En Favori Yabancı Müzik Grubu | Final | Coldplay - Maroon 5

Hangi Grup Şampiyon Olsun?

• Coldplay

Oy: 19 82.6%
  • Maroon 5

Oy: 4 17.4%

• Kullanılan toplam oy
    23
  • Anket kapatılmış .

MasacRE

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,160
Puanı
1,059
24138875_548458318825484_366944722_o-jpg.57930

En Favori Yabancı Müzik Grubu'nda Büyük Final Heyecanı!

40 Grup Arasından Finale Kalmayı Başaran İki Grup Coldplay ve Maroon 5 Oldu.

5 Gün Sürecek Oylama Sonucunda Sizlerin Oylarıyla Kazanan Belli Olacak.

Coldplay

2005Coldplay_Getty53049468150115.jpg

Maroon 5

maroon-5-upclose-terryrichardson650.jpg

kerem

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,622
Puanı
1,060
Çok kararsız kaldım ve oyu az olan Maroon 5'e verdim.

Ikiside çok iyi gruplar.

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,896
Puanı
1,060
Emeğine sağlık @MasacRE-
Iyi vakit çokmuş. Detaylıca etraflıca araştırıp kullağıma hitap edeni seçerim :D

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
Etkinliklerle son dönemde çok içli dışlı olan birisi olarak sizi tebrik ediyorum çok güzel bir etkinlik ile foruma renk heyecan kattınız @S.G.A.T. @MasacRE-
:Z:Z:Z

Coldplay

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,332
Puanı
1,059
@xemrexxx gibi arada mezarımdan çıkıp nefes alıyorum işte :A
içinde kız olmasa proğram ne hale dönüşür diye senin yarışma millete ders olarak verilmeli :) saplarla anca bu kadar başarı o bile fazla :)

Coldplay

Etkinliklerle son dönemde çok içli dışlı olan birisi olarak sizi tebrik ediyorum çok güzel bir etkinlik ile foruma renk heyecan kattınız @S.G.A.T. @MasacRE-
:Z:Z:Z

Coldplay
forum kaskatı kesildi dondu resmen:) forum tarihinin şahit olduğu en berbat en sönük en pis yarışma proğramı olarak kayda geçti şimdiden :)
zaten bir olayın içinde @S.G.A.T. la @MasacRE- varsa baştan battığını anlamak lazım :)

Emeğine sağlık @MasacRE-
Iyi vakit çokmuş. Detaylıca etraflıca araştırıp kullağıma hitap edeni seçerim :D
onun emeği batsın asıl bize yazık:) kaç zamandır katlanıyoruz saplar arası yarışmaya nihayet bitiyor çalsın davullar :)

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,896
Puanı
1,060
içinde kız olmasa proğram ne hale dönüşür diye senin yarışma millete ders olarak verilmeli :) saplarla anca bu kadar başarı o bile fazla :)

Coldplay

forum kaskatı kesildi dondu resmen:) forum tarihinin şahit olduğu en berbat en sönük en pis yarışma proğramı olarak kayda geçti şimdiden :)
zaten bir olayın içinde @S.G.A.T. la @MasacRE- varsa baştan battığını anlamak lazım :)

onun emeği batsın asıl bize yazık:) kaç zamandır katlanıyoruz saplar arası yarışmaya nihayet bitiyor çalsın davullar :)
Coldplay almış başını gitmiş :D
Dinlememe gerek kalmadı gibi? :A @MasacRE-

MasacRE

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,160
Puanı
1,059

Coldplay

Sapla kızla alakası yok, yabancı müziğe ilgi az zaten forumda, tahmin ediyorduk böyle olacağını :D Bunu bilerek giriştik bu işe yani :D
Coldplay almış başını gitmiş :D
Dinlememe gerek kalmadı gibi? :A @MasacRE-
Öyle görünüyor, yarı finaller daha heyecanlıydı finalde herkes Coldplay'e yüklenmiş :A