2017 En Favori Yabancı Dizi 2017 - Yarı Final: Stranger Things vs Game of Thrones

Hangi Dizi Finale Çıksın?

• Kullanılan toplam oy
    26
  • Anket kapatılmış .
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Harunnn60

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
44,755
Puanı
1,061
2EZj4d.jpg

Fav10'un geleneksel En Favori Dizi etkinliği artık yabancı diziler için de var!

En Favori Yabancı Dizi 2017'da Temmuz 2016 - Haziran 2017 arasında yayınlanmış diziler, mini-diziler yarışıyor. Fav10'da konusu açılmış olan 101 diziden en iyisini hep birlikte seçeceğiz.

Bu etkinliği yönetecek olan Harunnn60, Çiğdem- ve xemrexxx'in heyecanına sende ortak ol!

Stranger Things
strangerthingsposter-1.jpg

Game of Thrones
Game-of-Thrones-Season-6-HEADER.jpg

S.G.A.T.

Favori Üye
Reaksiyon puanı
8,351
Puanı
1,061
Stranger izlersem seveceğimden eminim ama GoT varken tahminim üzerine diğer diziye oy vermek ayıp olur. :) GoT dedim.

DarkLegenD

Favori Üye
Reaksiyon puanı
19,275
Puanı
1,060
Web Sitesi
www.cizikdvdkasetleri.com
İşte şimdi elime düştünüz. :) Artık ciddi ciddi şunu söyleyebilirim; Stranger things vs Seks Dizisi. Fazla ilahlaştırmayın artık şu diziyi yeter. Gerçekten yeter artık.

Tolstoyevski

Emekli
Reaksiyon puanı
39,933
Puanı
1,061
Web Sitesi
www.ataturkungencligehitabesi.com
GoT kaybederse forum büyük prestij kaybeder, ikisini de "son sezonların son bölümüne kadar" izlemiş biri olarak diyorum ki GOT'u S.T ile kıyaslamak kaliteye, mükemmelliğe, sanata, insanlığa, dünyaya ve hatta evrene hakarettir. Tartışmaya bile girmenin lüzumu yok, GoT'un rakip dizileri Breaking Bad, Lost gibi dizilerdir, şu an yeryüzünde GoT'a kalite olarak en yakın dizi ile GoT arasındaki fark her zaman örneğini verdiğim Everest dağının zirvesi ile Ramazan çadırının tepesi arasındaki farktan daha yüksektir.

MasacRE

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,160
Puanı
1,059
GoT antileri bu sefer de Stranger'de birleşmiş :F Neyse oyum tabi ki Game of Thrones'dan yana. @Çiğdem- başta bir öne geçmiş galiba Stranger heyecan yapmışsın şu an eşitlendi durum ve çekirge sürüsü gibi gelecek daha GoT'çular bekleyin :A

bazinga

Admin
Reaksiyon puanı
49,676
Puanı
1,060
Web Sitesi
izleryazar.com
İzlemeden Stranger Things diyen arkadaşlar komik duruma düşüyorlar. Tamam fena dizi değil belki ama Game of Thrones karşısında esamesi okunmaz Stranger Things'in.

Sherlock

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
47,672
Puanı
1,060
İki dizinin de yayınlanmış olan son sezon ve son bölümünü izledim. Ancak GoT ile şuan yayınlanan diziler arasında kıyaslanabilecek bir dizi yok. Senaryo olarak, karakterler olarak, çekimler olarak vb. her açıdan GoT, Stranger Things'in önünde. Kıyas kabul edilemez bir şekilde. GoT'un rakibi Breaking Bad, Sherlock gibi diziler olabilir sadece. Öteki yarı finalden Sherlock, bu yarı finalden GoT çıkmazsa gerçekten büyük fiyasko olur.

Tolstoyevski

Emekli
Reaksiyon puanı
39,933
Puanı
1,061
Web Sitesi
www.ataturkungencligehitabesi.com
GoT izlemiş tek bir kişi bile Stranger Things demeyecektir, o kadar iddialıyım.

Fakat izlememiş olanların da 5-7 sezon izlemesine gerek yok, konuya hakim olmalarına gerek yok, sadece ellerini vicdanlarına koysunlar ve şu 5 dakikacık sahneye, şu tekniğe, şu ambiansa, şu sahnenin mükemmelliğine baksınlar kafidir, kalite net bir şekilde ortada. Özellikle The Walking Dead severlerin ayrıca izlemelerini tavsiye ederim şu sahneyi. :) @Harunnn60

Doğu

Favori Üye
Ölümsüz Üye
Reaksiyon puanı
20,686
Puanı
860
Stranger Things'i dün itibariyle bitirdim. İki sezonunu da izledim, çok beğendim keşke daha önce izleseydim. Fakat iş GoT ile kıyaslamaya gelince orda durmasını bileceksin. Game of Thrones gibi bir başyapıt ile aynı siklette bile değiller. Tartışmasız Game of Thrones. S.T diyenlerin önce ikisini de izlemiş, hatmetmiş olması gerekir.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...