2017 En Favori (Yabancı) Dizi 2017 Başlıyor!

S.G.A.T.

Favori Üye
Reaksiyon puanı
8,352
Puanı
1,061
Hiç öyle flash, 13 reasons olaylarına girmeyin Vikings efsaneydi bu sezon. :D Ragnar'la finale kadar gideceğiz. :D
Hayırlı olsun Çiğdem. :D En Favori Yabancı Dizi Karakteri yapmayı da düşünürmüsün? :D

Keith Long

Favori Üye
Reaksiyon puanı
29,389
Puanı
1,061
Web Sitesi
acadebi.com
Bu yıl dizilere çok vakit ayırmadım. GoT'u yine finalde görmeliyiz.:Z
@Çiğdem- @papuleoo nun geri gelmesi için oy isteyenleri tespit et o kadar puan kır

@OzaN bir forumu kapattı olay üstüne olay oldu Fenerbahçe ve Beşiktaş savaşına döndü ikisi savaşırken Galatasaray aradan sıyrıldı @sokak sanati @Çiğdem- Fenerbahçe de Beşiktaşta tuzağa düştü
Gs-fenerbahçe maçının hakemi mete Kalkavan diyorum

Bu yarışmada dikkatli olmak lazım

Son düzenleme:

xemrexxx

Favori Üye
Reaksiyon puanı
132,474
Puanı
1,061
https://media2.giphy.com/media/qNnQAESrblfDG/giphy.gif

giphy.gif

Hhahah @xemrexxx değilmi bu ayoll yer cücesi :A :A :A @MasacRE- @Harunnn60
boyutu değil işlevi önemlidirin en büyük kanıtına benzetmişsin sağol hogathacığım :A @OzaN 1.90 olabilirsin ama ben de tyrionım nanik sana:A

Çiğdem

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
Hiç öyle flash, 13 reasons olaylarına girmeyin Vikings efsaneydi bu sezon. :D Ragnar'la finale kadar gideceğiz. :D
Hayırlı olsun Çiğdem. :D En Favori Yabancı Dizi Karakteri yapmayı da düşünürmüsün? :D

Oha çok güzel, foruma bağladın beni be :A @Çiğdem-
@S.G.A.T. taht oyunları dışında kim olursa olsun :A karakterlerin ayrıdan yapılan favori etkinliği yok ama hazirana doğru tekrar bir yabancı dizi yapılacak orada daha kapsamlı olacak en iyi dizi en iyi erkek oyuncu kadın oyuncu altın kelebek tarzında aynı şekilde şarkıcılarda türk dizilerinde vsyle :A

@Thequeer teşekkür ederim cnm forumumuz bağımlılık yapar hepimiz gibi sende tutulman normal :Z