Kobal ise en azından kendini geliştirmeye çalışıyor. Yani ekranda o kadar manken bozması varken biraz acımasız bir liste olmuş.

denizz19

Emekli
Reaksiyon puanı
63,555
Puanı
1,061
Çok saçma bir liste olmuş. Her oyuncunun belli dönemlerde üzerine uymayan roller olabilir. Beren'i Kösemde ben beğeniyordum sırıttığını falan düşünmüyorum ama önceki rolleriyle kıyas yapıldığından normal olabilir.

Wilma Elles konusunda da katılmıyorum zira bence çok başarılı bir isim.

Çağatay Ulusoy üzerine kata kata geliştirdi kendini haksızlık edilmiş bence. Gecenin Kraliçesini izlemedim ama Meryem Uzerli, my'da gayet başarılıydı.

Sinem Kobal konusunda haklı olabilir ama çokta kötü değil. Geliştirebilir kendini.

Turkuazz

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,201
Puanı
860
Bu listede bazı oyuncular iyi onlar açısından liste saçma olmuş.bazı oyuncuların bir dizisi tutmadı diye kötü oyuncu sayılmaz bu haksızlık olur.beren ile çağatayın iyi oyuncu oldukları ortada.bir dizi tutmadı diye kötü oyuncu söylemek insafsızlık olur..Sinem Kobal Tolgahan sayışman konusunda katılıyorum onlar oyunculuk olarak bir türlü iyi olamadı.

-potterhead-

Favori Üye
Reaksiyon puanı
3,769
Puanı
460
Beren hep kötüydü, dizileri tutuyor diye dile getirilmiyordu sadece ama Kösem'de hiç olmadı. Meryem Uzerli MY'da iyiydi bence, Türkçe'sini düzeltse gideri var ama iticileştirdi kendini. Bunlardan önce Cansu Dere, Ceyda Ateş, Amine Gülşe, Yasemin Allen falan var onlara haksızlık edilmiş :)
Erkeklerin tamamına katılıyorum ama Çağatay kendini geliştiriyor bence.

Özgür

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
28,119
Puanı
1,059
Bu arada Tolgahan ve Mehmet Akif'i ben de beğenmiyorum cidden.

Berk Oktay ise kendini baya geliştirdi bence romantik komedi ona yakıştı.

Kadın oyuncularda da Meryem ve Sinem'i ben de beğenmiyorum. Wilma kötü kadın rollerinde iyi. Yeter'de belli oldu. Belçim de geliştiriyor kendini yavaştan.

Doğu

Favori Üye
Ölümsüz Üye
Reaksiyon puanı
20,686
Puanı
860
Kalemine sağlık kim yazdıysa efsane yazmış. Sinem Kobal'ın bu listeye bile girmeye hakkı yok bence, bu bile bir ödüldür onun için. Beren Saat'in abatrılacak bir oyunculuğu ve reytingi olmadığını herkes biliyor. Meryem Üzerli şişirilmiş bir balon, Cansu Dere de aman aman bir oyuncu değil.

Listede bir tek Çağatay Ulusoy'a katılmıyorum. Geçen gece Delibal'ı izledim. Gayet iyiydi. Hiç sırıtmıyordu oyunucluğu. Listede olması yanlış.

BesaleT

Emekli
Reaksiyon puanı
5,683
Puanı
1,061
Haksızlık etmiş çok daha kötüleri var ama en çok gündemde olanlar arasında olabilir bu dedikleri. Beren Saat'e katılmıyorum ama, çok mu iyi değil ama çok da kötü değil.

-KADİR-

Favori Üye
Reaksiyon puanı
45,498
Puanı
861
Bu abi kimse herkese giydirmiş ama dediklerine katılıyorum

MayısKralı

Emekli
Reaksiyon puanı
11,795
Puanı
710
Amine Gülşe varken bu liste aşırı gereksiz olmuş. :A

Onun dışında Sinem Kobal için katılıyorum ama Wilma Elles başta olmak üzere diğerleride çok başarılı oyuncu bence.

Harunnn60

Emekli
Reaksiyon puanı
44,755
Puanı
1,061
Beren'in kötü demek için bir daha düşünmek lazım. :A Kösem'in dizisinin reytingleri çok iyi olmamasına rağmen ücretini artttırdı. Akıllı olduğu kesin.

Meryem senaryo kurbanı oldu.

Belçim,Sinem, Wilma hepsine katılıyorum. :F

Çağatay'a katılmıyorum. İyiydi Medcezirde.